arrow
profile_image
Oester
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Čau holky.

Potřebuju poradit v tomhle: Cca před 4 měsíci jsme se po krátkém vztahu rozešli. Důvodem bylo...takhle zpětně můžu říct jenom to, že mě nejspíš nemiloval, kdo ví.

Zpočátku pořád chtěl, abychom byli v kontaktu, abychom si nezmizeli ze života, což pro mě bylo nemožné, moc to bolelo. Utnula jsem kontakt a žila dál bez něj. Dostala jsem se z nejhoršího.
Teď zase nějaký kontakt proběhnul, něco jsem si od něj půjčovala, ptal se, jestli s ním nechci jít do kina, chce jít na můj maturitní ples ( a toje mi 21 )...a já prostě úplně nevím.
Krátce po našem rozchodu začal nový vztah, s tou slečnou je dosud, čili to, že by mě chtěl zpátky je patrně blbost.

Jen úplně nechápu jeho motivaci...není to tak dlouho, co jsme se potkali a byl strašně nepříjemný...pak říkal, že si nemohl pomoct, že když mě viděl, měl pocit, že je všechno úplně špatně a vůbec se se mnou bavit nechtěl.

Teď když jsme se viděli, bylo to prostě fajn a příjemné, nijak mě to nebolelo, jen prostě nevím, jestli se s ním běžně bavit, nebo jestli ho definitivně vymazat a začít od nuly.
Protože pokud mám být upřímná - pořád tam ve mně něco je a když jsme spolu visí to "něco" ve vzduchu.
Je to to báječný člověk, takových je málo, takže na jednu stranu by asi byla škoda ho "vyškrtnout", co si myslíte vy?

arrow
Neprodává v Bazaru

pokud tě to už u srdíčka nebolí a chceš ho jako kamaráda tak proč ne. píšeš že je to jinak fajn člověk. takže pokud máte vše z vašeho vztahu vyřešené a jasné, proč nebýt přátelé.
kolikrát je to lepší než vztah
taky bych na jednu stranu chtěla být s bývalým kamarádka, ale moc ublížil:/
pokud to tedy nemáš stejné, tak klidně do kina jdi.

Cituji Oester: Protože pokud mám být upřímná - pořád tam ve mně něco je

tak to bych asi ještě tomu nechala trochu času... a zatím se nevídala.

dle moji zkušenosti: pokud ho nechceš zpět tak si dej odstup...já po několikati letech když potkám byvaleho tak mám zvášní pocit a je lepší ho nemít na očích.

arrow
profile_image
Oester
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Lulča: dle moji zkušenosti: pokud ho nechceš zpět tak si dej odstup

Chtít zpátky někoho, kdo mě nemiluje? Kdepak to ne, upřímně - ano, chtěla bych s ním být, vzít si ho a mít s ním krásné děti, ale kdyby mě miloval. Což se jaksi nestane. Tím to pro mě umřelo.

Já bych mu po pravdě řekla že k němu ještě něco cítím a tak se s ním nechci tolik výdat. A ať si to on přebere jak chce...
Sejde z očí sejde z mysli...

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chodit s ním teď do kina by asi nebylo nejlepší. Podle mě bys s ním nějakou dobu neměla vídat (snad jen napsat si přes internet nebo se potkat ve společnosti více lidí). Dokud to

Cituji Oester: "něco" ve vzduchu.

nebude.
My jsme si taky s bývalým říkali (nebo spíš napsali přes mail), že budeme kamarádi (navrhl to on) a ještě půl roku po konci našeho krátkého vztahu tam "něco" viselo. Se třeba stalo, že jsme se potkali u kamaráda a zůstali sami v pokoji a byli ticho dokud nepřišel kamarád.

Cituji Oester: Chtít zpátky někoho, kdo mě nemiluje? Kdepak to ne, upřímně - ano, chtěla bych s ním být, vzít si ho a mít s ním krásné děti, ale kdyby mě miloval. Což se jaksi nestane. Tím to pro mě umřelo.

K čemu tedy chceš být kamarádka s mužem,kterého bys ty chtěla za předpokladu,že by tě miloval?V tom případě ho ty miluješ a on tebe ne,tak k čemu se s ním scházet?

arrow
profile_image
Oester
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Laky: Asi máš pravdu, taky k tomu pomalu docházím. Já nevím, asi že je mi s ním prostě dobře... ale je to zvláštní, když jsem s ním, tak to prostě nebolí, vnímám ho v tu chvíli jako dobrého kamaráda, ale ano je fakt, že ho miluju...nějak...

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Lulča: souhlas

arrow
profile_image
sluniško
od 22. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,

přesně tenhle problém jsem také řešila a vlastně stále řeším. S bývalím přítelem jsem kontakt utnula, jelikož jsem věděla, že já to nemám ještě dořešené a nedokázala bych s ním být jen kamarádka. Poté jsme se ale náhodou setkali a jak bylo zřejmé jen u kamarádství to nezůstalo ale vztah už by z toho také nemohl být. Takže jsem se opět stáhla.

Moje rada tedy zní pokud víš, že bys ho chtěla raději ustup, jelikož jinak to pro tebe nebude jen kamarádství.

arrow
profile_image
MoniS
od 22. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, udělala jsem to taky tak. Utnula jsem všechny kontakty s ním. Tak po 2 měsících jsme se potkali a já jsem se s ním moc vybavovat nechtěla,pak si stěžoval kamarádovi,že se s ním nebavím nic. Ale co čekal? Kdybych s ním byla v kontaktu, psali jsme si, někam šli... ano na jednu stranu- bylo by to fajn,ale na tu druhou- nikdy bych se z toho nedostala a asi bych ho chtěla i zpátky. POdle mně to chce čas, urovnat si myšlenky, co chceš co ne a jestli je "bezpečné" s ním někam jít, jako myslím to tak, abys ho zase nechtěla čím dál tím víc zpátky a věděla,že on je zadaný. PRostě máme jiné myšlení jak oni,co si budem povídat, né,že bysme chtěli na ně zapomenout,ale chceme se z toho vyhrabat.Kdybys věděla na 100%,že chceš být kamarádka, neni problem, ale něco tam stále je. tak to chce čas. Držím palce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené