Smazat

Klasický příběh každé milenky

Láska k zadanému muži je vždycky hrozná! Zvlášť když myslíte, že je to ten pravý, ale on stále hledá důvod, proč nemůže opustit svou stávající partnerku.. Kdo to nezažil?

Vždy kolem mě bylo mnoho žen a holek, které byly zamilované do zadaných nebo ženatých mužů. Litovala jsem je, ale klepala jsem si na čelo, jak to mohly dopustit a říkala jsem si, že já bych samozřejmě nikdy... Nikdy neříkej nikdy! Postihlo to i mě!

Příběh je klasický - poznala jsem muže, nevěděla jsem, že má přítelkyni. Rok jsme se spolu vídali, flirtovali... až jsem se zamilovala. Chtěla jsem s ním být víc času, ale on se stále vymlouval a nakonec mě to trklo. Má přítelkyni! Kdybych nebyla slepá, tak by mi to asi došlo. No takže jsme se vídali dál - střídavě jsme drželi emoce na uzdě, střídavě ne, až mi po nějaké době došlo, že i když je to můj nejlepší kamarád, chci aby byl můj životní partner. Zamilovanost přešla do lásky. Zdá se že i u něj. Náš vztah není jen o sexu, jsou dlouhá období, kdy spolu jen mluvíme a na sex nedojde (a ne že bychom neměli místo). Jsme si opravdu moc blízko a zdá se mi, že i blíž než s jeho partnerkou (i toho sexu máme pravděpodobně podstatně víc). ALE!

Pořád tu je jeho oficiální přítelkyně, se kterou už X let žije a od které nějak ne a ne odejít. Pořád jsou nějaké důvody - jednou že pracuje pro nejlepšího kamaráda jejího otce, potom nějaké zdravotní záležitosti... já pořád dělám, že to chápu, protože ho opravdu miluji. Ale mám ráda i sebe a nechci se jednou probudit a zjistit, že na dítě už je pozdě a já své nejlepší roky prožila jako pouhá milenka...

Dámy, zažíváte nebo jste zažily něco podobného? Měl nějaký váš příběh šťastný konec? Nebo nešťastný? Byla jste některá "na druhé straně" v roli oficiální partnerky, když to váš muž táhl roky s nějakou jinou? Ustál to váš vztah nebo odešel za tou druhou ženou?

Podělme se tu všechny o naše zkušenosti, bolesti a zanadávejme si na ty prevíty, co tahají za nos své partnerky i milenky!
 

přála bych tobě, aby ses někdy stala tou oficiální partnerkou a dělal někdo tohle tobě...zamilovanost-nezamilovanost, snad mám nějaký morální zásady, úctu k partnerství a dám od chlapa ,co je zadanej ruce pryč, a když vykládá, že jim to neklape, tak mu řeknu ok, počkám až Vám to úplně doklape,pak dej vědět...nechápu, že nemáš žádnou hrdost, ten chlap, kdyby o tebe stál se všim všady,tak je s tebou, chlapi zas nejsou tak složití a že by na někoho moc brali ohled, nemají děti? neni důvod ji neopustit, prostě tě má jako povyražení, odreagování, ale vrací se jinam...smutný pro všechny,možná je na tom nejlíp ta přítelkyně, která třeba nic netuší...mám kamarádku, která měla takhle zadanýho přítele, stala se s ní za tu dobu troska, samozřejmě svoji přítelkyni neopustil, jinak by to udělal hned...ona to nevydržela a tý přítelkyni to řekla..ona se s nim rozešla,ale on jí hrozně prosil,aby se k němu vrátila, milenka ho nezajímala

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já ted řeším podobnou situaci, ale jsem v pozici Tvého partnera - jen je to u mě trochu komplikovanější....
Jeho pozici totálně chápu, určitě svou současnou oficiální partnerku miloval a možná i stále miluje a je pro něj těžké ji ublžit...není to jednoduché odejít od jednoho k druhému...

Přeji, ať na konci je co nejméně slz

Reaguji na petrahogen1: Ono je to složitější - jak jsem psala na začátku - vždycky jsem tyhle milenky odsuzovala, než jsm se jednou stala. Že má přítelkyni jsem dlouho nevěděla, a když jsem to zjistila, bylo pozdě, milovala jsem ho... A to už se pak těžko všeho vzdáváš... Na jeho přítelkyni myslím stále, snažím se vymýšlet různá řešení různých situací, která by jí případně ublížila co nejméně. Někdy mám pocit, že na ni beru více ohledů než on...

Reaguji na fanny: Vím, že ji má stále rád. Je mi jasné, že není jednoduché od základu změnit celý život. Tak jen pořád doufám, čekám a dávám si ultimáta... další a další díky za podporu a ty už víš jak to vyřešíš?

nezlobte se na mě, ale když někoho miluju, tak ho nepodvádim a když někoho miluju,tak jsme s nim, takže je to jen z pohodlnosti, z ničeho jinýho....nebo vůbec nechápu význam slova miluju

chápu, ale kdybych už takový vztah měla (a měla jsem možnost, ale nechtěla jsem),tak přece nebudu čekat takovou dobu až se rozmyslí, buď jim to neklape a chce mě...nebo se pohodlnej a neumí se rozhoupat, takovej chlap by mi neimponoval....a měl by strach, že mi udělá to stejný...proč si život tak komplikovat, za to žádnej chlap na světě nestojí

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ne nikdy se mi to nestalo...zadanej jako by pro mě neexistoval... a kdybych zjistila,že má holku po nějaké době,tak to beru jako neuvěřitelnej podvod vůči mé osobě a okamžitě ho mažu ze svého života...asi jsem jedna z mála,co má svoji hrdost a určité mantinely a je mi líto těch, co si nechají všechno líbit...

Ale mám ráda i sebe a nechci se jednou probudit a zjistit, že na dítě už je pozdě a já své nejlepší roky prožila jako pouhá milenka.
No zatím to k tomu ale směřuje. Pán to má zařízeno dobře, má partnerku i milenku, takže je prostě "borec". Máš tři možnosti - buď to necháš jak to je a budeš se dál trápit na druhé koleji, nebo mu dáš definitivní ulitmátum (a tím ho asi spolehlivě odradíš), nebo z toho vzahu vycouváš (s určitou možností, že mu fakt budeš chybět a on se rozhoupe k rozchodu se stávající, ale na to bych moc nesázela, když to neudělal doteď).

Měl nějaký váš příběh šťastný konec?
Takovéhle příběhy nemají nikdy šťastný konec pro všechny zúčastněné, vždy tam bude ten třetí, jehož důvěru nevěrný partner zklamal.

Cituji Lillly1: a kdybych zjistila,že má holku po nějaké době,tak to beru jako neuvěřitelnej podvod vůči mé osobě a okamžitě ho mažu ze svého života..

No přesně, i kdybych ho milovala nevímjak, tak tímhle by mě tak naštval, že bych s ním skončila, i kdyby mi to mělo srdce utrhnout.

já tohle všechno samozřejmě vím... ale lásce člověk neporučí... spíš by mě zajímalo, kdo tohle prožil, ať už na jakémkoliv vrcholu trojúhelníku, jaké měl pocity a jak to dopadlo?

Cituji Lillly1: kdybych zjistila,že má holku po nějaké době,tak to beru jako neuvěřitelnej podvod vůči mé osobě a okamžitě ho mažu ze svého života...

Já jsem to udělala... ale jak jsem řekla - kdybych nebyla slepá, tak by mi to došlo. Když jsem se ho na to přímo zeptala, odpověděl. Spíš mám pocit, že já opravdu zavírala oči a snažila se to nevidět. Když to vyšlo na světlo plné parádě, tak jsem to utnula. Ale bohužel už byl natolik velkou součástí mého života, že jsem to vydržela pár měsíců... Potom jsme byli dalších pár měsíců přátelé, ale bohužel ten cit byl natolik silný, že to nešlo...

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co je "šťastný konec" ? Že opustí manželku/partnerku? Nutno říct, že takových případů moc není a podvedená partnerka by asi o štěstí zrovna nemluvila. Mám kamarádku, která žila život milenky dlouhá léta. "Strašně ji miloval", ale nejdříve byla dcera malá na to, aby chápala rozvod rodičů, pak šla do školy, což je velký předěl v životě dítěte a nebylo radno ji rozrušovat, pak by se tím trápili jeho rodiče - časem zemřeli, pak šla dcerka na střední - zase velký předěl, pak dcerka maturovala - zase by toho na ni bylo moc, kdyby se rodiče v té době rozváděli, pak manželka nechtěla být "rozvedená", no a pak už to nemělo cenu. Chápeš jak ubíhaly roky? Dlouhých 15 let! Sama o Vánocích, sama na Silvestra, sama (s kamarádkami) na dovolené, sama o víkendech. Pořád sama, pořád čekala. Říkala jsem jí, že žije v čekárně. Když se s ním rozešla, on se moc trápil, začal pít a upil se k smrti. Ale odvahu udělat krok a žít s ní, to tedy neměl. Docela obyčejný zbabělec. A takových chlapů je většina. Do toho bych nešla. Ať si Tvůj milý ujasní s kým chce být, vztahy si vyřeší. Zatím jen lítá od jedné ke druhé.

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem bývalá přesvědčená, že bych se zadaného nikdy nedotkla. Inu, stalo se a bohužel jsem se do něj přes ryze fyzický vztah zamilovala. On tvrdil, jak si s přítelkyní nerozumí, ale ze se s ni nemůže rozejit, bla bla, byla jsem jak praštěná, protože jsem bohužel myslela jiným orgánem. Zpětně to hodnotím jako dobrou zkušenost, kterou jsem si ale mohla odpustit. Nestálo to za ty probrečený noci, srdceryvný smsky a pocity viny. Rozhodně to nebyl ten pravý, ačkoli jsem si to myslela. Bylo to ode mě odporný, stydim se za to, ale můžu se z toho jen poučit. Každopádně, lidi se nemění, tobě by zahnul taky.

arrow
profile_image
Darvulia
od 14. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná by stačilo se na to podívat trochu z jiného úhlu. On žije se svou partnerkou, ta ho tedy "má" víc, než ty. Na druhé straně ji s tebou podvádí, což v tobě mylně evokuje pocit, že máš v něčem navrch. Když sebe i ji postavíš do stejné roviny, protože spí s tebou a spí i sní, tak ti jasně musí vyjít, že největší bl.bec jsi tady ty (prosím, neuraž se). Protože ty se o něj dělíš naprosto vědomě.

Protože je to jeho přítelkyně, se kterou nemá děti, pak mi věř, že žádný chlap, který by tě miloval, by se nerozmýšlel, jestli zůstat s tou, kterou "nemiluje". Někteří chlapi ke svému životu prostě potřebují určité vzrušení, nebo standard a je pro ně pohodlné mít partnerky dvě. Opravdu DVĚ a znám i případy, kdy těch ženských bylo naráz ještě víc.

Můžeš si to nazývat jak chceš, ale v tomhle případě bych tě nepovažovala za milenku, ale za jednu ze dvou partnerek. Ať už kvůli tomu, jak k tomu vztahu došlo (nevěděla jsi, že je zadaný), nebo proto, že s ní ji spojuje navíc pravděpodobně jen stejná adresa. Takže je na tobě, partnerko, jestli si ho necháš, nebo ho v pořádku vrátíš. Můžeš si vybrat jiného. Láska přejde.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě přijde, že se s přítelkyní rozejít nechce. Používá typický trapný výmluvy jako, že je nemocná. Jinak nechápu co je to za chlapa když jí podvádí a s ní ani neni ženatej. Milenky a milence chápu v hodně dlouholetym manželství když už to třeba ty dva spolu v postely nebaví, ale maj se jinak rádi, ale takhle ne.

 

Téma Klasický příběh každé milenky je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené