Smazat

Kdy mu říct o dítěti?

Kdy mu oznámit, že mám dítě? Jak reagovali vaši nový partneři na to, že máte dítě? Měli pořád zájem nebo ochladli? Ráda bych se dozvěděla vaše postřehy.

Mám ukončený vztah a ráda bych začala nový. V tomhle by problém nebyl, ale nevím kdy a jak říct novému objevu, že mám dítě? Aby to nebylo moc brzo, aby se nelekl nebo moc pozdě, aby si nemyslel, že jsem mu lhala. Pro upřesnění dodávám, že nehledám nového tatínka, který by s námi bydlel a staral se o nás. Ani je neplánuju seznamovat. A ještě možná ještě - vypadám hodně mladě, tak se o mě zajímají spíše mladší. To mi nevadí, ale nedovedu si představit, jak by reagovali na to, že mám dítě. Myslím, že by utekli Napište, prosím, Vaše zkušenosti, jak a kdy jste to řekly vy a jaké byli reakce. Děkuji.
 

Asi by bylo fér říct to hned. Ano, může se stát, že se lekne a uteče, ale tak aspoň to bude včas a nestihneš se citově angažovat - nebo by pro tebe bylo lepší, kdyby ses zamilovala, a pak ti utekl?
Moje kámoška to takhle měla ve třiadvaceti - s dvouletým dítětem hledala partnera, a bylo to tak zhruba napůl, někdo vzal do zaječích, někomu to nevadilo.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem to většinou propálila během prvního rande, přišlo mi nefér chlapce utáhnout, a teprve pak vyvalit závazek. Je to prubířskej kámen, většině to překvapivě nevadilo, odradilo to chlapíky, kteří se později ukázali jako sobci. Moje zkušenost je taková, že pořádnýmu chlapovi dítě nevadí. Ale byli to pánové kolem třicítky,jednomu mladšímu to vadilo (ačkoli jsem taky nehledala synovi tatínka).

Řekla bych, že je těžké v dnešní době najít si partnera i jako svobodná. Myslím si, že když budeš ke každému chlapovi upřímná, že máš dítě určitě se jich pár najde, kterým to nevadí. A jistě, že si jich najde i dost, kteří utečou, ale ti za to asi nestojí

 

Téma Kdy mu říct o dítěti? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené