Smazat

Je špatné chtít si po čase "podat" toho, kdo vám ublížil?

Nemyslím zlou pomstu... nejsem zabšklá, nic takového. Ale chtěla bych (když bude příležitost) časem jednomu dotyčnému, co mi ublížil, nějak vtipně uzkázat, že mi vlastně svym způsobem pomohl... brala bych ho jako kamaráda, ale chci mu nějak ukázat, že to, co udělal nebylo hezký a nějak si ho s humorem podat))

Případné tipy?)
 
arrow
profile_image
Audry
od 7. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lorraine: moc hezky napsaný...Naprosto souhlasím

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LadyMiss:
nějak tak jsem to taky myslela ne za každou cenu, ale když bude příležitost

arrow
profile_image
MissAmber
od 5. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LadyMiss: přesně

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Tecireg: ale takhle jsem to přesně myslela) ukázala bych mu, že se mám fajn a jsem šťastná..

Cituji Tecireg: Já bych chtěla, aby to ve výsledku vypadalo tak, že už jsem na něj zapomněla, a že mi je volný

A proč máš tu potřebu mu to dokázat? A prý, že nejsi zapšklá a zlomyslná ha ha....

Buď lepší než ten dotyčný. Sama mám jednu osobu která by si zasloužila, ale neklesnu na její úroveň.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kdybych šla na tu brigádu, spíš bych se sním normálně bavila jakože nic, a nebo bych se sním nebavila vůbec. Ale bavit se sním a dělat nějaké narážky apod, to by si jen řekl že jsi to ještě nerozchodila. A nechceš jít na tu brígádu jen proto, aby jsi ho tam viděla a mohla do něj něco hučet ? A vůbec, nejlíp se mu pomstíš když uvidí že je ti fajn a že už tě on nezajímá, což asi ještě nejsi, jinak by jsi neměla tu potřebu mu něco dokazovat, nebo sobě?...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ne, nesnížila bych se k tomu. Normálně bych se s ním bavila, jako by nic. Co bylo, to bylo

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lorraine: Ze své vlastní zkušenosti ti mohu poradit: buď dáma, nehni ani brvou. Dotyčný určitě ví moc dobře, co bylo

Přesně. Cokoliv jiného by bylo výsostně trapné a dosáhla bys přesného opaku. Mimochodem, ta brigáda je pro oba společná čistě jen a pouze náhodou, že ?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tecireg: Špatné? Spíš hloupé....ber to jako uzavřenou kapitolu a koukej se do budoucna

arrow
profile_image
Tecireg
od 26. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju za rady
citát je pěkný a pravdivý
ale pořád si trošku stojim za tím, co bych chtěla... ono je opravdu těžké posoudit a poradit, když nevíte, jak to bylo a je... ale určitě se budu případně snažit, abych se nesnížila...
My jsme totiž od začátku měli takovej pošťuchovací vztah a všichni si ho tam dobírali byl to takovej ňouma (zdánlivě)... takže bych se v podstatě chovala pořád stejně))

Já spíš doufám, že až případně na tu brigádu přijdu, tak budu šťastně zadaná a tím to pro mě bude i jednodušší ho po delší době vidět
Jinak k té práci, určitě bych tam nešla kvůli němu Je to místo kde brigádničím nározově už tři roky a on tam přišel až minulý rok... je to super místo a kdyby mě tam opět chtěli, nechtěla bych to zrušit kvůli nějakému (nedokážu najít správný výraz)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Buď za dámu a neklesej na úroveň někoho, kdo Ti ublížil. Mysli pozitivně a odpouštěj, Živit se jakoukoliv zlobou nebo pomstou Tě akorát bude užírat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Můj tip je nebýt zabšklá ale zapšklá a pak také ti musím říct že je to normální. Ale víš co? Vypusť jej z hlavy, na koho myslíš, na tom ti záleží....

 

Váš příspěvek

Je špatné chtít si po čase "podat" toho, kdo vám ublížil?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené