Smazat

Jaké máte tradice o Vánocích, aneb Vánoce 2013 se blíží

Vánoce 2013 už pomalu klepou na dveře a už na mě začíná padat vánoční atmosféra, a tak bych se vás chtěla zeptat, jak budete Vánoce slavit vy, kde, jak, s kým? :-)

Ahoj holky,
jak si jistě všímáte, už jsme v polovině listopadu a po listopadu následuje prosinec. Zatím mám ale jen jeden dárek, jak jste na tom vy? Uvažuji, že bych se šla o víkendu mrknout do různých obchodů na některé další dárečky. Pro někoho je možná ještě brzy, ale já nemám ráda nakupování a tlačenice na poslední chvíli
Cukroví řešíme až v prosinci, stejně jako vánoční stromeček, na to je zatím čas. Dnes ale mám volné odpoledne, poslouchám vánoční songy a už uvažuji nad tím, jak moc se těším na Vánoce. Chvíle pohody a pohádek. Jaké pohádky máte spojeny s Vánocemi? Já určitě S čerty nejsou žerty, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Šíleně smutná princezna, Tři oříšky pro popelku a určitě se jich najde mnohem více Těšíte se na Vánoce, nebo zatím nad tím vůbec nepřemýšlíte? Máte nějaké tradice?
 
arrow
profile_image
adell29
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já se na vánoce strašně těším. Dárky mi shání mamka (napíšu jí co, pracuje v OC) a moje nej nej pohádky jsou kupodivu americký atp. Budiž světlo, Svátky vem kačer, Sám doma a tak Tradice asi kromě Ježíškyakvůli sestřičce nedodržujeme, teda když nepočítám 2m stromek, dárky, světýlka a cukroví...

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky u nás už moc Vánoce nebereme.Nesnáším nakupování v přeplněných obchodech..V televizi je rok co rok pořád stejný program..nic nového..Na Vánoce budeme mít s dcerkou malý umělý stromeček a dárky ji většinou kupuju, když jdeme společně do obchodu a ona si vybere..

arrow
profile_image
In Girl
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ano, na Vianoce sa veľmi teším, hlavne na tú Vianočnú atmosféru, áno v telke chodí stále to isté, no čo už sa dá robiť. No ešte darčeky kúpené nemám, stále si to nechávam na poslednú chvíľu.

arrow
profile_image
Katie92
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já poslouchám americký Vánoční koledy už od srpna Každopádně ted jsem hrozně znechucena těmi svátky, protože jsem chtěla poprvé péct cukroví a dopadlo to tak strašně, že druhou várku už radši vůbec dělat nebudu. Ještě bych někomu ublížila na zdraví. Radši zůstanu u nakupování, to mi jde nejlíp.

 

Téma Jaké máte tradice o Vánocích, aneb Vánoce 2013 se blíží je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené