Smazat

Kdy nakupujete dárky na Vánoce?

Ahoj holky, už delší dobu mám naplánováno, že pojedu příští víkend nakupovat dárky - nechci lítat na poslední chvíli.. (nejbližší OC mám něco přes hodinu cesty autem, takže bych ráda jela jen jednou a ne vícekrát). Ale nějak si nemůžu vybavit, jak to bylo v minulých letech s cenami a slevami v období před Vánoci.Byly nějaké výrazné slevy např. na oblečení? Vím, že v drogeriích ty slevy bývají dost, ale letos moc dárky z drogerie neplánuji. Nerada bych nakoupila dárky a za 14 dní zjistila, že jsou na vše slevy...
Jak to máte vy? Vyplatí se nakupovat dárky už zkraje listopadu?
 
arrow
profile_image
gregora
od 1. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

teda, taky bych se někdy ráda dokopala k tomu, abych nakoupila dárky předem a pak si jen užívala ten klídeček u filmů, cukroví, ale bohužel jsem lemra líná a nakupuju až tak po 15.12.

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se většinou snažím nakupovat v průběhu října, abych to měla sfouklý a většinou se zadaří. Nebo ještě v průběhu listopadu. Teď už mam tak 2/3 pořízený. Ale budu ještě objednávat na internetu.
Co se týče slev, zdá se mi, že většinou jsou spíš až po Vánocích než před. Tak obchodníci toho využívají, vědí, že lidi před Vánoci pořizují dárky o sto šest, tak proč by zlevňovali. Ale třeba teď sem něco kupovala v Tescu a na většinu oblečení F and F jsou tam slevy.
Ale chápu tě, taky se většinou snažím pořídit všecko jedním vrzem. Navíc obchody před Vánoci, to je na mě opravdu moc, davy lidí, stres... kdepak.

Já jsem letos začala s předstihem a vyplatilo se mi to...babička si pořád stěžuje, že neví, co mi má dávat za dárky, že je pro ní jednodušší vrazit mi peníze a že si potom něco koupim...a letos jsem objevila super věc...jde o knížku s názvem "Babičko, vyprávěj," kde je uvedena asi stovka nezodpovězených otázek, kterou musí vyplnit právě babička (existuje i verze pro dědečka). Otázky se týkají celého života, kam chodila babička do školy, kde pracovala, jak se seznámila s dědou apod. až to všechno vyplní, vznikne originální kronika celýho jejího života..moje babička ráda vzpomíná, chodím jí každý týden navštěvovat a u kafe si dlouze povídáme...teď si s sebou nosím tuto kroniku a trpělivě zapisuji všechny babiččiny vzpomínky.. Ještě plánuji, že jí vyšperkuju dobovýma fotkama babičky a bude to dokonalý, budu mít ten nejkrásnější dárek k Vánocům

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LucíkPensík: Tak to je naprosto dokonalý! Tohle babičku na 100% dojme.

Já už to mám v podstatě komplet. Jen ještě ségře, která má samozřejmě 23.12. narozky, chci koupit poukaz na thajskou masáž kousek od ní od baráku

Cituji LucíkPensík: jéé tuhle knížku jsem včera viděla v Luxoru, lidi to tam brali ve velkym, sem si říkala, co to zase vyšlo za předvánoční bestseller...to vypadá jako luxusní nápad, skočim se tam na to ještě juknout, díky za tip!

Už začínám nakupovat. Mám pocit, že to nakupování už je v plném proudu a chtěla bych se vyhnout těm předvánočním tlačenicím, to si pak raději zajdu na vánoční svařáček, v klidu, že dárky už řešit nemusím.

arrow
profile_image
Terezzzaaa
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji henkypenky: Mno já teda nejradši nakupuju věci na e-shopech

Já mám hrozně ráda tu vánoční atmosféru a tu při nakupování na internetu nemám. Takže já nakupuji v kamenných obchodech, ale sem tam se nevyhnu koupi něčeho na netu. Ale jinak si ráda všechno "ohmatám" osobně
Reaguji na LucíkPensík:
Tak to je moc hezký dárek
Reaguji na MíšaM:
To je originální. Akorát bych měla strach z velikosti prstýnků

arrow
profile_image
Terezzzaaa
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hopsanda: den nebo dva před štědrým dnem, to bych asi nezvládla

Taky ne. To já už mám právě tu pohodičku Tohle moc nechápu, pak stejně lidi koupí jenom něco nahonem, protože už musí. A prodavačky chudáci musí být v práci, místo aby byly v klidu s rodinou.

 

Váš příspěvek

Kdy nakupujete dárky na Vánoce?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené