arrow
profile_image
Lucian
od 26. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj děvčata. Máte prosím někdo zkušenosti s klinikou GHC v Praze ? Konkrétně s paní doktorkou Duškovou ? Moc Vám děkuji za každý příspěvek.

Ahojky,já byla před lety u dr.Duškové na konzultaci ohledně reoperace nosu.Paní doktorka celou dobu mluvila o tom,kam chodí nakupovat oblečení,k mému problému se jaksi nevyjádřila.Konzultaci si nechala samozřejmě zaplatit.
Po shlédnutí některých jejích prací jsem ráda,že jsme se při konzultaci nedostaly dále.Myslím,že jsou lepší plastičtí chirurgové.

arrow
Neprodává v Bazaru

07:00:28 - Připojeno během spojování:
Reoperace a operace nosu MUDr. Dušková

Velice těžko se hledají jakékoliv zkušenosti s paní doktorkou Duškovou tak bych byla moc ráda kdyby se lidé podělili .
Jakožto spokojená pacientka mám nutkání vykřičet to do světa a pomoct ostatním kteří zoufale hledají toho pravého chirurga .
Na svém profilu mám info a fotky a doufám že se přidají i ostatní se svým příběhem

arrow
Neprodává v Bazaru

V únoru jsem byla na reoperaci u paní doktorky Duškové. Jsem nadmíru spokojená. Na první operaci jsem byla u docenta Měštáka, který mi neupravil nos podle mých představ. Levá chrupavky byla ustřihnutá víc a druhé se vůbec nedotkl. Měla jsem prasečí nos. Každý se mě ptal u koho jsem byla na operaci, že se nepovedla. Měla jsem hrozné deprese a nevěděla ke komu mám zajít. Tak jsem se rozhodla pro Duškovou a musím říct, že jsem nemohla vybrat lépe. Moc ji děkuji za mé nové sebevědomí, které mi Měšták zničil jen kvůli operaci. Ještě si pamatuji jak se na mě docent koukl z profilu a řekl no máte to hrozné. Teda nechápu jak může takový doktor ještě operovat. Asi je už moc starý a nevidí na to nebo já nevím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LAretka: Ano já mám velice podobnou situaci
první operace v roce 2011 také Měšták . Chtěla jsem po něm krom jiného zmenšit dirky a odstranit ohýbání nosu při usměvu . Na oboje řekl že to nejde udělat že se takové věci nedělají . Já i přesto k němu na operaci šla Dýchání se mi zhoršilo a Měšták tvrdil že jsem musela mít úraz v dětství což není absolutně pravda... Na jedné kontrole když jsem se usmála tak mi Měšták doslova řekl :" jeeee a von se vám ten nos ještě takhle ohýbá.." a na jiné kontrole mi zase řekl že jsem šílená a mám nerealné představy! No asi zas tak nerealné nejsou když mi paní dr. Dušková všechny splnila(zkrátila nos, opravila dýchání, zmenšila bouli a odstranila ohýbání) a řekla že se nejednalo o nic zvláštního že to byla běžná rutina ! Takže opravdu nelze slovy popsat jak moc je Dušková chirurgem na správném místě a doufám jen že se lidé už nenachytají na rádoby celebritu Měštáka .

arrow
profile_image
getlucky
od 11. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Po reoperaci máte obě dvě nosy přímo luxusní! Zajímalo by mě jen, jak dlouhé má Dušková čekačky na konzultaci a operaci a jak to vychází cenově?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ceník je k mání na stránkách plastická-chirurgie.info akorát si tam ve vyhledávači najdi paní doktorku a je to pak uplně dole na jejím profilu
Co se týče doby čekání myslím že jdeš klidně hned pokud ti to vyhovuje já chtěla záměrně až za půl roku od konzultace . Konzultace byla tuším do 2 týdnů

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na getlucky: děkuji moc. Čekací dobu na konzultaci jsem měla 1 týden a operace byla za tři týdny od konzultace paní doktorka ti přesně řekne co by bylo dobré s ním dělat děkuji bohu, že jsem na ni narazila.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky nosy máte nádhernéé ! dneska volám paní Duškové a jdu se objednat na konzultaci Vaše nosy mě k tomu přímo donutily , protože jsou nádherné

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na denisaf: Hodně štěstí ... S Duškovou nemůžeš šlápnout vedle ... ona má hned jasno co jde a co ne! Doktorka je rázná nemazlí se s tebou řekne co si myslí a nemaže med kolem huby. A toho si u ní strašně cenním . Na druhou stranu nemá problém odpovědět na jakoukoliv otázku ba naopak ptej se ptej se ptej se ptej se

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak holky 30.09. jdu na konzultaci to jsou teda fofry jsem z toho nadšená a strašně se těším

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na denisaf: držím palce !!

arrow
Neprodává v Bazaru

Moc děkuji Pak dám hned vědět

arrow
profile_image
daluda
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pročítám tu vaše příspěvky a děkuji za ně. Po svých operacích nosu jsem docela zoufalá, trápím se už šest let. Měšťák mě reoperoval po Šormovi, nedopadlo to tak strašně oproti první operaci. Ale nedostatky - bohužel viditelné a vnímané i okolím, tam jsou. A docela koukám, že podobné jako u vás, co zde popisujete. Tak já nevím. Docent mi taky říkal, kolik věcí nejde a ať se vyrovnám s tím, co je.. Když čtu vaše příběhy, zas mám chuť s tím něco dělat. Myslíte, že lze jít na třetí operaci zas k úplně někomu jinému? Navíc jsem kdesi tady četla,už dřív, že dr. Dušková je velmi rázná a nemaže se s vámi. Tak nevím, jestli by mě nevykopla už mezi dveřmi. Fakt nevím, jak se rozhodnout, ještě zvažuji Válku a vlastně i tak trochu znovu Měšťáka. Při mailové konverzaci mi řekl, že možná by se na to ještě podíval. Po tom, co tady čtu, už mám ale strach- jak jít k němu, tak i k ostatním. Připadám si, jak pitomec a nevěřím už, že by se to mohlo povést. Ještě bych chtěla napsat, že holčina, která byla na reopce se mnou, také není spokojená. Měšťák ji reoperoval po dr. Svobodovi. A to jsme si myslely, že jsme u toho nej, nej...odborníka v republice...Tak vážně nevím, co a jak dál..

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na daluda: Ahoj, doporučuji rozhodně nejít k Měšťákovi, já mám po třetí reoperaci a konečně nos, jaký jsem chtěla. Jemný, ale k mému obličeji, neohýbající se. Podívej na fotku v diskuzi fotky nosů od Dr. Měšťáka. Nejde mi to dát na profil tady, nevím proč
Jinak já doporučuji jít na co nejvíc konzultací. Byla jsem na konzultaci u Mudr. Sukopa ve Vinohradské nemocnici, ale ten mě operovat nechtěl, doporučil mi Mudr. Válku, který byl skvělý. Tak bych šla na tvém místě k němu na konzultaci, i k Mudr. Duškové.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené