Smazat

Kamarád se ozval, nezájem o osobní kontakt z jeho strany

Kamarád se ozval po xy letech ale nemá zájem o osobní kontakt pouze psaní ..........................................................................................................

Před 4-5 lety jsem měla přes internet kamaráda, s kterým jsem si hodně rozuměla, ale nikdy jsme se neviděli. Pak si mě vyndal z FB a už jsme se nekontaktovali, údajně si mě vyndal, že jsme se už moc nebavili. No a před měsícem se mi po těch letech ozval, já jsem na něj úplně zapomněla a dlouho mi trvalo si vzpomenout, kdo to je. No a teď si píšeme každý den, hodně má sexuální narážky ale já mu řekla, že to všechno beru jen ve srandě a teď k věci, po těch letech bych měla zájem ho poznat i osobně, ale on nemá zájem, leda kdybych přijela já za ním, ale to se mi nechce, přeci jen jsem ho nikdy neviděla a radši bych se s nim setkala někde mezi lidmi, takže to padá. Sám mi řekl, že je línej, nechce ani poslat svoji fotku nynější a prostě nemá zájem mě poznat, chápu, že mu asi stačí si se mnou psát, ale pro mě nevím proč je těžké se vyrovnat, že se nechce poznat osobně, myslíte že s ním mám utnout kontakt, když to přátelství bude jen přes fb a nic kloudného z toho nekapne? Trošku mi vadí, že si prostě píše s někym, kdo nestojí o to, mě poznat osobně. Co myslíte vy?
 
arrow
profile_image
pandula
od 26. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj , to je hodně zvláštní , on nemá žádné fotky na profilu FB ? Třeba se bojí nějakého závazku , když se chceš sejít . Podle mého mu to tak vyhovuje a nehledá v tom nic jiného , než pouze psaní přes FB . Podle mého , si rád s tebou píše , rád vypovídá , ale nic více v tom on nehledá .

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Má tam tak 2 roky staré fotky, já v tom také nic nehledám, jen chci prostě vědět s kým mám tu čest.

arrow
profile_image
Vanity
od 27. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A proč si s ním vlastně píšeš? Potřebuješ zaplácnout volný čas, nebo? Sama jsi napsala, žes měla vůbec problém si vybavit, o koho jde, takže žádný Pan Nezapomenutelný to asi nebyl. Jako pokud je někdo línej mi i jen fotku poslat, asi bych taky byla líná a už mu nepsala.

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Píšu si s ním, abych zabila čas, to je pravda a taky protože mě to baví, máme podobné názory, ale vždy se ozve on první. A je pravda, že kdby se neozval, že bych si už ani jednou nejspíš na něj nevzpomněla, takže za čas se mi asi zas vykouří z hlavy

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aha asi nemá momentálně do čeho píchnout a zkouší která se chytne .A vida ty ses chytla a ochotně reaguješ na jeho sexuální narážky. Takže účel splněn on si namastí své ego a až si najde nějakou slečnu opět se odmlčí.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vůbec nechápu, proč s ním maříš čas u počítače ... když ti ani nechce poslat fotku, patrně se hodně změnil, asi ne zrovna k lepšímu. A i kdyby ti napsal, že chce své sexuální narážky proměnit v činy, že tedy máš ty přijít za ním - šla bys ?

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Samozřejmě bych nešla, nejsem tenhle typ free člověka

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Očividně je to ve tvém životě naprosto zbytečná osoba, už jsi na něj pomalu zapomněla, nevíš, jak vypadá, nikdy ses s ním neviděla a on to očividně nechce změnit, tak se na něj vykašli, ne? K čemu je ti vlastně dobrý?

arrow
profile_image
Klara71
od 24. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všechny máte pravdu, jen prostě nechápu, proč mi píše ať k němu přijedu ale on sám nikam nepojede. Samozřejmě na tohle jsem mu řekla, že nepojedu někam za někym, koho vůbec neznam Ztráta času..

Děkuji za Vaše názory)

Cituji mikkýsek: Aha asi nemá momentálně do čeho píchnout a zkouší která se chytne .A vida ty ses chytla a ochotně reaguješ na jeho sexuální narážky. Takže účel splněn on si namastí své ego a až si najde nějakou slečnu opět se odmlčí.

to mě taky napadlo. Chlapeček si akorát zvedá sebevědomí... škoda času.

a vůbec - člověk, kterého neznám osobně a má sexuální narážky... ne, děkuji... bůhví co to je za úchyla.

 

Váš příspěvek

Kamarád se ozval, nezájem o osobní kontakt z jeho strany

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené