Kašli na to, já zjistila před týdnem, že moje nejlepší kamarádka chodí s mým ex, který mi stále není lhostejný a ona to věděla... Jinak 6ti letý vztah a kámošku jsem znala od 1. třídy....S ní jsem skončila nadobro....Bohužel, takové věci se stávají....

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nedokážu si představit že bych se kamarádila s ex svojí nejlepší kamarádky. Ani žádné jiné kamarádky, to se prostě nedělá. I kdyby byli přátelé nezávisle na vašem vztahu, probírat s ním tvůj a jeho vztah by mělo zůstat tabu. Podle toho co jsi napsala už bych ji nepovažovala za kamarádku. Buď se ho snaží sbalit nebo je falešná jak pětník.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To, že si někdy zajdou na kafe nebo popř. někam i s jejím přítelem by mi tolik nevadilo, pokud byli přítele už před tím, ale tohle by mi vadilo dost

Cituji Janis87: ednou jsem nechtěně četla jejich chatovou konverzaci, která byla celá o mě, a ne moc lichotivá

Za kamarádku bych ji nepovažovala, spíš známou...

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na RomanKaS: Reaguji na Haniccino: Reaguji na Sasanka: Souhlasím...
Tohle se stává - ženské umějí být mrchy, odepsala bych ji a jeho taky. Je mi to líto
Opravdových kamarádek mám pár a i kdyby chodily s chlapem mých snů, v životě by mě nenapadlo si s ním něco - cokoliv - začít, mužů je na světe dost, netřeba brát toho, který měl vztah s mou blízkou přítelkyní a je mi jasné, že ony to berou stejně... bohužel ne všechny ženské takhle uvažují, nejhorší naschvály dělají ti, od kterých bychom to nečekali.

arrow
profile_image
Willy.P
od 13. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechci zakládat nové téma, tak sem napíšu také svůj příspěvek, je to teda trochu jiné, před měsícem jsem se rozešla s přítelem, docela v dobrém a už jsem z toho vcelku venku, ale teď se začalo dít něco, co mě trochu znepokojuje.Mám 2 kámošky z toho jednu už vídám míň, jednu víc - nejlepší kámoška a vždycky jsme pořádali akce se svýma přítelema, byly to supr akce a mýho ex měli kámošky i jejich kluci rádi. Teď jsem jela na víkend pryč a ty kámošky šly někam pít se svejma klukama a potkali mýho ex s kámošem a hned ať se k nim přidá, byly spolu celou noc, to by mi nevadilo. Ale další den jsem s tou kámoškou měla jít na ples a ona mi řekla, že nejde že je jí špatně. Tak jsem šla s někým jiným. Další den jsem se ale dozvěděla, že ta kámoška seděla s mým ex a jeho kámošem do půl 4 do rána v hospodě - prý se jí večer udělalo líp a potkala je a šla si s nima na chvíli sednout a skejsli tam. Tak nějak jsme si to vyříkaly. Ale můj ex jí pak volal ať jede i se svým přítelem s ním na hory. Dnes jsem potkala tu druhou kámošku a tý prej dnes volal, ať jde s ním a jeho kámošem na ples. Nemám s ním problém nebo tak, ale tohle mi nevím proč docela vadí. Co myslíte, je normální, že se snaží takhle kontaktovat moje kamarádky po rozchodu? Podotýkám, že když jsme spolu ještě byli, tak ty společné akce byly občas, ale rozhodně nechodil s těma holkama jen tak na pivka a nevolal jim. A ještě poslední jobovka - v tý hospodě, kde s tou kámoškou byly potkal moji mamku s přítelem a šel si k nim asi na půl hodiny sednout a s tim mámy přítelem si dokonce potykal. Je tohle po rozchodu normální?

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Willy.P: Tak tady bych v tom neviděla nic jinýho než, že prostě když už s tebou nechodí tak se nechce nudit doma tak zavolá tomu zbytku kaamarádů, protože s tebou už netráví volnej čas a volat tobě je mu prostě blbý když jste se rozešli.

Cituji Willy.P: A ještě poslední jobovka - v tý hospodě, kde s tou kámoškou byly potkal moji mamku s přítelem a šel si k nim asi na půl hodiny sednout a s tim mámy přítelem si dokonce potykal.

Je vidět, že tě úplně neodepsal. Když se takhle baví s tvejma rodiče místo uprku před tchýní tak jeslti by tě nechtěl zpátky. Tohle dělal kamarádky kluk taky když se s ní rozešel, že se potkával s jejim tátou a nenápadně vyzvídal co dělá jeslti už nekoho nemá atd,

arrow
profile_image
Willy.P
od 13. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na redmary: no on to vyzvídá od těch kámošek, jestli někoho mám a tak... on má spoustu svejch kámošů a já se s nimi nestýkám, tak moc nechápu proč teď volá mejm kámoškám... ale asi to zbytečně řešim..

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji martinam: pokud byli přítele už před tím

Já jsem je seznámila, když jsem s ním chodila.....

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemyslím si, že by si spolu něco začli. Ona je dokonce zasnoubená....

No já měla nej kamarádku ze střední. Byly jsme spolu každý den a každá jsme na sebe věděly snad všechno. První její přítel se se mnou moc nebavil moc jsme si nerozuměli. Druhý přítel byl jiný. Prostě on mi byl hodně podobný. Kamarádka pořád chtěla podnikat akce společně takže jsem chodila a ráda. Měla jsem je ráda oba stejně. Ona byla moje nej kamarádka on byl jak můj bratr. Opravdu tam nic nebylo. Do toho bydlel blíž ke mě, takže jsme občas večer zašli do místního baru pokecat. Nic v tom nebylo a kamarádce to nevadilo. Pak začali mít problémy. Slyšela jsem verze od obou stran. Kolikrát to bylo oprávněná hádka od kamarádky oprávněná hádka od něj. Kamarádka všechno moc řešila do detailů, tak jsem jí vždy uklidňovala, že to určitě není tak jak si myslí a že on jí miluje a on zase říkal mě jak moc jí miluje. Ovšem byla to Itálie. Po letech došlo na to, že jim to skřípalo hodně a já jsem byla ten střed. Už nikdy více tohle nechci zažít. Kamarádka na mě začala žárlit a začala vyčítat. Dopadlo to tak, že jsem se na ní vykašlala a scházela se přátelsky už jen s ním. Také mi bylo vyčítáno, že nestojím při své kamarádce, ale ona při mě také nestála. Já pro ní byla připravena ve dne v noci. Vždy jsem se jí snažila nějak poradit a ona mě zklamala tím, že si myslela, že já mám něco s tím jejím přítelem..jednou večer se hrozně opila na jedné oslavě a vyřvala mě do ku..v. Bylo to na mě moc.

Chápu, že jí bereš jako svou kamarádku a ona třeba také bere pořád jako kamarádku, ale možná i ona samotná chce tu kapitolu ty a tvůj ex uzavřít a je možné, že si nějakým způsobem více rozumí s ním. Zkus si s ní promluvit, ale pokud při tobě vyloženě nestojí, tak asi nebude dobrá kamarádka. A nebo si s ní tak často řešila svůj vztah, že už o tom nechce nic slyšet..

Cituji Janis87: Mám před očima pořád tu jejich konverzaci... Navíc společná kamarádka mi řekla, když si s ní psala někdy v prosinci, že se jí ptala na mě a na mého tehdy přítele, a ona jí prej řekla, že už jí to nebaví řešit, pořád někomu radit a tak.... přitom já jsem si jí skoro vůbec nestěžovala... a navíc, kamarádi jsou tu přeci od toho, aby poradili, pomohli... nebo to je jen v televizi?

tak ten pocit tvé kamarádky znám. Ano přátelé si mají pomáhat, radit si, ale jak jde o vztahy partnerské naučila jsem se mlčet, kývat a do ničeho se nezamotávat. Nakonec je z toho člověk opravdu unavený pořád řešit každý problém. A nakonec se dva usmíří a ten třetí je za vo.la . Asi kamarádka potřebuje pauzu od tebe nebo když si musí vybrat při kom bude stát, tak je to on? Já pak stála víc při něm než při své kamarádce byla fakt protivná..

Reaguji na Willy.P: taky si myslím, že tě chce zpátky a chce být s tebou v kontaktu přes kamarády s tím, že se třeba někde uvidíte společně?

Cituji Haniccino: Nedokážu si představit že bych se kamarádila s ex svojí nejlepší kamarádky

tohle je taky smutný příklad : Poznám od přítele jeho kamarády a kamarádky. Jsou to moc fajn lidi. Podnikáme spolu akce a je hrozná sranda. Pak se s přítelem rozejdu a nikdo z těch lidí se se mnou nechce bavit, protože už jsem ex a ON je jejich kamarád. To mi přijde také hnusné, ale tohle se děje. Nechápu co je špatného na tom bavit se s tím člověkem, když si s ním rozumím. Vykašlat se na dotyčného jen proto, že se dva rozešli? To mi přijde někdy smutnější

arrow
profile_image
Janis87
od 12. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: A nebo si s ní tak často řešila svůj vztah, že už o tom nechce nic slyšet..

Právě že jsme se dost stýkali tak ve čtyřech nebo v partě, což bylo fajn.... možná že jednou jsem jí napsala co a jak, ale nemyslím si, že bych jí nějak extra zatěžovala informacema.... a i kdyby, žila jsem v domění, že kamarádi by tohle měli překousnout...

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janis87: Ona je dokonce zasnoubená....

Promin to je další zbytečnej argument proč by spolu nemohli nic mít. To, že je zasnoubená prostě nic nedokazuje. Ani to, že si takhle píšou nedokazuje, že spolu něco maj, ale prostě to tomu nejvíc nasvědčuje.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené