arrow
profile_image
Doodie_M mojeid
od 31. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj slečny s kamarádkou jsme na slevuli koupily voucher na 5 vstupů na jumping za 300kč, příští úterý se plánujeme vydat na první lekci, tak jsem hledala na omlázku diskuze, abych věděla, na co se připravit, a jsem trochu zděšená videem, ale hrozně se těším vypadá to jako vážně makačka a já nedělám aktivně žádnej sport, takže fyzička nulová, asi to pěkně odfuním, ale co, někdy se začít musí jsem ráda, že sem píšete, jak hubnete a jak má tohle cvičení na Vás pozitivní vliv, ráda bych našla pohyb, který mě baví, formuje postavu a dělá mi radost

Já chodím u nás na Jumping za 50kč (studentská cena) a je to paráda! Byla jsem i v jiném jumping studiu, bylo dražší (70 kč) a přitom nic moc. Cvičitelka byla sice fakt vysportovaná baba, ale tomu taky přizpůsobila svou hodinu! Opakovali se furt dokola 3 cviky, které byly jen na stehna! A žádné závěrečné posilování břicha. To mě opravdu nebavilo. Byla jsem vyřízená (nohy bolely jako nikdy) a znuděná.
Takže dost záleží na tom, koho chytnete. Ale tam, kde chodím já jsou super holky, rozmanité cvičení, pokaždý překvapěj něčim novým. Jumping jsem si zamilovala. Hlavně to není jen nudné posilování, ale zároveň to není tak náročné na nějakou choreografii jako aerobic a nebo zumba (i když zumba je teda taky skvělá, ale jumping je dle mého jednodužší

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky máte některá trampolínku doma? cvičí se na tom dobře a podle čeho cvičíte?

arrow
profile_image
Leeniickaa
od 17. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojte holky, myslíte, že je jumping vhodný pouze pro posílení svalů? Hubnout nechci, sem chudá a jde mi pouze o zpevnění.

arrow
profile_image
co.rina
od 29. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, ja jsem štíhlá, ale potřebovala bych zhubnout stehna, bojím se aby mi u jumpingu nenarostly. Jak to funguje na vás?

arrow
profile_image
Motyss
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Musím se připojit do diskuze.. Jsem spíš pasivní sporotvec a do posilovny, na spinning, zumbu, pilates, kolo ani běhat by mě nikdy nikdo nedostal, ale asi před měsícem a půl jsem šla poprvé na jump a musím říct, že mě to teda naprosto chytlo! Ze začátku jsem to nemohla udýchat a po druhé písničce jsem myslela, že umřu (mozná za to mohla ta cigareta předtím..), ale čím déle tam chodím a čím častěji , tak je to jen lepší a lepší. Sice jsem po každé hodině naprosto durch mokrá, ale už nejsem tak zadýchaná a pokaždé jdu s úsměvem domů.. můžu to vřele doporučit!

arrow
profile_image
foginka
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky a pozorujete změny? Já chodím na jumping jednou týdně, a začínám mít opravdu namakaná lýtka, což se mi moc nelíbí.

Jinak sport je to super. Člověk se parádně vyblbne. Ještě k té akci - 5 vstupů za 300 kč - nebylo to do Brna k Verči? Tam chodím a je to paráda. U nás ve Vyškově je to větší zabijárna a myslím, že z toho mi více rostou svaly. Hodně dupeme, bez přestávky, slečny co to cvičí nás chtějí asi sedřít z kůže.

Nepozorujete také nárůst svalů? Případně co s tím? Zpevnění je fajn, ale větší nárůst zase nechci. S čím je dobré kombinovat?

arrow
profile_image
.Andrea.
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky přemýšlím o koupi trampolínky ale nevím jakou velikost stačila by 96 cm nebo je lepší 122 cm ? nemůžu se rozhoudnout poraďte prosím

arrow
profile_image
lacri
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na .Andrea.: Tohle asi musíš vyzkoušet ty, která ti bude víc vyhovovat, popř. jestli se ti ta větší vejde tam, kam ji potřebuješ dát

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené