1. . .45678910. . .2223
arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Valetta
Val, já z toho, co jsem si zde přečetla, mám pocit, že se nejedná o dohodu. Jestli jsem správně pochopila, dlouho jste si povídali a ty teď od něj máš jakési "požehnání"? Nebo to bylo tak, že jste si řekli:
Ona: Potřebuju čas od času změnu v sexu a chci spát s jinýma.., ale tebe miluju a zůstanu s tebou.
On: Nemám s tím problém, ale detaily si nech pro sebe..
Ona: Ok. Díky. Jestli chceš, můžeš taky.

Prakticky jen něco na způsob shora uvedeného bych brala jako dohodu.

Cítím to na to první a tak, že ve skutečnosti tam dohoda neproběhla. Ale mohu se mýlit a byla bych celkem ráda, kdybys to objasnila.

arrow
profile_image
ses
od 31. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Valetta
Pokušitel ( ve tvém případě potřeba mít někoho jiného na sex) ti podsouvá slova vhodná ke krytí všemožných nepravostí. Ve tvé mysli se snaží o to, aby si jej neodhalila, touží zůstat nepoznán, a to i v důsledcích svého jednání.

V naší přirozenosti existuje sklon vytěsňovat z vědomí myšlenky na to, že jsme pokoušeni...zamysli se prosím nad tím!

arrow
profile_image
bourec morusovy
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Valetta
četla jsem tady celou tu diskuzi.
Trochu nechápu proč se tady do Tebe všichni pouští, mě totiž to co děláš příjde pochopitelný a já bych se na Tvém místě zachovala podobně. Jsem přesvědčena, že ve většině vztahů se dříve nebo později nevěra stejně vyskytne (kromě pár katolíků, ale i tam to neplatí stopro neznám téměř žádný dlouhodobý vztah, kde by si byli oba stále a stoprocentně věrní) a pak je mnohem bolestivější a ničivá.
Navíc sex a láska k sobě neodmyslitelně nepatří. Sex je primární potřeba- stejně jako jídlo, pití, spánek...láska je úplně jinde. Sice propojení sexu a lásky je většinou nádherné, "čistej" sex má ale taky něco do sebe
Jediný na čem bych ale stoprocentně trvala je používání kondomu s tím pouze sexuálním partnerem. To je něco co bych nikdy nepřekročila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Valetta: Možná jsem naivní,ale kdo v mládí nebyl? Všelijaká varování jsou sice od vás milá,ale snad víte, že sami byste se jimi neřídily a že je potřeba si ten nos natlouct, pokud je to nevyhnutelné.

No přesně tak. Přestože tvůj případ je na můj vkus celkem síla, psala jsem, že tě neodsuzuju, prtž sama jsem si dřív taky svým způsobem "užívala" a vyváděla pár věcí na které teď, s odstupem času a snad s více rozumem pyšná nejsem. Někteří se nedokážou poučit z vlastních chyb, natož z těch cizích.

Cituji Valetta: Někoho dalšího...to je důležité, protože ten někdo další pro mě nikdy nebude hrát tak významnou roli jako partner, jeho nemůže nahradit nikdo.

No spousta z nás tady po několika vztazích asi ví, že snad každej je nahraditelnej Taky byl pro mě ten první bůh a myslela jsem si, že nikdo lepší na světě není a nikdo se mu nemůže vyrovnat.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Valetta

nic ve zlém, ale to ti fakt nevadí, že nebudeš zajímavá? myslíš si, že sex je vše?

Podle mě jsi dost naivní a asi i hledáš sama sebe...ale to co děláš, nemyslím si, že by to bylo správné...

jsem ráda, že můžu kamkoliv a kdykoliv přijít a nepotkávat tam partnery, který bych měla v posteli....zájem o mě je i z toho důvodu, že si jen tak někoho k tělu nepřipustím...a v tom je cena ženy....ale na to možná někdy přijdeš, v budoucnu...jestli nebude pozdě...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

bourec morusovy

Sice sex je potřeba,ale určitě ne jako jídlo, pití, spánek. Bez těch tří zemřeš,ale bez sexu opravdu ne. Takže bych sex neřadila mezi primární potřeby, pokud není ženská nymfomanka takového formátu, že bez toho fakt nemůže být.
Navíc ona nění nevěrná! Nevěrná by byla, kdyby neměla - požehnání - od svého parntera. Což tady nějaký ten souhlas proběhl.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

ALL- Co kdybyste Valettu přestaly už řešit. Stejně je to prostě její věc a nikdo s tím nic neuděláte

Cituji bourec morusovy: četla jsem tady celou tu diskuzi.
Trochu nechápu proč se tady do Tebe všichni pouští, mě totiž to co děláš příjde pochopitelný a já bych se na Tvém místě zachovala podobně.

Ty jsi taky požádala partnera o souhlas k vyspání se s někým jiným?
To je totiž to jediné, co se tu řeší a né případný a neplánovaný úlet.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to je vlatně fakt, proč my se snažíme ji osvítit,aby z ní nebyla lehká holka, která nejde ani za peníze

každého věc, my jsme to mysleli dobře, aby byla štastná a spokojená....pochybuji, že to tu myslel někdo jinak....

každopádně vstupovat do vztahu s tím, že si stejně nebudeme věrný, no nevím nevím....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

rattty
Jenže je vidět, že ona to tak nebere, že nechce radit. Má svou hlavu a myslí si, že je to vcelku správná věc.
Trochu mi přijde jako já v tom, že i když mi všichni říkají, že se tohle nedělá, že je lepší tak, tak prostě ne, já dokaď si nenabiju čumák, tak budu věřit, že pravda je jiná.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tyweee

aby pak neměla to nabití čumáku zbytečně drahé...mno, uvidí sama

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji rattty: jsem ráda, že můžu kamkoliv a kdykoliv přijít a nepotkávat tam partnery, který bych měla v posteli....

Tak naposledy-psala jsem, že nikoho aktivně nevyhledávám, nechci spát s desítkama kluků(a desítky jich rozhodně znám),třeba ani z pěti klukama, pustím si k tělu jen málokoho a i k němu musím něco pozitivního cítit, třeba sympatie a opravdu můžu beze studu přijít kamkoli a to i v budoucnosti...prosím, přečti si pořádně, co jsem psala, pokud chceš na něco reagovat...kdybych byla taková, jak se tady snažíš vylíčit,asi bych zvládla za ten půlrok více kluků než jednoho.

Cituji Romísek: proč si teda nenajdeš nějakého stejně náruživého kluka, který Ti vyhoví

Sex je pro mě důležitý,ale ne nejdůležitější, náruživějšího partnera na život si hledat nehodlám, protože ten můj sice není úplný sexuální "macho", ale to v našem vztahu do budoucna ustojím, protože má zase jiné vlastnosti, které toto přebijí. Takže ano, sex je pro mě důležitý, ale ne nejdůležitější ve vztahu já a můj kluk. Chápu, že se do toho trochu všichni zamotáváme, myslím rychleji než píšu, nikdy to pak není úplně tak, jak jsem chtěla napsat,ale takhle písmenkama se to nikdy nevyjádří přesně-nevidíte, jak se u toho dotyčný tváří, jakým tónem by o tom mluvil, kdyby to bylo "naživo"....

Cituji jataky: Prakticky jen něco na způsob shora uvedeného bych brala jako dohodu.

Tahle to bylo, jen trochu rozsáhleji a až na druhý pokus, při prvním (jak už jsem psala) bylo jasné ne a víc jsme to neřešili.Pak se to rozleželo a výsledek je tento.

Cituji ses: Pokušitel ( ve tvém případě potřeba mít někoho jiného na sex) ti podsouvá slova vhodná ke krytí všemožných nepravostí. Ve tvé mysli se snaží o to, aby si jej neodhalila, touží zůstat nepoznán, a to i v důsledcích svého jednání.

To zní trochu jako od přívržence nějaké sekty Já jsem si všeho vědomá, ve věcech psychologie celkem zdatná...a dnes jsem si uvědomila, že ač jsem psala, že to nijak neanalyzuju, přemýšlím nad vším vážně dost, jen jsem si to moc neuvědomovala.
Nehezky se to zvrtlo, myslím si, že by se tady měla když už, tak řešit třeba obecná nevěra a ne stále dokola můj případ, to mě totiž už docela unavuje(navíc jsem nežádala o radu,ani názory,sic na ně máte právo), protože celkem nic na řešení nevidím. Dva dospělí lidé se na něčem dohodli ve stavu čisté mysli, bez nátlaku, od té doby už půlroky stále bezvadně fungují a šmitec. Jak to bude dál se ukáže.
Bourec morusový: Díky za názor, na ochranu samozřejmě dbám, nikdy bych si neodpustila ,kdybych ohrozila přítele.

Cituji tyweee: Sice sex je potřeba,ale určitě ne jako jídlo, pití, spánek. Bez těch tří zemřeš,ale bez sexu opravdu ne. Takže bych sex neřadila mezi primární potřeby

Podle mě (a mnohých psychologů.psychoanalytiků) to primární potřeba je, mnohdy srovnatelná se spánkem, jídlem...možná tě neohrozí přímo na životě,ale o duševním zdraví bych zauvažovala -tiky, nervozita, nesoustředěnost jsou jen z toho slabšího soudku, co absence sexu může způsobit (ale tady se zase nabízí otázka individuality každého člověka, každý má jinou potřebu jídla, spánku,sexu...)

Cituji tyweee: Navíc ona nění nevěrná!

Jsem, jen to mám "povolené" a podotýkám, že nevěrná jen fyzicky, v žádném případě ne psychicky..

Cituji Romísek: Ty jsi taky požádala partnera o souhlas k vyspání se s někým jiným?

A pořád si vedeš svou...já jsem ho nepožádala,řekla jsem, že na to myslím a co si o tom myslí on.Přesná slova bohužel nepovím, zrovna jsem u sebe neměla bloček ani diktafon.

Cituji rattty: to je vlatně fakt, proč my se snažíme ji osvítit,aby z ní nebyla lehká holka, která nejde ani za peníze

každého věc, my jsme to mysleli dobře, aby byla štastná a spokojená....pochybuji, že to tu myslel někdo jinak....

každopádně vstupovat do vztahu s tím, že si stejně nebudeme věrný, no nevím nevím....

Celý příspěvek úplně blbě, škoda, že tu není zvracející smajlík....první odstavec-ehm, no comment, druhý odstavec- už ti někdo řekl, že každýmu prostě nepomůžeš, i když jsi tak moc milá, že bys chtěla?Třetí odstavec- můžeš mi zkopírovat větu, kde jsem psala, že jsem do toho šla už ze začátku vztahu? Tak nevím, kdo by se tady nad sebou měl zamyslet...

Cituji tyweee: Jenže je vidět, že ona to tak nebere, že nechce radit. Má svou hlavu a myslí si, že je to vcelku správná věc.

Ano, o radu jsem se neprosila. Nemyslím si, že je to správná věc a z mého pohledu ani strašná věc, je to prostě jen věc(pro mě) bez přídomku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

rattty
Jenže to si bude moc nadávat jen a jen sama.

Člověk na takový věci přijde zkušenostma. Osobně jsou pro mě vždy na prvním místě city, sex je někde, no někde je. Na to jsem přišla časem, zklamáním, zkušenostma. Jenže já s chlapíky experimentuju už cca 14 let, takže tak.

arrow
profile_image
rattty
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tyweee: Jenže to si bude moc nadávat jen a jen sama.

to je fakt...

arrow
profile_image
bourec morusovy
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Romísek
Jo požádala. Dlouhodobě pracuje na druhé straně planety a teď jsme se už pět měsíců neviděli Nicméně to spíš bylo takové to kdyby...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené