arrow
profile_image
Darina
od 9. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pěkný Nový rok přeji. Ten můj zrovna pěkný není. Můj přítel, se kterým jsem asi 8 měsíců, má kamaráda, byli nejlepší kamarádi asi 5 let. Jeho kamarádi mě chtěli poznat, tak se taky stalo, ale viděla jsem je jen 2x asi na 2 hodiny. Pak nějak nebyl čas, ale už když jsem je viděla tehdy, viděla jsem na nich, že jim nejsem sympatická.
Nejsem společenská, nebo uřvaná, jako někteří z nich. Než začnu komunikovat, musím se otrkat, trvá mi to déle. Dříve mě kamarádi všech ex přijali, když mě poznali víc. Tenhle kamarád mého současného přítele mi nadával - psal mi - že jsem hloupá, že otevřu pusu a je to blbost co řeknu, a že je na mě na první pohled vidět ta hloupost atd....udělal ještě další věci, ale to nebudu vypisovat, prostě se ke mě zachoval hrozně, a bylo jedno, že jsem holka jeho kámoše. Udělal si na mě svůj "obrázek" aniž by mě znal.

Přítel na to reagoval tak, že s ním skončil, přestal s ním mluvit - to hlavně kvůli tomu, že se pletl do jedné záležitost, která byla mezi námi, a on jí celkem razantně řešil za nás. Tak jsem byla sice smutná, že přišel o kamaráda, ale přišlo mi fajn, že stál na mojí straně.

Ovšem ten kluk na něj dotíral, neustále se mu omlouval ( všude spolu chodili, prostě ho potřebuje). Mě se nikdo neomlouval, když nepočítám jednu větu, ve které ještě dodal, že to dělá kvůli tomu mému. A přítel nakonec povolil, že se s ním chce kamarádit dál. Vysvětluje mi to tím, že s ním se zná hodně let, že to musím chápat.
Já jsem mu dala ve vzteku na výběr, jestli on, nebo já. On si vybral jeho, řekl, že ať s ním teda skončím. Vím, jak by totiž náš vztah vypadal, když mě nemají rádi jeho kamarádi, se kterými býval dost často.

Překously byste toto ? Braly byste to tak, že je to prostě jeho dlouholetý kamarád, nebo tak, že přešel to, že mu uřážel přítelkyni ?

No chtěj ať se ti omluví, nic víc dělat nemůžeš. Je to tak stejné, kdyby ty ses rozešla se svoji nejlepší kamarádkou. Pokud můžu mluvit za sebe tak bych nikdy nedávala ultimátum buď já nebo on. Ve tvém případě je to teda pěkně hnusné (promiň ale je to tak) chtít po svém příteli aby se vykašlal na tvého nejlepšího kamaráda kvůli tobě. Protože holky odcházejí a přicházejí nové ale brát někomu kamaráda, jen kvůli toho, je blbé. Tohle asi slyšet nechceš ale je to tak. Taky dám vždycky přednost kamarádce, než aby můj přítel se kterým jsem přes 3 roky si třebas nepřál ať se sní bavím. Prostě tě nemusí, a já chápu že se zachoval v něčem hnusně atd. ale nemusí tě mít každý rád. Tak se vykašli na toho jeho kamaráda a pokud tvůj přítel s tebou chce být tak prostě spolu budete ale nebudeš se scházet s jeho kamarády nebo aspoň ne s tím idiotem. Všechno jde, když se chce.

arrow
Neprodává v Bazaru

Do budoucna to nevidím dobře, nikam s ním nebudeš chtít chodit, pokud tam bude on a další. Nakonec ho ukecá a on tě nechá sám. Takže bych ho předběhla a opustila, koneckonců už si stejně vybral, ne? Chlapů je mraky a určitě je dost takových, kteří si budou vážit tvé neuřvané povahy.
H.

Reaguji na Monus: přesně tak...chlap si ve většině případů vybere vždy kamaráda před holkou....oni to berou tak, že holek je spousta, ale kamarád je kamarád takže to asi nebylo nejšťastnější mu dávat na výběr....já si také nesednu se spoustou kamarádů mého přítele, ale je mi to jedno...kvůli takovým vyhul smažkám si nenechám vzít přítele

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zažila jsem situaci, že měl o mě zájem nejlepší přítel mojeho chlapa. ten přítel byl tak přidrzlý, že manželovi (ještě zasvobodna) na rovinu řek, že jestli semnou bude, tak s ním končí . . . samozřejmě se rozhod pro mě, to přece ani není kamarád, když se takhle chove . . .je to několik let a doposud se spolu nebaví . . .

arrow
profile_image
Rosemary
od 11. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si myslím, že kdyby to byl kamarád, tak by nemohl psát přítelkyni svého kamaráda tak hnusné věci...i když mu není sympatická. Nějak takhle bych to řekla příteli, že to přece není normální...a pak bych jednala podle toho, co mi na to řekne.
No a jinak bych s ním asi zůstala s tím, že se s jeho kamarádem nebudu muset vidět a nebude mě kontaktovat...a pokud by zase nějak otravoval, pak bych to příteli řekla a podle jeho reakce bych s ním zůstala nebo se rozešla.

Cituji Rosemary: Já si myslím, že kdyby to byl kamarád, tak by nemohl psát přítelkyni svého kamaráda tak hnusné věci...i když mu není sympatická.

Cituji hradecanda: Do budoucna to nevidím dobře, nikam s ním nebudeš chtít chodit, pokud tam bude on a další. Nakonec ho ukecá a on tě nechá sám


Cituji Darina: Tenhle kamarád mého současného přítele mi nadával - psal mi - že jsem hloupá, že otevřu pusu a je to blbost co řeknu, a že je na mě na první pohled vidět ta hloupost atd...

Myslím si, že je naprosto nepřípustné, aby si toto dovolil k přítelkyni svého kamaráda.
Její přítel by se měl sám od sebe postavit za svou partnerku a s rádoby kamarádem to ukončit.

Cituji calipsso: Taky dám vždycky přednost kamarádce

Já tedy ne. Pro mě je vždy na prvním místě přítel - pokud je v právu, tak za ním vždy stojím.
Člověk, který by mému partnerovi psal takové věci by u mě jako člověk automaticky skončil.

Cituji Monus: Každopádně pokud dáš klukovi na výběr mezi tebou a jeho kamarádem, tak počítej s tím, že z 99% si vždy vybere kamaráda

Ten správnej chlap, který za to stojí to neudělá.

arrow
profile_image
Hell-ou girl
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle chování kamaráda tvého přítele bych mu hádala kolem 15ti let, tohle přece není normální urážet někoho koho ani neznám, no ten by viděl..
ale k problému, jak už se psalo přede mnou, tak dávat příteli na výběr mezi tebou a kamarádem nebylo zrovna nejlepší. Já osobně bych chtěla vysvětlení při dalším setkání co konkrétně ho na tobě tolik žere a případně z něj vymámit alespoň omluvu což zřejmě neudělá, ale alespoň nebudeš za "mouchy snězte si mě", je známo, že nejhorší je srážka s blbcem což se zřejmě stalo tobě takže pokud možno bych poté zmizela do ústraní a nechala přítele ať se kamarádí s kým chce, vždyť jeho přátelé nemusí být nutně i tvými

Reaguji na Monus:
Naštěstí mám opačnou zkušenost.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka: Souhlasím s každým slovem. Vůbec nechápu, jak mohl dát přednost ,,kamarádovi", který psal jeho přítelkyni tak hnusné věci A ještě k tomu, když se ani zakladatelce neomluvil.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na calipsso: Souhlasím.

Vím,že není správné sem tahat tvá jiná témata, ale když je vezmu v potaz, přijdeš mi, že všechno hrozně řešíš (možná se mýlím). Což samozřejmě není důvod, aby ti ten jeho kamarád psal takové věci, ale asi si mu prostě nesedla. Prostě bych vyžadovala omluvu od kamaráda a potom se s ním prostě už nechtěla vidět, ale určitě bych do toho netahala přítele a nebo mu dokonce dávala na výběr...dala si mu na výběr, on si vybral a ty seš teď uražená, že si nevybral jak si chtěla...chlapovi musíš na rovinu vyklopit, že chceš prostě omluvu a s kamarádem se už scházet nebudeš- a na tom si trvej!

arrow
profile_image
Hell-ou girl
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A ještě by mě zajímala ta věc, jestli se tě vůbec přítel u kamaráda zastane? Protože jestli ne tak pak je jasné, že ten ti za to nestojí

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to taky nevidím do budoucna, protože ten jeho kamarád do něj bude při každé příležitosti hustit, jak jsi strašná a i pokud to není pravda, tak stokrát omílané se pravdou stává. A kdo by chtěl chodit s holkou, která je tak strašná - i když třeba jen podle toho kamaráda.
No, nevím, co ti poradit. Ono by bylo optimální chodit s nima a on by si na tebe zvyknul, ale asi bych i já měla strach s nima někam jít, když se ten kamarád takhle chová a nějspíš stejně svůj názor na 90 procent už nezmění. Je to krutý, ale já bych se s přítelem asi rozešla. Ono by to opravdu nedělalo dobrotu. A navíc i jasně řekl, že mezi váma dvěma dá přednost kamarádovi, takže určitě i víc bude brát jeho názory na tebe než tvoje názory na něj.

Cituji Hell-ou girl: A ještě by mě zajímala ta věc, jestli se tě vůbec přítel u kamaráda zastane? Protože jestli ne, tak pak je jasné že ten ti za to nestojí

Asi tak, ono by třeba jen stačilo, kdyby kámošovi řekl, že takhle prostě mluvit nebude....můj bývalý, když si o mně dovolil někdo říct trochu něco negativního, tak dal najevo, že tohle ne....neříkám, že je to optimální, ale určitě lepší, než aby přítel přihlížel, jak mě někdo shazuje....

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji pulspuls: než aby přítel přihlížel, jak mě někdo shazuje....

Ale její přítel nepřihlížel. Zastal se jí a stál na její straně, ale když se mu kamarád omluvil tak se s ním znova kamarádí...a to se slečně nelíbí,že se s ním baví.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikoletka2: í...a to se slečně nelíbí,že se s ním baví.

Aha, no mně osobně by se taky nelíbilo, kdyby mně chlap řekl - buď já a nebo tvoje dlouholeté kamarádky....ono, když se znají tolik let, tak je to pochopitelné...

Tak je varianta, buď s nima nikam nechodit a tím pádem to neřešit, ale stejně ten kamarád do něj bude hustit a nejspíš se i bude snažit, aby si našel jinou

A nebo naopak s nima chodit a čekat, zda si na tebe nezvykne....ale musíš se trochu obrnit a naučit se reagovat vtipně na jeho urážky, poznámky, aby on ve výsledku působil blbě a nakonec ho to přestalo bavit

To, že se s ním baví bych přešla. Každopádně to stejně do budoucna moc růžově nevidím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené