Smazat

Jsem tak špatá kamarádka?

Ahoj, předem se omlouvám za slohovku, ale vážně bych potřebovala znát objektivní názor. V polovině července přišla kamarádka "A" s nápadem, že bychom spolu začaly chodit cvičit. Hned jsem se té představy chytla, protože jsem takového parťáka dlouho hledala.

Ona sama přišla s tím, že bychom chodily ve třech ještě s kamarádkou "B".
"A" chtěla začít od srpna. Pak neměla peníze, tak to chtěla odložit po srpnové výplatě. To jsem se dozvěděla, že měli dovolenou, takže zase nebyly peníze. Pak jsme konečně měly rezervovaná místa a s tím, že "TO" dostala tak cvičení musela zrušit.
S kamarádkou "B" jsme přesto šly, prostě nám přišlo, že se jenom vymlouvá a že se jí vlastně ani nechce. Co si budeme povídat, ona tomu pohybu moc nedá (cca 170cm 90kg)

Pak to mezi náma bylo takové chladné. Moc jsme se nebavily, byla uražená/zklamaná že jsme na ní nepočkaly.
Přišla za mnou, že se nechce nijak hádat, že je v pohodě, ale že s náma chodit nebude, že už to máme s "B" začaté tak ať si chodíme spolu. Zdůraznila, že jsme v pohodě.

Tak jsme si s "B" objednaly lekce na měsíc dopředu, jelikož je o cvičení vážně zájem.
Druhý den, přišla "A" s tím, že by teda šla.
Když zjistila, že už máme rezervaci pro dvě tak zase teda obrátila, že když už to máme rozplánovaný tak že se nám do toho nebude míchat.
Snažily jsme se jí vysvětlit, že prostě neni problém tam zavolat a doobjednat jí, ale nijak jí to nezajímalo a argumentovala tím, že tam nechce být jediný začátečník.

Pak jsme se hrozně pohádaly. Vyčetla mi, že jsem na ní nepočkala, že jsme si to domluvily spolu a já když našla někoho jiného tak jsem začala chodit s ní.
S "B" jsme si mimojiné plánovaly 1.hodinu cvičení před "A" a ona nic neřekla, neřekla ať počkáme, prostě ani slovo.
Pak z ní nakonec vypadlo, že jako kamarádka jsem měla tušit že chce abychom na ní počkaly, že jsem se zachovala jako ostatní její kamarádky a zklamala jsem jí..

Tak a teď k podstatě věci..
Měla jsem se zachovat jinak a čekat jestli vůbec někdy půjde?
Jak byste se zachovaly vy, kdyby jste měly něco v plánu a druhá osoba by to neustále odkládala?
Jak byste se cítily na místě kamarádky "A"? Já se jí snažila pochopit, ale marně,..

Vím, že teď už to nijak nezměním, ale ten stav ve kterém je naše kamarádství mě fakt ubíjí..
Rozhodla jsem se tak jak jsem se rozhodla.
Na jednu stranu toho ani trochu nelituju, protože si říkam, že kdyby fakt chtěla tak se k nám za tu dobu už přidala, ale na druhou stranu si říkám, že kdybych mohla, tak vrátím čas protože je to fakt na nic.
 
arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Annie93: kámošení 3 holek dohromady je vždycky problém který nic dobrého nepřinese
Vždycky se bude jedna cítit víc odstrčená.
Spíš byste se měly seznámit s nějakou 4., která by tu první víc doplňovala...to je normální běh života

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hele, to je jen a jen její boj. Je jasné, že je naštvaná především sama na sebe, že je ve 20 letech obézní a není schopná překonat svou lenost a jít s tím něco dělat. Ale přiznat si sama sobě svojí slabost je těžké, jednodušší je svoji zlost upřít na někoho jiného
Nenech se vykolejit, držím palce, aby ti cvičení přineslo radost a požadovaný fyzický efekt. Ona to má ve svých rukách: buď se může časem přidat nebo bude dál prskat a kynout a namlouvat si, že necvičí kvůli dvěma holkám, které se proti ní spikly..

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Annie93:
Myslím,že nemáš důvod se trápit. Dle mě jsi neudělala nic špatně.
1. Domluvily jste se spolu,že budete chodit na cvičení - ty sama přiznáváš,že potřebuješ parťáka takže sama bys asi nešla. A ta tvá kamarádka "A" asi už vůbec ne.
2. Ona sama přivedla kamrádku B...takže jí o tom řekla a pozvala ji? ale co ji k tomu vedlo, když byla domluvená s tebou....Možná si A myslela,že když ona je tím spojovacím článekm mezi tebou a B tak asi bez ní nepůjdete...
3. Sama domluvené cvičení několikrát zrušila.
4. Je uražená, že po pár zrušených hodinách jste se rozhodly jít bez ní (přesto,že jste na ni braly ohled a snažily se aby se mezi vás zapojila). Vadí ji když se s B o cvičení i jen pobavíte.

Takže když to srhnu tak se tvá kamarádka A chová jako rozmazlenej, sobeckej harant a ne jako dospělá žena (píšeš, že ji vám je 21). Nevím jak si to ta tvoje kamarádka představuje. Domluvily jste se a buď jde nebo nejde ale nemůže čekat, že když jí se z nějakého důvodu nechce nebo nemůže tak ty (nebo i ta nepůjdete také a zůstanete sedět na zadku doma (ale asi to čekala) myslím,že jste ji daly dost příležitostí, aby se mezi vás zapojila, neodstřihly jste ji. Podle mě je kamarádka takovej ten typ co si hraje na chudinku za všech okolností, které všichni ublužijí. Dle mě tohle lepší nebude...jo možná kdybys přišla a řekla,že bez ní cvičit nepůjdeš sama ani s B ale to je blbost...

Chceš chodit cvičit? Baví tě to? Tak choď a neměj výčitky...ona má stejné možnosti jako ty i jako B...Ale raději bude uražená aniž by k tomu měla rozumný důvod.

Vaše přátelství se urovná jen v případě,že obě strany budou chtít ale neomlouvala bych se ani nerušila žádné hodiny...Řekla bych něco ve smyslu, že nerozumíš tomu proč se zlobí...šlo vám oběma přeci o cvičení a pokud ona jít nemůže neznamená to,že ty kvůli tomu také nepůjdeš. Řekni,že tě cvičení baví, že budeš chodit i nadále buď sama nebo s B a že počítete i s ní...a že jste s ní počítaly vždy a čekaly jste, že se k vám přidá....
Pokud je rozumná bude to chtít s tebou urovnat a pokud ne tak se možná ještě více urazí....pak bych zvalažovala zda ji chci ještě za kamarádku.

 

Váš příspěvek

Jsem tak špatá kamarádka?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené