Smazat

Kámoška chce kluka který se mi líbí

Kamarádka chce dostat kluka který se mi líbí. Mám jí vtom podporovat?

Zdravím,
je to rok co se mi líbil jeden kluk ale jelikož jsem "hodně" stydlivá tak sem se bála mu napsat či na něj promluvit a v tu chvíli si snim začala psát kámoška (1), sešli se ona se snim vykousla a pak už o toho kluka neměla zájem. Párkrát předtim a i potom se něco podobného ještě stalo.
Ale asi před měsícem jsem byla v klubu s jinou kámoškou (2) (sestrou kámošky 1 - snad chápete) a potkali jsme tam kluka kterého znám už - dalo by se říct že už od děctví. A před týdnem jsem byla stim klukem na koncertě. Podotíkám že se mi už dlouho líbí.
No a zjistila jsem že jí se líbí taky a snaží se ho dostat.
Ano, možná přeháním ale mě to prostě štve. Když se mi líbí kluk to ho oni musí mít. Nevim jak kamarádce (2) "šetrně" naznačit jestli ho nemůže nechat. Jsme kamarádky už hodně dlouho tak nechci aby jsme se nějak rozhádali ale natom klukovi mi hodně záleží a já nechci aby mi ho přebrala. Tak bych byla ráda aby jste mi poradili jestli jí v tom mám podporovat, nebo co vlastně mám udělat.
*Teď když to po sobě čtu si připadám já ta špatná co jim chce kazit vztahy...
 
arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A na co čekáš? Buď rychlejší než kamarádka. Tomu klukovi to prostě řekni. Holky, které jen stojí opodál a žijí si svou fantasií, většinou ničeho nedosáhnou.

arrow
profile_image
ema.w
od 30. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chvilku jsem si připadla jako bych četla bravíčko..normálně bych toho kluka nějak oslovila a neměla bych z toho strach. věř mi že jsou i horší věci než tohle. to zvladneš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kriste na nebi, vykousla. Bleeé. Normálně se lidi líbaj, nebo třeba i olizujou, i to bych brala, ale vykousla, ufff. No holka, co jinak Ti poradit. Zapracovat na svém slohu tak, aby sdělení mělo hlavu i patu. Dále zapracovat na svém pravopise, ani to, že je Ti 13, 14, 15 max., ať nežeru, Tě neomlouvá v tom, že píšeš jako Tatar. Jak na obojí se dozvíš v hodinách češtiny. No a co se týká chlapů, no asi spíš kluků, tak se na tzv. kámošky vys.er a jednej podle svého. Z vykusování se až tak nestřílí. Pozor, až budeš jednou vdaná a mít děti, vykusování s ženatým sousedem už malér trochu je.

arrow
profile_image
Vebinka
od 9. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ellenuschka: Kriste na nebi, vykousla. Bleeé. Normálně se lidi líbaj, nebo třeba i olizujou, i to bych brala, ale vykousla, ufff. No holka, co jinak Ti poradit. Zapracovat na svém slohu tak, aby sdělení mělo hlavu i patu. Dále zapracovat na svém pravopise, ani to, že je Ti 13, 14, 15 max., ať nežeru, Tě neomlouvá v tom, že píšeš jako Tatar. Jak na obojí se dozvíš v hodinách češtiny. No a co se týká chlapů, no asi spíš kluků, tak se na tzv. kámošky vys.er a jednej podle svého. Z vykusování se až tak nestřílí. Pozor, až budeš jednou vdaná a mít děti, vykusování s ženatým sousedem už malér trochu je.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Ellenuschka: děvče, válíš!!

Vem svůj život do vlastních rukou. Pokud s ním nechodí, nemá na něj žádný nárok

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ellenuschka: pobavila jsi mě a souhlasím
A Aplo ty prosímtě: jestli jste kamarádky, tak vás kluk nepoloží. Jestli ho fakt tak chceš, tak jednej... Jinak během i týdne pak budeš plakat a nadávat na minulou kamarádku, jak ti přebrala "lásku"... Odlep se od PC a jdi do toho..

arrow
Neprodává v Bazaru

holky jen tak btw a jak byste někou teda to řekli? já třeba jsem srab, prostě k němu přijít: Hele líbíš se mi, nezajdem někam...nevím to mi přijde hodně přímý, ale jak jinak?
"Nezašel bys někam ...? " to může znít spíš jako kamarádství pokud už byli spolu na koncertě...to je pro zajímavost. chci se inpirovat

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já nevim, už jsem dlouho nikoho nebalila 😊 taky asi záleží na tom kde, o jakou situaci by se jednalo atd. Nejlíp mi to za mladých let šlo tak nějak na těch dýzách, tuším, že jsem byla velmi krásná a okouzlující mladá dáma a šlo to samo... Bohužel se to většinou neudrželo ani do další diskotéky 😊
Teď už mám chlapa x let, tak to moc neřešim. Když jsem makala v baru, bylo to jednoduchý, jako barmanku mě každej chtěl 😊
To asi těžko vymýšlet nějaký univerzální rady.
PS: co jsem napsala, je samozřejmě myšleno s nadsázkou 😊

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na jersey: Tak já jsem celkem od huby, takže já to řeknu na férovku

Buď za ním jdi a to co nejdříve ( než příjdou kámošky 1,2,3,4...) řekni mu, že se ti dlouho líbí a jestli by nechtěl někam zajít a nebo jestli jsi až taaaak stydlivá, tak mu to napiš do sms.

Co tím získáš? Buď kluka, který se ti líbí a nebo budeš mít rychle vyřešenou situaci a můžeš ho zkusit přenechat kámoškám 1,2,3,4...) a zatímco se kámošky 1,2,3,4..) budou snažit o pana číslo 1, tak ty se mezitím můžeš soustředit třeba na nějakého pána číslo 2.

Nauč se vzít si co chceš, protože když se budeš stydět a nebo něco jen tak přenecháš někomu jinému, tak budeš nešťastná a vinit za to pak nemůžeš ty druhé, ale jen sebe.

A také napiš jak to dopadlo

 

Téma Kámoška chce kluka který se mi líbí je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené