Smazat

Kamarádka často neodpovídá na zprávy na WhatsAppu.

Co dělat, když kamarádka neodpovídá na SMS. Jak se jí omluvit? Když je skoro pořád aktivní a mě nepodepíše, až druhý den nebo i déle. Chci, aby to bylo jako dřív.

Mám jednu kamarádku. Dřív jsme si byli hodně blízké. Tak asi před rokem jsme si psaly 24 hodin denně. Jenomže jsem měla problém s whatsappem a tak jsem ho musela odinstalovat. Její číslo mi poté nešlo uložit, neměly jsme na sebe jiný kontakt, než ten whatsapp.
Po skoro roce jsem se jí znovu ozvala. Napsala jsem ji, že to jsem já a že je mi líto, že jsem se jí ozvala až teď a ne dřív. Odepsala hned, že čekala, až se jí ozvu. Dvakrát jsem se jí omluvila. A ona napsala, že naprosto rozumí. Jenomže, já ji napíšu a ona mi napíše až druhý den nebo i déle. Včera jsem ji napsala a ona mi ještě neodepsala, přitom vidím, že je každou druhou hodinu aktivní.
Zatím nemáme možnost se navštívit, ta kamarádka žije v americe (je Američanka). Píšem si jenom anglicky. Vím, anglicky se to špatně vysvětluje. Ale nevím, jestli se na mě nezlobí. Myslíte, že ji mám napsat a zeptat se jí, proč neodpovídá? Dřív to bylo, jako kdyby jsme se navštěvovaly. Psaly jsme si 24 hodin denně. Ano vím, mají tam docela hodně rozdílné časově pásmo. Ale když vidím, že je skoro pořád aktivní a mě nepodepíše. Chtěla by jsem radu, jak to můžu mezi námi spravit.
 
arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nějak nechápu, jak ti mohlo rok nejít uložit číslo. A ani od ní ti zprávy nechodily? Váš vztah za tu dobu prostě ochladl. Netlač na pilu a třeba se časem zase sblížíte. Když ne, asi s tím nic moc nenaděláš.

 

Váš příspěvek

Kamarádka často neodpovídá na zprávy na WhatsAppu.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené