arrow
profile_image
blondyblue
od 21. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, necvičíte některá podle tohoto videa? Já jsem minulý týden začala. A baví mě to zatím od ní nejvíce. Kombinuju s 30 day shred. Cvičíte podle tohoto videa a vidíte na sobě nějaké výsledky?

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já když jsem cvičila s Jilian tak mi hrozně rychle narostly svaly, což já určitě nechci, takže pro mě trochu škoda, chtěla jsem spíš zpevnit a ne bejt jak vazoun. Ale funguje to, to určitě ano.

arrow
profile_image
Katriska
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cvičím 30 Day Shred a k tomu podle chuti, času a energie Cardio kickbox, Yoga meltdown nebo Six weeks 6 pack. Teď jsem teda docvičila 30 Day Shred a začínám Ripped in 30. Je to super! Cardio kickbox mě taky baví asi ze všeho nejvíc a efekt to určitě má. Asi samotný Cardio kickbox by zas takové výsledky nepřinášel, ale v takovéhle kombinaci to skvěle funguje, aspoň teda na mě

méně než
10 příspěvků

No já dnes docvičila 30 day shred, a zítra jdu na Ripped in 30 a když to zvládnu budu k tomu cvičit i CARDIO KICKBOX páč to spaluje dost tuky a já to mám na zhubnutí

arrow
profile_image
TravellingLover
od 3. 12. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem podle Jillian zkoušela a vydržela 8 dní 30 Day Shred, ale patřím mezi ty lidi, co nesnáší stereotypní cvičení a 10 dní opakovat stejnou sestavu, tu není nic pro mě. Právě Cardio Kickbox jsem našla jako první, a cvičím podle něj asi 2-3 měsíce asi 1 týdně. A můžu říct, když jsem to cvičila poprvé, v polovině jsem odpadla na podlahu a nemohla popadnout dech, ale teď mi to jednou obvykle nestačí, takže to jedu třeba dvakrát za sebou, a někdy i třikrát! Samozřejmě, tím, že to cvičím jen jednou týdně nejsou viditelné žádné fyzické změny, ale kondička šla rapidně nahoru a už nefuním do schodů, jako předtím Určitě doporučuji s kombinací nějakého dobrého posilování a nepochybuji, že se velmi brzy dostaví výsledky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené