arrow
profile_image
Minnies
od 14. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Boruvka8: Inlajnů se už bojím, i lyží, příjdu si už na vše stará (je mi 32), jak jsem byla ted dlouho na mateřský a jen v práci tak jsem hodně zestárla...a bojím se že už na to nemám.

Prosím tě to je nesmysl. Nejsi stará! Klidně si zalyžuj nebo zajezdi na inlinech

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Boruvka8: 32 je stará?Sakra... Sport, nebo nějaký umělecký sklon, co?

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud nemáš žádného partťáka na sport, tak zkus nějaké kurzy, ať už přímo sportovní (studiové hodiny mají dnes všemožné zaměření: aerobic, zumba, bojová umění, trampolínky) nebo třeba tanec (hodně je toho na www.centrumtance.cz). Nebo třeba nějaké umělecké kurzy: focení, keramika, malování, šití.

arrow
profile_image
trege
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak toho je víc! Vypíši a třeba tě něco zaujme, vše jsou to aktivity co se dají dělat opravdu v každém věku (stejně jako vše, stačí když člověk chce a jde si za tím):
1. Četba, v dětství jsem louskala jednu knihu za druhou, během střední jsem nečetla vůbec a knihu po delší době otevřela teď na vejšce. Je to taková závislost, utíkat k příběhům oblíbených hrdinů a čerpat znalosti a nové informace.
2. Fotografování, když jsem dostala zrcadlovku. Teď na to není moc počasí a pro mne je i komplikované hledání vhodných exteriérů a "modelů" Ale je to fajn zábava a odreagování.
3. POLE DANCE, ano tohle je opravdu závislost, které se věnuji momentálně druhým rokem. Nejen, že je to sama o sobě naprosto úžasná aktivita (kdo nezkusil, nemá šanci pochopit, takže to tu ani nebudu rozepisovat), ale navíc ji může zkusit opravdu každá žena. Komunita kolem pole dance je plná usměvavých a přátelských holek, takže si kromě koníčka najdete i přátele.
4. Jízda na koni, jediná nevýhoda je poměrně velká finanční náročnost a také hledání vhodného koně k ježdění. Pak se tomu ale nic nevyrovná.
5. Jóga, tu by měl podle mě zkusit každý Já se na ní parádně odreaguji a ráda si ji cvičím i doma (jinak jsem totálně líná )

Tak tady bych skončila, abych se tu zase moc nerozepisovala. Přeji hodně štěstí

Dlouhodobě čtení, miluju knihy. Taky strašně ráda vařím. Nejnovější koníček je pole dance, to doporučuju, je to naprosto skvělý sport (jinak jsem líná jak veš, sporty moc nemusím). Docela mě bavil squash, jumping byl taky super. V létě chodím ráda na procházky, nebo i do hor na delší túry.
Na lyže ani inliny určitě stará nejsi, jestli tě to bavilo, tak se k tomu vrať.

arrow
profile_image
Boruvka8
od 15. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji mockrát za typy. Stará si asi jen připadám, protože jen sedím doma na zadku a všichni ostatní se baví. To přejde. Jde tu jen o ten odraz, jsem ted líná a bez života po těch psych.problémech v minulosti. Hodně mi pomáhá číst jak všichni mají koníčky a co je baví, je to pro mě motivace a to ted moc potřebuju. Takže díky holky!

arrow
profile_image
Boruvka8
od 15. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Kajess:
Taky koukám že vás hodně baví Pole dance. To vůbec neznám, zjistím.

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sport konkrétně fitness, ne kolektivní hry Miluju si dát pořádně do těla, trénovat, zlepšovat se, psát si své výsledky a pokroky Abych se posunula dál, začala jsem s crossfitem a tem mám teď na dlouhou dobu vystaráno, zlepšit musím úplně vše Strašně ráda jsem ve fitku, ty lidi tam, atmosféra...Kor kdyžtam mám teď brigádu, jsem tam každý den, když necvičím, tak pracuju a když nepracuju, tak cvičím To je můj největší koníček A pak ještě cestování <3 ale to nejde tak rozvíjet kvůli času a financím...

arrow
profile_image
Charmeuse
od 13. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já miluji moc čtení, dlouho jsem nemohla kvůli časovým důvodům číst tak hodně, jak jsem byla zvyklá, teď se k tomu vracím a jsem nadšená! Hodně mě taky baví horká jóga, už kvůli těm výsledkům, jsou rychlejší než při normálním protahování. Pak taky pěstuji už několik let barbadosské třešně a plodí mi normálně v bytě, mám z nich radost. V tomhle roce se chci naučit jezdit na koni a věnovat se tomu pravidelně, moc se na to těším. Jo a ještě chci začít se studiem ruštiny, ruské dějiny mě zajímají snad odjakživa, tak teď bych chtěla rozumět i tomu jazyku, což se mi, myslím, bude hodit i do budoucna v pracovní sféře. Moc fandím tomu, že se zakladatelka chce věnovat i sobě, je to potřeba! A co se týká společných aktivit s partnerem, tak fajn jsou třeba kurzy tanců, to se mi moc líbilo a je to legrace!

arrow
profile_image
Tuxee
od 7. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Úplně tě chápu, já jsem nikdy neměla žádné koníčky. Jako některé věci mě baví, třeba čtení, sledování seriálů, ráda jdu s přítelem do kavárny, ale nedá se to nazvat "koníčky" v pravém smyslu, že by mě to opravdu naplňovalo. U tebe to chápu, že ses věnovala dítěti, práci atd, já žádné takové důvody nemám, studuju VŠ a času bych si našla docela dost, kdyby bylo na co... Bohužel mě nikdy nic nějak více nebavilo, ani v dětství, takže se nemám k čemu vracet (což jak tady čtu tak jsem asi úplně mimo ).

ALE v poslední době jsem nad tím začala hodně přemýšlet, že bych chtěla trávit čas nějak smysluplněji a hlavně ze sebe mít dobrý pocit a mít něco co mě naplňuje!
Takže jsem se začala učit hrát na kytaru (přítel hraje dlouho, takže mám učitele "zadarmo", jsou ale i různé kurzy) a rozhodla jsem se zlepšit a zpevnit si postavu a zatím mě i cvičení baví (cvičím pilates) a taky jsem začala trošku více vařit.
Tak možná bys mohla třeba vyzkoušet nějaký ten hudební nástroj, pokud máš k tomu vztah, to tady myslím ještě moc nezaznělo.

arrow
profile_image
Boruvka8
od 15. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak přesně tuhle podporu a motivaci kterou mi zde dáváte jsem potřebovala! Číst, jak vás vaše koníčky naplnují je jak balzám na duši. Dlouuuuho jsem nevěděla co mi chybí, proč mám problémy, už jsem přemýšlela i nad nevěrou, rozvodem atd...ale až po té hrozné depresi jsem si uvědomila, že jediné co mi chybí je nějaký koníček. Děkuji všem za tipy.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Předně ti doporučím, abys moc nekoukala na facebook. Podle výzkumů mnoha lidem brouzdání po facebooku kazí náladu a snižuje sebevědomí, dokonce se ten pocit jmenuje - FOMO - fear of missing out. Je to přesně jako u tebe, obava, že ti něco uniká, že se mají všichni líp, že se všichni skvěle baví, jen ty sedíš doma. Věř mi, že to tak není, facebook musíš brát s rezervou, tam se lidi často jen chlubí a naparují a jejich život je úplně jiný, než ty přefiltrovaný fotky z instagramu ukazují.

Faktem ale je, že aby byl život úplný, potřebuje člověk tři pilíře (tři nožičky od stoličky) - rodinu (kamarády), práci a koníčky (čas na sebe).
Mně je, stejně jako tobě, 32 let a rozhodně si na nic nepřipadám stará. Chce to jen vykouknout ze svojí ulity. Taky jsem žádný extra koníček neměla, jen jsem ráda četla, vyráběla jsem šperky z korálků a žila jsem pro rodinu. Pak se se mnou rozešel manžel a já přemýšlela, co se sebou. Přihlásila jsem se na třídenní kurz zpěvu, protože jsem vždycky ráda zpívala. Po kurzu jsem s tím odmítla přestat, takže jsem se nechala cestou osudu zanést do právě se zakládajícího sboru, jehož jsem nyní nejen sólistkou, ale i tajemnicí. A volný čas už nemám žádný

arrow
profile_image
Boruvka8
od 15. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Étoile:
S tím FB je to zajímavé, člověk má pak opravdu pocit, že se mají všichni líp a že už byli všude a viděli a zažili všechno.
Já měla doted ty pilíře jen dva, práci a rodinu...a opravdu to nestačí. Ted ještě najít co by mě bavilo a jít za tím. Děkuji za podporu.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Boruvka8: Víš co, nelámej to přes koleno. Spíš se prostě rozhlížej a zkoušej. Já jsem vždycky manželovi záviděla kolektivní sport, tak teď mám kolektivní hudbu. Když jsem ale sbor zkoušela tehdy, tak to nevyšlo. Všechno má svůj čas Můžeš koneckonců začít péct nebo vyšívat

arrow
profile_image
Katch
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak kdybych to psala já . Taky jsem podle fb měla pocit, že vsichni maj pořád full program apd. Před rokem a půl jsem si začla pouštět videa orientálního tance, strašně jsem to chtěla zkusit, ale žádná kámoška semnou nechtěla jít a já byla srab, po půl roce jsem se odhodlala a už chodím rok tančit Moc mě to baví, akorát mě mrzí, že je to jednou tejdně a vickrát do týdne si to z finančních důvodu nemůžu dovolit, tak jsem alespoň tento týden začla cvičit doma Nikdy jsem nevydržela, ale tentokrát jsem si řekla, že musím, tak snad . Nikdy dřív bych neřekla, jak mě sport chytne, byla jsem hroznej lenoch .

No chci tím říct, že to prostě chce najít něco, co tě třeba i baví v telce jestli koukáš třeba na ten volejbal, nebo na balet, v dnešní době jsou kurzy všude i pro dospělé.. Jakmile najdeš to pravý ořechový nebudeš už přemýšlet o přátelích z facebooku, že mají nějaký lepší život

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené