Smazat

Jaký je váš názor na lidi s tetováním?

Mám dilema, které mě donutilo založit tuhle diskuzi Chtěla bych se nechat tetovat, ale zvažuji následky na mé budoucí povolání. Vím, že je to o přesvědčení a já přesvědčená jsem, že ho chci, zároveň si tím ale nechci zabouchnout dveře v mé budoucí kariéře. Už mám vybraný motiv i místo a (bohužel) je to částečně viditelné místo. K tomu povolání - chci být lékařkou. Proto by mě zajímalo, jaký je váš názor, pokud vidíte člověka s tetováním? Měli byste k takovému člověku důvěru nebo byste měli nějaké předsudky? Měli byste důvěru, pokud by vás léčil lékař s viditelným tetováním nebo je vám to jedno?
(btw. nejdená se o žádné ďábelské motivy, ale o nápis, něco jako životní filozofie nebo tak něco) Předem děkuji za názory.
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Holky, ja pracovala na asistenční službě u telefonu a dřívější ředitel nám zakazoval džiny, tenisky, mikiny. Prostě i u telefonu jsme museli mít pomalu kostým.
Chapala jsem tu část, co dělala jinde,ale my u telefonu??
Každopádně tetováni i piercing mu nevadili.

Vždycky nám bylo říkáno, že když budem slušně oblečení,že podle toho budeme i mluvit. No, když si vzpomenu, že jako pojištovák jsem si domlouvala schůzky v nočním, tak nevím. Ono asi jak u koho

Cituji tyweee: Vždycky nám bylo říkáno, že když budem slušně oblečení,že podle toho budeme i mluvit

t.j. ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na Rozárka23:

Taky jsem se řechtala, jak blázen

Mě osobně na lidech tetování nevadí (i když na sobě bych to nesnesla), můj názor na lékařku by to u mě ale neovlivnilo, vadilo by mi to jen na kožařce.
Názor tvých nadřízených ale určitě jo. Mám pár kamarádek lékařek, které měly po ukončení studia problém dostat ke svým vysněným oborům a narážely na obrovské předsudky, především od přednostů klinik a oddělení nemocnic-můžu, ti pořád třeba chirurgické obory považují za mužské, takže v tomto se doba moc nepohnula.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tetování se mi osobně líbí, ale musí to mít hlavu a patu - hezky potetovaná doktorka by se mi určitě líbila, zejména kdyby byla i jinak nějak zajímavě a přiměřeně upravená a pohledná ( ta co mám teď bohužel vypadá jako uklízečka ze čtvrté cenové ..... ) .
Silně mne ovšem odpuzují všelijací andílci, včelky Máje a podobné komiksové blbůstky, poukazující na ne příliš velký rozhled nositelky kombinovaný s touhou být "in" .

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Doudou: Promiň, ale já si myslím, že k lékařce se tetování nehodí. Jako se k ní nehodí dredy či piercing.

No,pročetla jsem to a musím říct,že jsem chtěla říct,že mě vůbec tetování nevadí,ale nebílí se mě a to vůbec,to přiznávám.
Ovšem pokud by mě měl ošetřovat potetovaný lékař,nevím proč,ale asi bych znejistěla..záleží ovšem také co a jak moc bude lékař tetovaný.
Pokud doktorka bude mít kotník,nevadí,ale raději bych na ní tetování neviděla vůbec

Mám bratránka a kamarádku,co jsou už počmáraný jako tapetaHlavně na kámošce je to moc,je to milá a hezká holka a v letních šatičkách ale moc něžně a mile nevypadá

No,ale v podstatě souhlas,že je to každého věc a pokud to bude slušný člověk,tak by nějaké předsudky měl jít stranou.Moje generace to má asi ještě tak nějak jinak vžité...

arrow
profile_image
miklec
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

nesoudim lidi podle toho co mají na kuzi atd ale podle toho co umi.. me by to nevadilo..

arrow
profile_image
Mischule
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Petulaa: mě by jsi byla hned sympatičtější ale vážně - pokud je to kérka, která má hlavu a patu a je na ní jasně znát, že si její pořízení uživatel dopředu rozmyslel a daná kérka je něco osobního, promyšleného, tak jednoznačně je mi takový člověk tak nějak sympatičtější (taky mám právě kérku ). A nemyslím si, že v dnešní době se řeší, zda-li je to pro dané povolání vhodné atd...(ano, samozřejmě se najdou, takoví, kteří to budu vždy kritizovat, ale to je všude) a zvláště u lékařského personálu by mě především zajímaly vědomosti a zkušenosti a ne jakou barvu laku má doktorka a zda-li je to vhodné.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jsem na medicíně a můžu říct, že nás hodně upozorňovali na tetování na viditelném místě nebo na piercingy v obličeji. Samozřejmě, že je to tvoje osobní věc, ale pacient tě kvůli tomu může odmítnout. Obvzláště starší lidé jsou na to dost hákliví. Já jsem si kvůli tomu tetování rozmyslela

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Mám novou doktorku ORL. Sice nemá tetování,ale vlasy uplně na krátko, nosí červené punčochy, výrazné brýle, atd. Prostě je jiná. Není to taková ta ušlápnutá paní, co chce být v řadě.
A když jsem k ní prvně ve stredu šla, tak jsem si vzpoměla na tuhle diskuzi.
vím, že to je něco jiného - oblékaní a tattoo

arrow
profile_image
Gong
od 24. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Petulaa: Holky ja píšu, nechci si nic tetovat na čelo nebo růže do výstřihu a podobně, ale jde o nápis. Jeden řádek, věta no a mělo by to jít od krku dolů, z boku. Takže prostě část by se zakryla tričkem, ale část na tom krku by asi byla pořád vidět, minimálně chvílema kdy by to odhalovaly vlasy...
Nechci názory na tetování, zda byste ho vy chtěly nebo ne nebo zda se vám líbí nebo nelíbí; spíše jen jak na vás působí na ostatních lidech, zda to ve vás vyvolává k tomu člověku negativní postoj a podobně. Může se vám líbit nebo ne, to je čistě jen vaše věc a váš názor, ale měly byste k takovému člověku jako lékaři důvěru nebo byste ho odsoudili? Třeba konkrétně ten motiv co píšu výše že bych chtěla...díky

Nemám s tím problém a k takovému doktorovi bych klidně šel a i důvěru k němu měl.

arrow
profile_image
Ennynka
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tetování je podle mě super věc, kde se můžeš nějakým způsobem vyjádřit. Pokud ho chceš, jdi do toho! Já potetovanou doktorku znám (má tetování na zápěstí) a přijde mi to úplně v pohodě

Myslím, že záleží na tom, kde to tetování je
Potetovaná doktorka by mi nevadila, pokud by měla nějakou lehkou decentní kérku a ne obrázek přes celou ruku, nohu, no něco, co je vidět
Já sama mám tetování dvě, v práci mi nijak nevadí, ale taky nejsou extra výrazná a jen černá, barvičky nemám ráda.
Reaguji na Rozárka23:
Tvoje kérka je fakt krásná

arrow
profile_image
zuzuxxx
od 7. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

bobost. musíš počítat s tím, že některý lidi jsou konzervy a sem tam si rejpnou. u některých naopak povýšíš. Já mám potetovanou ruku od shora dolů. jako brigádnice servírka tehdá jsem to musela zakrývat, teď na obchodní schůzky si také beru delší rukáv, ale kousek mi vždycky vykukuje a nikdo se z toho ještě nezhroutiltetování patří k človšku jako naušnice. když se ti to líbí a nedáváš si to jen proto, že chceš bát "hustá", běž do toho. a až mi bude 60 a budu mít tetování scvrklý?no?to už budu mít jiný starosti..běž do toho a někdy to kéro pošli na fotce!

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě osobně by nepohoršovalo tetování na lékařce spíš by mě zajímal její přístup a podobně, ale bohužel tě bude s největší pravděpodobností přijímat někdo starší a nikdy nevíš jaký názor na to bude mít on.

Já jsem chtěla tetování na zápěstí, ale jelikož pracuju na městské správě a studuju a jednou budu pracovat bud ve státních sektorech nebo v bankách, pojišťovnách atd. tak tam se na to hodně dívají třeba na tý městský správě jsem se o tom bavila s kolegyněmi a ty mě řekly že si myslí že by mě s viditelným tetováním určitě nevzali na žádným úřadě a v bankách je to taky tabu.

Nakonec půjdu do jemného decentního nápisu (taky moje osobní životní...), ale na nárt kde to bude vidět v lodičkách a kde to můžu dobře skrýt a když budu sedět někde u stolu v bance nebo na okýnku na úřadě tak to nikdo vidět nebude. Můžu ho kdykoli skrýt.
A jako stará vytahaná bába nebudu asi nosit lodičky a na nártu to není zase tak nápadné jak na tom krku nebo zápěstí.

Byl tady názor na ty starý lidi s tetováním. Ted logicky žádní nejsou, ale ta naše generace už potetovaná bude. Bude hodně potetovaných staříků takže si myslím že se na to bude dívat zase jinak než je tomu dnes

 

Váš příspěvek

Jaký je váš názor na lidi s tetováním?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené