Smazat

Jsem já ta špatná?

Ahoj holky, potřebovala bych se tady trošku vypsat..jednou je mi krásně a další den brečím do polštáře..je mi 20 a příteli 25, jsme spolu 5 let a už nevím jak dál..

Bude to asi na delší povídání, ale zkusím to nějak zkrátit...s přítelem jsme se seznámili na internetu, ne přes seznamku, hráli jsme stejnou hru a nějak jsme si spolu začali povídat(jsem napůl kluk, miluju pc hry a fitness)
domluvili jsme si tedy schůzku a on přijel, všechno bylo fajn..přespal u mě a další týden jsem jela já k němu..takhle to pokračovalo dál a dál, jsme od sebe cca 3 hodiny vlakem - pro mě nic těžkýho, ve vlaku jsem se aspoň učila..

postupem času vznikaly hádky kvůli mě, že jsem hloupá a neumím řešit věci, že vše za mě dělá máma, nic neumím, že neumím přemýšlet "dospěle"..to bylo ještě ok..vídali jsme se vždy o víkendu, buď jsem přijela já k němu nebo on ke mě..všechno bylo fajn, hádky nebyly něco, co by se v našem vztahu nedalo překonat..vždycky se to vyřešilo..

zhruba před rokem, kdy hádky neustupovaly, už jsem toho měla plný zuby..už to opravdu vypadalo, že se rozejdeme, a já udělala tu největší chybu v životě - zakoukala jsem se do kluka ve škole a vyspala jsem se s ním...přítel na to přišel..byl z toho úplně vyřízenej, na dně, ale dal mi šanci..bylo mi to strašně líto, ale nedokázala jsem to dát najevo..cca po měsíci..BYLA JSEM OPRAVDU HLOUPÁ HUSA..jsem začala chodit do fitka a popletl mi hlavu jeden trenér..šla jsem k němu domů ale jenom jsme se líbali, k ničemu nedošlo..o tom se taky dozvěděl..byla jsem tak strašně hloupá. doteď nevím, co jsem si chtěla dokázat..oba dva se navzájem milujeme..

můj přítel je fajn kluk, obyčejný klučina, ničím nevyčnívá..ale poslední dobou už opravdu nevím co mám dělat..postupem času se jeho chování opravdu otočilo o 360°..to že mi nadává, že jsem ku*va, pi*a, dě*ka a podobné je u nás na denním pořádku..tak nějak mě "donutil" jít k němu bydlet a chodit u něj na školu(přestěhovala jsem se sem)takže jsem tu sama a nemám zde žádné přátele..také mi vyčítá, že mu přijde, že už mě nepřitahuje, že se mi nelíbí, že mě s ním nebaví sex..od doby co jsem začala brát antikoncepci tak mě přešla chuť na sex..vystřídala jsem už 3 druhy a nic..prostě nemám potřebu to mít každý den..mě by bohatě stačilo jednou týdně..nevím co to se mnou je..navenek dělám, že je vše ok, všude se přetvařuji..ale jakmile zabouchnu doma dveře tak to ze mě opadne a jsem jenom ta dě*ka, co podvedla přítele, který ji miloval a chce se mi brečet..

chová se ke mě opravdu příšerně..včera jsem koukala na doktoři z počátku, jen tak jedním okem, a on se mě z ničeho nic zeptá, jestli mě baví koukat na takovou pi*ovinu..je na mě hnusnej celkově, spadne mi na zem pětikoruna a kouká na mě jak kdyby mi spadl mobil a ještě se ke mě chová tak povýšeně, že já jsem ta špatná, já jsem ta ku*va, takže nemám právo nic, na instagram, když jsem dala fotku asi po roce, tak mi řekl, proč jí tam dávám, že mám potřebu se pořád někde vystavovat, na fb nechodím vůbec, protože jakmile tam jsem, tak se mě ptá co tam dělám, s kým si píšu, kdo mi psal atd atd..přijdu si jak kus hadru, nebo pes, kterej musí poslouchat povely svýho "páníčka"..prostě se přítele bojím, bojím se jeho reakce...

doufám, že mě nikdo nebude soudit, že jsem ho podvedla..já nejsem žádnej andělíček, neumím se chovat, prostě mu občas neodpovídám na nějaký hloupý otázky a tím pádem ho vyprovokuju a nadává ještě víc.....ale on nenadává třeba jen mě, s tátou se taky takhle baví, když jsme u jeho sestry, tak koukáme třeba do mobilu a něco píšeme a sestru poslechne na slovo a když řeknu nějaký slovo, který má napsat, tak mě uplně ignoruje..

přijdu si jako vzduch, vím, že jsem mu ublížila, vím, že ho to bolelo, ale tak sakra se ke mě nemůže takhle chovat po skoro roce, co jsem to udělala? Udělá mi, co mi na očích vidí, ale stejně se takhle pořád vzteká..já jsem od té doby hodná, snažím se chovat hezky, ale on vždy přijde a něco se pokazí..

hádky vznikají z toho, že to pořád vrací .. pořád se ptá na nějaký hloupý otázky ohledně toho, jak jsem ho podvedla, když vidí jeho auto, tak začne rejpat, jestli to je on, že to určitě poznám, jaký to bylo, jak ho měl velkýho, jestli jsem byla vzrušená atd mohla bych pokračovat do nekonečna....říkala jsem mu několikrát, že pokud nedokáže myslet na budoucnost, a bude řešit jenom minulost, tak to nemá cenu...

jsem splachovací, ale tohle už prostě nemůžu..večer brečím do polštáře, jestli s ním neztrácím čas, jestli to má cenu, nechat si takhle nadávat, aby se ke mě takhle choval atd..řekl mi, že až uvidí, že se budu snažit tak to bude ok..jenže to už trvá tak půl roku a pořád nic..ráno po mě vždy chce abych mu napsala nějakou hezkou sms..copak mi nemůže napsat pěknou sms on sám od sebe??

opravdu to nechápu...doufám že se v tom vyznáte a pochopíte to...potřebovala jsem se jenom vypsat...děkuji
 
arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi jsi hloupá, když jsi nedokázala ututlat ani líbání s trenérem. Ale už se stalo, to nevrátíš. Pokud má vztah po nevěře pokračovat, podvedený partner má sice právo být nějakou dobu naštvaný, ale nakonec musí odpustit, jinak už to nemá budoucnost. A to tvůj přítel bohužel nedokáže. Navíc mám tak trochu dojem, že mu situace i částečně vyhovuje. Už před tím si tě asi moc nevážil, když tě urážel, a teď má už k těm urážkám "oprávněný" důvod. Nějaké to nadávání do ku.ev je asi pochopitelné ve chvíli, kdy je to čerstvé a partner je ublížený, ale aby se tak k tobě choval stále? Vezmi nohy na ramena a jdi od něj. I přes to, co jsi provedla, máš přeci svoji důstojnost a nikdo nemá právo s tebou takhle zacházet.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hádky kvůli mě, že jsem hloupá a neumím řešit věci, že vše za mě dělá máma, nic neumím, že neumím přemýšlet "dospěle"..

Tvůj přítel byl hlupák od začátku, jen si to neviděla. Anebo možná jo, když tě to tahalo jinde, akorát sis to nechtěla přiznat. Nenech si namluvit, že jsi "napůl kluk", jak sama sebe hodnotíš, ani to, že bys měla být taková ta velká silná tvrdá a dospělá, co vše vyřeší sama ... je ti 20 ! S takovým přístupem nedojdeš nikde a věř tomu, že se najde dost chlapů, kteří tu mámu, co vše dělá za tebe, budou rádi zkoušet překonat
Vykašli se na něj, vždyť je to chudák ( a ty druhý, promiň - cožpak se dá někoho donutit, aby se k někomu stěhoval a pak si ještě půlroku nechat nadávat do ku*ev ?! ) .

jeho chování pramení z naprosté ztráty důvěry v tebe. Vadí mu že chodíš na facebook nebo instagram ? Podvedla jsi ho, tak pokud mu to vadí a víš že tím, že tam lézt nebudeš mu s obnovením důvěry pomůžeš, tak tam nelez ne ?
Chudák se dozvěděl, že jsi mu dvakrát zahnula a poprat se s tim má asi sám ne ? ty sis užila a ještě mu ted zazlíváš že ti nevěří...jak jsi mu pomohla tu důveru v tebe obnovit, hm ?

Reaguji na 92jaja:
jasně, já tam nelezu, už jsem si tak nějak zvykla, ale když potřebuju něco do školy(máme tam skupinu) tak tam musím jít a zjistit co jsme dělali nebo co máme za úkol a hned mu zahýbám? já sem se snažila, jsem na něj hodná, chovám se k němu hezky, ale on vždy řekne něco, čím to vrátí nebo připomene a už to jde zase z kopce..

arrow
profile_image
Jahoda9
od 21. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sariinkaaa: Ježiš vykašli se to. On ti prostě neodpustil a má ti pořád za zlý, co jsi provedla, není s tim srovnanej a ty s tim už nic nenaděláš. Udělala si chybu, on měl dvě možnosti, rozejít se s tebou, nebo ti odpustit a pokračovat ve vztahu. Tohle není ani jedno, nevim, jestli čekáš na první facku, nebo co. Nechat si takhle nadávat?? Ten vztah je k ničemu, neživ to a jdi dál.

Achjo.. nebuď blbá a odejdi dokud je čas....

arrow
Neprodává v Bazaru

Tvůj přítel je nevychované hovado, které se neumí chovat k ženě. Mně by chlap jednou řekl, že jsem ku*va, pí*a, nebo mě jiným způsobem ponížil, tak bych ho poslala do ******, ne abych byla k němu ještě milá a zakládala tu deníček o tom, jak mě to trápí. Absolutně si tě neváží - což se mu ani nedívím, vzhledem k tomu, žes ho opakovaně podvedla. Ovšem to se dá řešit i jinak, jak sprostými urážkami a ponižováním.
Působíš na mě hodně nevyzrále, taky tak tvůj přítel.

Jděte od sebe. On nepřekousne tu nevěru a bude to horší a horší a ty jsi taky pěkná trubka a je pravda, že bys měla trošku dospět, protože očividně tam nějaká pravda z jeho strany bude. Jen to neumí ukončit a ani ty, protože jste spolu už dlouho. Jak přijdou do vztahu urážky a výčitky, tak už to nemá smysl.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je hrozně těžký se rozejít se svojí první láskou, navíc po tolika letech. Chápu, že ani jeden nemáte sílu se rozejít. Co se prostě odstěhovat? Říct, že tě mrzí, že ti to neodpustil a že jsi se snažila to napravit a chovat se dobře, ale že si prostě nemužeš to vyžírat věčně..? A že si to oba v klidu rozmyslíte?..

Jinak z mýho okolí - lásky od 15ti bud nevydržely, nebo v tom byly nevěry.. Je celkem logický, že člověk chce poznat víc než jednoho partnera. Buď si ty lidi odpustili, nebo neodpustili a rozešli se..

 

Váš příspěvek

Jsem já ta špatná?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené