Ahoj holky, chtěla bych se zeptat Vás, co cvičíte nebo jste již docvičily 30 days shred, zda jste se neměly problémy při cardiu (a následně po cvičení) s nataženou achilovkou?
Včera jsem začala cvičit 1. den 2. levelu. Zpočátku cvičení, zhruba prvních 5 dní cvičení, mne nebolelo vůbec nic, zhruba šestý den jsem začala cítit při cvičení achilovku na levé noze (vždy cvičím ve sportovní obuvi). Ve cvičení jsem pokračovala s tím, že bolest zmizí. Nicméně nezmizela, násobila se s každým dalším dnem.
Poslední dva dny již mne bolí obě achilovky, což má za následek, že během dne nemohu téměř chodit. Každé šlápnutí je nepříjemné ( a u cvičení v cardiu naprostá tortura).
Ještě doplním, že netrpím obezitou ani nadváhou a nejsem ani gaučový typ, který by si po prvním nešikovném cvičení způsobil bolestivé zranění.
Chtěla bych se Vás zeptat, zda mi poradíte nějakou fintu na regeneraci postižených míst nebo předcházení tomuto jevu? Nechci přerušovat trénink, nicméně obávám se, že v tomto stadiu si ty achilovky leda odrovnám.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mě začly pobolívat, taky kolena. Já jsem ale vždycky když to začlo pobolívat s kardiem přestala. Musela jsem ho dělat většinou tedy mín než ony. Protože mi kvůli tomuhle přestalo cvičení vyhovovat, našla jsem si jiné bez kardia/nebo minimem/. Jsem taky štíhlá.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, já mám za sebou 10 den... a mě achilovka bolela první dva dny, pak ok. Jakou máš obuv na cvičení? Může to být i tím... jinak pokud tě to tak bolí, tak bych si určitě dala den, dva pauzu...

Ahoj, mě bolí také, včetně kotníků... Řeším to tak, že je před cvičením protáhnu - dělala jsem to třeba už i před tělocvikem, který začínal každou hodinu během. Mé kotníky a šlachy to hrozně špatně snáší, tak chvíli zakroužím, protáhnu a už je to o.k
Každopádně pokud ti tohle nepomůže a bolest je silná, už bych necvičila

arrow
profile_image
ginger81
od 21. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, u mě přišla bolest kotníků (nejdřív jednoho a jak jsem ho pak odlehčovala, tak to odnesl i druhý kotník) někdy po 20.dni cvičení 30DS. Opravdu vřele doporučuju přestat a poléčit to, nebo si je odrovnáš úplně. Není to sranda. Já už mám po 14dnech snad doléčeno, ale začínat budu velice opatrně a jak se píše o kousek výš, budu před cvičením dost protahovat, aby se to neopakovalo. Taky mám v plánu koupit si na cvičení boty vyšší, aby byl zpevněný i kotník a míň trpěl.
Něco málo k léčbě. Samozřejmě záleží, jak moc to máš namožené. Doporučila bych ti jít k doktorovi, ale vzhledem k tomu, že se jim vyhýbám, co to jde to nechám na tobě Já jsem se snažila to co nejmíň zatěžovat, co nejvíc mít nohy položené třeba na židly, aby byly výš a pořád ledovat. To jsem opravdu dodržovala i v práci jsem měla pořád na mrazáku ten modrý gel a chladila jsem celou dobu. Taky jsem si koupila v lékárně OlfenGel a nějaké tabletky na podporu šlach a vazů (s tím ti v lékárně poradí) No a po těch 14dnech je to už zdá se OK. Ještě jsem si pořídila tabletky na výživu šlach a vazů (myslím, že to je Kamzík), tak dám 3měsíční podpůrnou kůru a uvidíme.
Každopádně se už těším na cvičení, dost mi to chybí
Přeju brzké uzdravení.

Taky jsem to měla - začalo to asi 6. den cvičení a stuupňovalo se to tak, že jsem sotva chodila. Bylo to ale špatnou obuví (jsem také štíhlá). Některé cviky (kde jsem cítila, že to nedělá dobrotou na paty) jsem nahradila jinými od Jill. Už jsem s tím chtěla seknout a dát si pauzu, ale vydržela jsem to a postupně bolest mizela. Ale pokud tě to bolí hodně, tak bych nic neriskovala a přestala, nebo si uženeš nějaký vleklý zánět a budeš lítat po doktorech.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené