Smazat

Kde se seznámit s mužem?

Jsem dva roky po rozchodu a pořád ne a ne narazit na "normálního" chlapa. Částečně je chyba ve mě. Jsem stydlivá, vybíravá a ne zrovna společenská. Nemám ráda diskotéky a hospodský akce, kde je plno dalších (zpravidla opilých) lidí. Vystačím si buď jenom s partnerem, nebo ideálně ve čtyřech s dalším párem třeba na procházce, v divadle, kině, na večeři, na dovolený klidně na vodě, na tůře..

Napadají vás místa, kde se mohou seznámit introvertní lidi jako jsem já?
Je mi 22, měla jsem jenom jeden vážný vztah a ten skončil před dvěma lety. Od té doby jsem sama. Měla jsem pár nápadníků, pár rande, ale nikdy mi nepřišlo, že bych si s dotyčným mohla začít něco víc. S některými jsme zůstali přáteli, s jinými se přestali vídat úplně.

Kolegové jsou ze hry. Kamarádi kamarádů jsou zadaní, huliči, nebo tam není ta chemie.
Koníčky mám, ale chodí tam holky nebo páry. Seznamku jsem zkoušela, ale bez úspěchu. Navíc nedokážu jí na akci, kde osazenstvo bude spárované a já budu křenit. Tak jsem raději doma.

Vím, že jsem taky hodně vybíravá. Jsem obyčejná holka, žádná modelka, ale i tak prostě chci "hezkého" chlapa. Uvozovky proto, že krása je pro každého jiná, ale jednoduše chci chlapa, co se mi bude líbit a bude mě přitahovat. Nedržím se striktně jednoho typu (např. miluju hnědé oči, ale neodmítnu kluka kvůli tomu, že je má modré) Prostě to "něco" a to ani jeden z nich prostě neměl.

Chci hodně, když chci staršího, bezdětného chlapa, který vypadá jako chlap (a ne jako člen OneDirection), nekouří/nehulí, nehraje automaty, pije jen příležitostně, nebydlí u maminky, dokáže si uvařit, úklid pro něj znamená víc než jenom zvednout nohy když vytírám. Má stálou, legální práci (ne melouchy) a je to ochranářský typ, který i přesto dokáže přinést bezdůvodně kytku? A ještě k tomu všemu existuje?

Přeci tohle nejsou věci, ze kterých se dá slevit.. Nebo to jde jenom na chvíli a pak mě to stejně začne štvát a vztah půjde do háje.
Začínám propadat depresi a mám pocit, že být sama je pro mě asi osud.
 
arrow
profile_image
Iva16.7
od 29. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono je to těžké, podle toho co jsi napsala, tak nemáš ani moc příležitostí se s nějakým mužem potkat. Já se většinou s lidmi seznamuji právě na hospodských akcích (ne že bych byla nějaká kalička, ale většinou když mě lidé pozvou tak jdu), kde jsem už potkala pár docela zajímavých lidí. I když z toho třeba nic nebylo, tak jsme teď přátelé.

Možná bych si být tebou zkusila najít nějaký koníček, kde chodí více mužů, nebo se nestyď být občas za křena a jdi s kamarády do hospody / na akci, nikdy nevíš na koho tam zrovna narazíš.

Já například svého současného přítele poznala právě na akci přes společného známého.

arrow
profile_image
Lamič
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Popravdě se takhle blbě radí v situaci, kdy nevím, co tě třeba baví, jaké máš koníčky atd.

Nejsnáze se podle mě stydlivý seznámí člověk v situaci, kdy kamarád či kamarádka prostě někoho představí. Pak už jde o to, zda si ti dva sednou. Nebo se budeš muset přemoci a trochu tu svoji stydlivost potlačit.

Zkus si někdy v hezkém oblečení vyjít sama do kavárny. Nějakého podniku, kde se budeš cítit příjemně a kam chodí lidé. Usedni někam, kde budeš poblíž nějaké pánské společnosti. Jediné, co pak stačí, je věnovat vybranému muži tu a tam delší oční kontakt (ale s mírným úsměvem!). Trošku takhle flirtovat. Ani ho nemusíš přímo oslovovat, stačí být v jeho blízkosti a ukázat zájem. Určitě ho to nenechá chladného. Zbytek už bych nechal na tom, jak chlap bude iniciativní.

Jinak pokud bys měla zájem, mohly by tě inspirovat tyto dva články, které jsou z mého osobního blogu
http://www.lamic.cz/2015/12/6-tipu-triku-jak-zaujm out-na-seznamce.html

http://www.lamic.cz/2015/09/kde-se-seznamit.html

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lamič: Usedni někam, kde budeš poblíž nějaké pánské společnosti. Jediné, co pak stačí, je věnovat vybranému muži tu a tam delší oční kontakt (ale s mírným úsměvem!). Trošku takhle flirtovat. Ani ho nemusíš přímo oslovovat, stačí být v jeho blízkosti a ukázat zájem. Určitě ho to nenechá chladného. Zbytek už bych nechal na tom, jak chlap bude iniciativní.

to z ní budou mít panove jen legraci jak tam zoufalka mrká očíma...

arrow
profile_image
Lamič
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Siiri:

Osobně neverbální flirt rozhodně nepovažuji za projev zoufalství. Naopak to může fungovat, protože tímto způsobem dáš chlapovi najevo zájem, aniž by ses vystavila přílišnému riziku. A na to stačí i delší pohled s mírným skromným úsměvem. Minimálně já mám pak hodně velké nutkání takovou holku oslovit, pokud mi přijde sympatická.

A i kdyby se pánové pousmáli, rozhodně to podle mě není něco, kvůli čemu je konec světa Většinou bude odmítává reakce spíše v tom smyslu, že chlap nijak nezareaguje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Lamič: Zkus si někdy v hezkém oblečení vyjít sama do kavárny. Nějakého podniku, kde se budeš cítit příjemně a kam chodí lidé. Usedni někam, kde budeš poblíž nějaké pánské společnosti. Jediné, co pak stačí, je věnovat vybranému muži tu a tam delší oční kontakt (ale s mírným úsměvem!). Trošku takhle flirtovat. Ani ho nemusíš přímo oslovovat, stačí být v jeho blízkosti a ukázat zájem. Určitě ho to nenechá chladného. Zbytek už bych nechal na tom, jak chlap bude iniciativní.

Ty asi koukáš příliš filmů Kdybych se měla sama vyfintěná toulat po kavárnách a pokukovat po chlapech s cílem někoho sbalit, v první řadě bych si přišla směšně a trapně.. a dotyčným mužům nejspíš taky. Tohle mi přijde jako naprosto absurdní nápad.

Jinak k témě, já mám stejný problém. Na párty chodím, ale tam jsem zatím nikoho normálního nepotkala. V práci se setkávám se samými vysoce postavenými muži, akorát že 90% z nich jsou ženatí, navíc ve věku minimálně mého otce. Kolegové nepřichází do úvahy, kamarádi kamarádů taky nic moc, v práci trávím celé dny, takže na koníčky a seznamování mi ani nezbyde čas. Nejjednodušší to bylo na VŠ, ale ty doby jsou už za mnou.

arrow
profile_image
Lamič
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji eM.X: Ty asi koukáš příliš filmů Kdybych se měla sama vyfintěná toulat po kavárnách a pokukovat po chlapech s cílem někoho sbalit, v první řadě bych si přišla směšně a trapně.. a dotyčným mužům nejspíš taky. Tohle mi přijde jako naprosto absurdní nápad.

Já vycházím z osobní zkušenosti, kdy jsem se podobně dal dohromady s mojí dnes již bývalou přítelkyní. A z rozhovorů na toto téma, které jsem probíral s kamarádkami Na romanťárny fakt nekoukám, to není nic pro mě

Tady jde podle mě o to, že já na to koukám z pohledu chlapa, ty z pohledu ženy. Zeptám se takto - jak podle tebe má muž v běžné situaci každodenního dne poznat, že žena by měla zájem o seznámení, případně se jí líbí? Mírný úsměv s trochu delším pohledem je jedna z variant. Neříkám, že jediná, ale přijde mi nejjednoduší. Vyžaduje minimum námahy a pokud není chlap úplný trouba, nevezme si to zle. Naopak to většinou (alespoň u mě) posílí chlapské ego. A pokud by se muž choval nevhodně, asi to nebude úplně vhodný partner pro tebe

Nikdo samozřejmě netvrdí, že mají ženy běhat celé odpoledne po kavárnách a tlemit se na každého jak tajtrdlík po vyslechnutí vtipu. Tak jsem to opravdu nemyslel. Nicméně když si dívka vyjde na jedno kafe pro zkrácení chvíle s tím, že se mírně usměje na hezkého chlapa, na tom opravdu nevidím nic špatného. A je vedlejší, jestli jde o kavárnu, divadlo, párty, nebo jen tak v knihovně. A jestli vám přijde divné věnovat letmý úsměv sympatickému člověku, tak je to docela smutné.

Nejhorší věc, co může podle mě jakákoliv holka udělat, je být zcela odříznutá. Být v kontaktu s lidmi je základ. I když uznávám, že pracující to mají v tomhle těžší. Pak už se může stát ledacos. Život je docela legrační v tom, co nám může naservírovat.

Přeji oběma, aby se vám povedlo najít toho, koho hledáte Já už jsem docela blízko.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji princess15490: chlapa, který vypadá jako chlap (a ne jako člen OneDirection)

tohle jsi vystihla naprosto dokonale

Jediné co můžu napsat, je že v tom nejsi sama. Mám to stejně jako ty.
Jsem o rok starší, teď jsem se odstěhovala od rodičů a jelikož tu v baráku nikoho neznám, tak jsem pořád zalezlá doma. Jediné co asi můžeš udělat, je přeorientovat se na jiné koníčky, na něco kam chodí víc chlapů.. ale nic moc mě nenapadá.
Já si třeba chci pořídit pejska, takže doufám, že mi třeba s chlapama trochu pomůže. Přece jen zvířátka jsou asi nejlepšími dohazovači.. myslím, že cvičák nebo i obyčejné procházky jsou docela dobré možnosti, jak se seznámit.. a i kdyby ne s chlapem pro život, tak třeba získám "jenom" nové přátelství..
Hodně štěstí při hledání, já čekám přes dva roky..

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja som vojho terajsieho priatela stretla vo vlaku pravidelne jazdim uz 2 roky z prechodneho bydliska domov kazdy weekend 3 hodky tam, 3 hodky naspat. za tie 2 roky som stretla neskutocne mnozstvo ludi, spoznala skvelých ludi a nasla priaznene duse ako je moj priatel a terajsia najlepsia kamaratka

arrow
Neprodává v Bazaru

Řekla bych, že máš vysoké požadavky. Samozřejmě by měly být automatické, ale přijde mi, že v dnešní době jsou trochu nadstandard Pochybných chlapů je dneska strašný kvantum, ale o normálního nezadaného chlapa je nouze. Ale samozřejmě, že existují výjimky a není vše ztraceno, takže hlavu vzhůru!
Když jsem byla náctiletá, dostala se mi do ruky knížka Namlouvání. Byla z cca 80. let a byly v ní příběhy lidí, kteří popisovali, kde se se svým protějškem seznámili a za jakých okolností. A tehdy jsem si uvědomila, že seznámit se dá kdekoliv. Neříkám, že jsem přebornice ve vztazích, ale řeknu místa, kde jsem se seznámila já (většinou jsem chlapy odmítla, protože jsem měla dlouholetej vztah, ale jen chci říct, že máš mít oči nastražené všude): na tramvajové zastávce, v prodejně Reserved, na koncertě, na FCB, klasicky v hospodě nebo baru, na ulici atd. Já jsem trochu taková koketa a nedělá mi problém někoho oslovit, takže bych trochu zapracovala na sebevědomí. Jo a Murphyho zákony fungují opravdu dokonale - jakmile přestaneš hledat a vnitřně se smíříš, že to necháš na osudu a nebudeš to řešit (ale musíš být o tomhle opravdu přesvědčená, nesmíš si to říct jen tak, protože osud to vycejtí), voilá - novej chlap je na světě. Držím palce!

Když budeš nastražená na to, kde bys koho ulovila, tak ulovíš v tom lepším případě nic, v tom horším úchyla. Posedávat nafintěná sama v baru ( nejlíp hotelovém ) můžeš, to je vcelku úspěšný styl luxusnějších prostitutek, takže ve finále je tu šance, že si užiješ hezkou noc s nějakým ženatým týpkem na služební cestě a ještě vyděláš pár stokorun Když zjistí, že je po něm nechceš, tak třeba i tu kytku od radosti přinese ....
Ze všeho nejdřív si zkus uvědomit, jaké jsou tvé vlastní záliby a tomu přizpůsobit okruh svého hledání : sportovní, umělecké, cestovatelské, .... Seznámit se dá nejlíp v prostředí, které sama znáš a máš o něm co říct při úvodní konverzaci.
A samozřejmě ze všeho nejvíc platí zákon, že zajímavého chlapa najdeš přesně tehdy, když se ti zrovna nový vztah vůbec nehodí do karet

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zakladatelku chápu. Nicméně nejlepší seznámení je právě přes známé. Měla jsem období, kdy mě také nebavilo chodit po klubech. Užila jsem si toho dost a dost. Jenže dokud tě kamarádi někam zvou, tak je fajn toho využít. Nikdy nevíš na koho narazíš a přeci jen samotná ženská někde u baru vypadá dost zoufale a chlap to vidí. Takže buď to chce vyjít na lov s kamarádkou a nebo s přáteli i za tu cenu, že budeš páté kolo u vozu. Vím jaké to je, když není kde koho potkat, protože jsem to zažila, když jsem se přestěhovala do cizího města. Zkoušela jsem to přes zájmové kroužky a vždy to tam byla s překvapením samá ženská a nebo to byl chlap, ale ženatý a nebo ten vadný model alá direkšn a mama hotel Pak jsem to zkoušela na sousedy ve výtahu. Vyhlédla jsem si asi 4 a začala konverzovat. Jeden byl zadaný, druhý teplouš a zbytek nijak nezareagoval. Pak jsem šla také do té kavárny (ne cíleně na balení), ale na jídlo a většinou, když jsem se tedy rozhlížela po tom, co tam je, tak to tam byla opět samá ženská a nebo páry. Pak jsem měla kámošku a že jdeme spolu večer na párty a vždy jsme narazily na ožralu, cizince co nás chtěli dotáhnout na hotel a nebo tam byla samá ženská asi také na lovu Každopádně seznamky na netu moc nedoporučuji, to jsem potkávala hodně zvláštní typy. Většinou jsem chlapa potkala opravdu přes známé a nebo že mě náhodou oslovil na ulici.
Trpělivost ))

 

Váš příspěvek

Kde se seznámit s mužem?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené