Smazat

Kasanova

Jako cholerik a horká hlava, kterou se snažím krotit, vás chci poprosit o názor, je to sice blbost, ale ve mně to vře :D ...............................................

Ahoj holky, mám takový dotaz, jeden spolužák z VŠ, je takový ten typ kasanova, který to zkouší na každou, já jsem si to myslela od začátku, protože hned prvních pět minut po seznámení se ptal jestli jsem zadaná a hned se mnou chtěl někam jít, díval se mi na fotky na FB atd. Ale to je jedno. Samozřejmě se ke mně dostalo, že to zkouší i na ostatní spolužačky. Sám se mi přiznal, že šel ven s Danou, aby naštval Mirku, aby žárlila, neboť jsou nejlepší kamarádky a on údajně chtěl Mirku. BOhužel mu to ani s jendou nevyšlo a teď to zkouší na mě. Já ale prostě nejsem hračička a štve mě, že si myslí, že když mu to nevyjde s touhle a touhle, že bude oblbovat mě, jak jsem nejkrásnější ve třídě, ale přitom tam ta je taky nejkrásnější Dneska mi posla, jakoby sms jiný holce, přišlo mi to vrcholně trapný. Já mu řekla, že je pro mě pouze kamarád, protože o takovýhle ho kluka vážně nestojím, jednoho takovýho jsem již měla. Ale on pořád píše, jak mě má moc rád a kdy si dáme rande, nosí mi kytky atd.
Jenže já mám sto chutí mu říct, že prostě se mi hnusí takoví kluci, že když to nejdřív zkusil na dvě přede mnou a nic, tak že asi se chytnu já, a ještě ze stejné třídy.
Mám to tomu člověkovi říct nebo radši držet jazyk za zuby a ignorovat ho? Jsem hroznej cholerik, horká hlava a tohle bytostně nenávidím, když si myslí, že jsem hloupá holka, co mu na to skočí.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Vždyť se chová úplně směšně. Tomu bych to i klidně řekl. Je to obyčejný ješitný kohout. Navíc zvát někoho ven jen proto, aby někdo žárlil, to je dost ubohé.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vůbec se s ním nepárej, chová se jak patnáctiletý smrad

Cituji Sasanka: vůbec se s ním nepárej, chová se jak patnáctiletý smrad


Tohle jsem naposledy zažila na základní škole

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jen si ho vychutnej! Ono mu to neuškodí. )

 

Váš příspěvek

Kasanova

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené