Smazat

Je jiná zamilovanost v 18 či ve 30?

Bere člověk lásku jinak když mu je 17 a jinak když je starší? Nechci řešit nějaké vědecké teorie, ale pocitujete to na sobě? Že to berete jinak? Nebo se člověk může bláznivě zamilovat nezávisle na věku?

Nedávno jsem nad tím přemýšlela, když si vzpomenu na nějaké ty první lásky, stačilo napsat si smsku: ,,Budem spolu chodit?" a člověk pomale nejedl a nespal. Ted už je těžší, ani nevím, jestli reálný. Člověk si váží najednou jiných věcí a nestačí k úplnému zbláznění někoho jednou vidět... A nebo jsem jen ještě nepotkala toho pravého ?

Budu ráda za Vaše příběhy, jak to vnímáte...
 
arrow
profile_image
kloninka
od 25. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musím říct, že prvotní zamilovanost je u mě pořád stejnám bláznivá, jak L-pari mluvila o motýlcích, tak přesně tak to u mě vypadá.. nevidím a neslyším... no asi musím říct, že bych u toho měla víc přemýšlet... Ale po opadnutí zamilovanosti, když příjde láska, tak je to teď s přibývajícím věkem silnější a "víc to prožívám"

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že to není věkem, ale zkušenostmi. Není výjimkou, že i ve 40 se žena, která si v životě nic neprožila, kromě svatby s prvním chlapem v 18-ti letech najednou zoufale zblázní "do souseda" a rozvrátí rodinu, popřípadě dvě rodiny.
Čím toho člověk víc prožije, dobrého i špatného, tím bere život realističtěji a uvědomuje si, že pohled přes růžové brýle má s realitou máloco společného

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Řekla bych, že to není věkem, ale zkušenostmi

určitě , a taky si myslím, že se člověku s věkem mění priority a nároky, co stačilo v 18, ve 30 už nemusí, dobře to napsala

Cituji L-pari: člověk není nadšený třeba jen z toho, že je druhý krásný, ale už chce víc

tak

Jinak na zamilovanost v každém věku věřím - viděla jsem to na vlastní oči
Když si můj otec po matčině smrti našel novou partnerku ("našel" asi není to pravé, on nehledal, pracovali spolu a přeskočila jiskra ), bylo mu 58 let a myslím, že svou zamilovaností by strčil do kapsy nejednoho gymnasistu , byl absolutně mimo, koukal do b.lba a osladil si kafe 3x, odešel do práce (ve funkci ředitele) s jednou ponožkou černou a druhou modrou atd. Nejlepší kousek se mu povedl při odjezdu na chalupu - naložil zavazadla, sedl za volant a odjel - jen si jaksi nevšiml, že já v tom autě nesedím
Fakt, kdybych to neviděla, nevěřila bych
Nutno dodat, že jim to vyšlo a byli spolu 14 let, až do konce jeho života a myslím, že byli šťastní...a se svojí "maceškou" mám skvělé vztahy dodnes

arrow
profile_image
Evina1251
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ano, pociťuji zamilovanost na sobě jinak (25) . S prvním přítelem jsem si žačala v 17 a byla to totální zamilovanost, nejedla jsem , nespala, chtěla být pořád s ním, v tu dobu mě nic netrápilo, chodila jsem si vesele do školy....byla to véélká láska, a kamarádi jsme dodnes. Teď mám 3 měsíční známost, jsem taky zamilovanaá, ale už tolik nebláznim, snad bych to mohla svést na práci, na starosti kolem domu a placení složenek, nad tim, že člověk musí přemýšlet nad budoucností, a i kdyby se něco poto.... , tak že si vystačí i sám. Jasně v práci sem tam něco popletu a když někam jdu vez přítele, tak většinou klukům říkám přítelovým jménem, celkem trapas Takže já osobně prožívám zamilovanost, teď když jsem starší jinak. Jak tu někdo řekl, mám už posunuté hodnoty.

Souhlasím s příspěvky výše... já si myslím, že "zamilovanost" jako taková je třeba i stejná (stejně intenzivní, stejně "bláznivá"), ale jelikož má člověk tím, jak stárne jiné hodnoty a další zkušenosti, prožívá ji jinak.

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Řekla bych, že to není věkem, ale zkušenostmi

řekla bych, že ne. Zkušeností dobrých i nedobrých mám na rozdávání a fakt lítám na růžovým obláčku. A nejsem zamilovaná poprvé

Cituji dadabus: Řekla bych, že to není věkem, ale zkušenostmi.

jj. A myslím, že při tom člověk už víc používá mozek. Někdy díkybohu.

Myslím si, že zamilovanost je stejná v 17 i v 70 letech A každý tohoto věku s touto zkušeností mi to potvrzuje

arrow
Neprodává v Bazaru

Není mi sice 30 ale 18 mi bylo a mám za sebou dlouhý a hezký vztah, poprvé jsem se zamilovala a pevně doufám a věřím, že tne další vztah bude také takový.

 

Váš příspěvek

Je jiná zamilovanost v 18 či ve 30?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené