Smazat

Když vám někdo leze do zelí - zajímavé historky

Zakládám téma jen tak na odlehčení a pobavení. Máte nějaké zajímavé zážitky, když vám někdo "lezl do zelí"? Zajímavou situaci, jak jste jí to "natřely"? Nebo i co všechno byly slečny ochotny udělat, aby si jich chlap všiml?

Ahoj holky, tento deníček není založený proto, bych si postěžovala nebo se svěřovala se svým problémem. Jako téma do diskuze mi to však nepřišlo, protože se týká vztahů, takže ho zakládám zde.

Máte nějaké zajímavé zážitky, když vám někdo "lezl do zelí"? Zajímavou situaci, jak jste jí to "natřely"? Nebo i co všechno byly slečny ochotny udělat, aby si jich chlap všiml?

Toto téma má být opravdu jen na odlehčení a pobavení, takže, prosím, neřešme to, že slečna, která má hrdost toto neřeší, nenechá se vyprovokovat, že by to měl řešit ten chlap apod..Vezměme si situaci, kdy máte spokojený vztah, váš muž nestojí o nikoho jiného, nějaká slečna si však stále nedá říct a snaží se o něj. Nebo se o něj snaží tak, že váš muž to ani nevidí, jen vy v tom vidíte skrytý úmysl.

Mně osobně se to (díky bohu) zatím nestalo (nebo o tom aspoň nevím), ale uvažovala jsem, co bych dělala, kdyby to nastalo. Jestli bych to neřešila a byla prostě ráda za to, že on ji nechce a její marné pokusy bych jen přehlížela..a nebo bych měla touhu jí nenápadně ukázat, že já jsem pro něj ta jediná.

Na toto téma mě přivedla situace, kterou vidím u své kamarádky. Má několik let přítele, krásně jim to klape. Najednou se však objevila slečna (nebo spíš nějaká stará kamarádka/bývalá, teď si nejsem jistá), která se snaží upoutat jeho pozornost. Já mám pocit, že ten chlap si toho ani nevšiml, ale ta slečna si najednou začala dávat např. na facebooku statusy, které mají skrytý smysl (ten chlap ho samozřejmě nevidí), píše mu takové zprávy, začala se najednou objevovat na všech akcích, kde je on. Když ví, že tam bude on, tak je najednou oblečená strašně vyzývavě apod... Kamarádka je kliďas, takže jí to nijak nerozhodilo. Ale sem tam zavítá na nějakou tu společnou událost taky. Je opravdu kočka, takže jakmile se ještě trochu vyfikne, dopadá to tak, že z ní všichni přítomní pánové (včetně všech kamarádů od tamté slečny) nemůžou spustit oči. Její přítel se od ní nehne ani na krok, hlídá si ji, je vidět, jak je hrdý na to, že ji má. Tamta slečna se tváří naštvaně, snaží se upoutat sexy tancem, pomalu i svlékáním, ale je jí to houby platné.. Přesto se ale nevzdává a příště přichází s podobným účesem jako kamarádka, oblečená v podobném stylu apod. a myslí si, že tak jejího přítele zaujme..
 
arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Před několita lety, ještě s bývalým přítelem si mi stala vtipná věc, podotýkám, že v té době nám to perfektně klapalo všechno.

Najednou mu začala psát sms nějaká holka, většinou v noci tak okolo jedné druhé (čímž si to zavařila už od začátku, protože přitel vstával každý den v pět a toto ho vždycky vzbudilo a strašně naštvalo....). A psala mu, že se jí líbí, a zda s ní půjde ven, atd.... On napřed ani nevěděl kdo to je, pak zjistil, že je to nějaká 15 letá holka....(mu v té době bylo asi 23). On jí na to ani jednou neodepsal.

Pak začala psát i mě, že pro něj nejsem dost dobrá, že jsem hnusná, atd.... a nejlepší sranda začala, když mi začala psát, že on je se mnou jen pro peníze...... a protože se taky začala objevovat na všech akcích, kde jsme byli i my, tak jsme i s kamarádama začali hrát hru..... Přes celý stůl jsem běžně zařvala - a teď všechno platím.....Nebo jsem velmi hlasitě přiteli nabízela peníze aby si mohl jít koupit něco pěkného na sebe...... Nebo jsem mu i ty peníze jako dávala (on vydělával asi 3x víc než já teda... Musím říct, že jsme se fakt všichni bavili.... Hlavně ty její sms pro něj - buď se mnou, ja sice nemám tolik peněz jako ta tvoje *****, ale mám lepší tělo (byla poněkud při těle ta slečna.....)

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já častokrát nechápu, kde ty slečny berou to sebevědomí

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak partnerova bývalá se domluvila s mým bývalým, že spolu začnou chodit aby nám došlo jak je hrozně chceme a vrátíme se k nim. Hrozně se nám tenkrát samozřejmě ulevilo, i sme se docela nasmáli . Vydrželo jim to tak 2 měsíce a my sme spolu v klídku už 12 let.

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarádovi začala velmi sebevědomě nadbíhat nějaká náctiletá holubička (přes deset let mladší než on), potkávali se na pravidelných akcích v klubu. Slečna byla velmi neodbytná a neustále loudila na kamarádovi telefonní číslo, i když on s ní nechtěl mít nic společného a byla mu jenom pro smích. Vyřešil to jednoduše - nadiktoval jí číslo svého šéfa, který je hrozný pruďas a nedělá mu problém kohokoliv seřvat. Dál víme jen to, že po pár žhavých sms jí ten šéf musel asi říct do telefonu něco velmi peprného, neboť slečna se od té doby kamarádovi vyhýbá.

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Příběh mám o zelí, ale aktérem byl můj bývalý žárlivý... Psala mi nějaká slečna, že nejsem pro přítele dost dobrá, že on je perfektní, úžasnej a nevím co všechno, to bylo v době, kdy nám to neklapalo... dohmátla jsem se, že mi to psal on z čísla kolegy z práce. Jemu jsem o tom řekla, když jsme se nějak hádali a typem: "Jo, máš nějakou nápadnici, tak když tě tak štvu, jdi si klidně za ní..." Vypálila jsem mu rybník, až čučel... - jo, brzo potom jsme se rozešli.

arrow
profile_image
lacri
od 10. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lorraine: Snad nezjistil, že to číslo mu dal tvůj přítel

arrow
profile_image
cherie
od 5. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem kdysi žila v Německu a chodila s cizincem a měli jsme partu, ve které byly různé národnosti. Jednomu kamarádovi přijela nějaká kamarádka z dětství a můj přítel jí očividně padl do oka. Celý večer mě docela ignorovala (jako by mě vůbec neslyšela a neviděla) a málem jsem padla pod stůl, když poprosila mého přítele, že se chystá do Prahy (moje rodné město), jestli by se s ní někdy nesešel a neporadil jí kam se má podívat....přítel tam byl za mnou asi na 14 dní. Potom si s ním vyměnila čísla a mail a byli nejspíš v kontaktu...Nijak nad věcí jsem tehdy nebyla, sice jsem neprudila ani jí, ani přítele, ale ten pocit byl fakt nepříjemný. Už to pár let je a i když jsem dneska starší a zkušenější a nad věcí , stejně bych se asi nechovala a necítila jinak

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lacri: Snad nezjistil, že to číslo mu dal tvůj přítel

Zdá se, že mu to nedocvaklo, navíc mají oba stejné křestní jméno. Jenom šéf prý povídal, že si z něho asi chtěl někdo vystřelit, ale už si to s tou osobou vyříkal. Takže holubička asi dostala po telefonu pořádnou "nakládačku", pan šéf nechodí pro ostřejší slovo daleko.

 

Váš příspěvek

Když vám někdo leze do zelí - zajímavé historky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené