Smazat

Je to kolega mojí matky

Ahoj, potřebovala bych slyšet názor někoho nestranného. Moje mamka má nového podřízeného, kluk o pár let starší než já. Řekla bych, že k sobě máme vzájemné sympatie, ale nikdy se nestane, že bychom si mohli spolu třeba sami dva popovídat, v kanceláři pořád někdo je. Je hloupost ho třeba někam zvát, něco s ním podnikat? Mám pochybnosti hlavně kvůli tomu, aby mu máma nedělala nějaký naschvály, nebo tak něco ..
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Není to hloupost, však byste šli na pivo nebo do kina, nemusíte se hned brát Mamce to taky nemusíš hned říkat. Jestli bude dělat naschvály, těžko říct, jen ty ji znáš a víš, jak reaguje, když máš kluka.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pochybuji že by měl odvahu začít si s dcerou své šéfové. To je skoro sebevražda.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tohle téma je spíše do deníčků. Každopádně jdi do toho. Samozřejmě zajdete na kafe, popovídáte, o nic nejde, mamce to hlásit nemusíš. Nepořádají nějaký večírek nebo něco, kde byste se mohli seznámit víc neformálně a nenuceně?

arrow
profile_image
NinaKopretina
od 11. 11. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Rebarbora: Myslím, že jediná neformální šance bude bude ve škole.Studuje dálkově stejnou školu, jenom jinou fakultu, než já dělám prezenčně
Děkuju

arrow
profile_image
evickaevikk
od 23. 12. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pozvi ho Já vždy čekala, až první krok udělá druhá strana, a teď toho lituju

Cituji slimatko: Pochybuji že by měl odvahu začít si s dcerou své šéfové.

Proč ne, náhodou to zní dost lechtivě, jako námet na film pro dospělé
Nee, dělám si srandu .... nenuceně nadhoď nějaké pivo nebo podobnou silně neformální a nezávaznou akci - ať si nemyslí, že tě maminka chce mít pod čepcem a domluvily jste se na něj To je totiž první, co mne po přečtení napadlo, jak mi kdysi kamarád vypravoval, že nastoupil do firmy a hned mu cpali neudatelnou dceru jeho šéfové

 

Váš příspěvek

Je to kolega mojí matky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené