Smazat

Kluk který dosud neměl žádný vztah

Co si myslíte o tom, když kluk po 30 neměl ještě žádný vztah?

Ahoj holky, nedávno jsem se seznámila s docela fajn klukem. Je milý, inteligentní a v hodně věcech si rozumíme. Viděla jsem se pouze 3-krát, protože musel koncem listopadu odjet na několika měsíční stáž, tak si teď jen píšeme. Jediné co mi připadne zvláštní je, že mu je 31 a neměl dosud žádný vztah. Taktně jsem se ho zeptala proč a napsal mi, že je hodně stydlivý a má problém holku oslovit. Taky prý není typ na který holky letí a když nějaká stála za to, tak většinou neprojevila zájem a neměl prostě na holky štěstí. Mě přijde, že vypadá docela normálně, hodně mladě na svůj věk, ale to beru spíš jako výhodu. Na druhou stranu dokázal projevit zájem, donesl kytku a uměl i hezky lichotit. Prý je strašně rád, že potkal takovou fajn holku. Asi to moc řeším, ale v poslední době mi to dost hlodá v hlavě. V dnešní době mi to přijde zvláštní nemít aspoň krátkodobý vztah v tomto věku. Logicky mě totiž napadlo, jestli se mu holky vůbec líbí a vše funguje jak má.Máte nějakou podobnou zkušenost nebo co si o tom myslíte?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Prostě neměl na kraviny doteď čas. Je příliš hodný, studijní typ, ostýchavý a třeba nesebevědomý k tomu... na druhou stranu, to že neměl vztah, neznamená že je panic.

arrow
profile_image
Michaela07
od 30. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě lepší chlap,který neměl vztah než nějakej proutník,který by je už ani nespočítal. To bych se spíš bála,že by mě hned za rohem podvedl. Pokud je ti s dotyčným ním fajn, tak bych ho kvůli tomuto neodepsala...Jestli ti hlodá v hlavě, jestli se mu líbí holky apod.,o tom můžeš leda filozofovat,ale nic nevymyslíš...Na tvém místě bych mu dala šanci,určitě...a nejlepší je stejně,když necháš všemu volný průběh a ono se ukáže,jaký je...jsou lidi,kteří na to opravdu nemají štěstí...Třeba za půl roku poznáš,že lepšího jsi potkat nemohla Držím palce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ropotamo: že neměl vztah, neznamená že je panic

S tím souhlasím, taky znám takové dva. Jeden už je dnes ženatý - vzal si svou první vážnější známost- mou kamarádku a druhý měl jen známosti na jednu noc a dnes žije ve vztahu a mají rodinu.
Takže ono to zase není tak uplně ojedinělé...ne časté,ale taky na tom není nic extra divného. Zkus ho poznat trošku lépe a uvidíš jak to bude fungovat.

No samozřejmě souhlasím s tím, že je to lepší než nějaký proutník, takového vůbec nehledám. Myslím si, že vztahy na jednu noc neměl, ale tak osobní otázku bych se nezeptala, to se zas tak dobře neznáme.

arrow
profile_image
panmeloni
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky znám takového člověka. Je hodný, chytrý, ale strašně stydlivý a nesebevědomý, tím pádem se holku bojí oslovit a zas takový krasavec, aby po něm šli holky samy není. POkud se smíříš s nevýhodami (nebo ti naopak vyhovují), které taková povaha má, tak to může být super vztah.

Ahoj
Mému přítelovi je 31,jsme spolu něco přes rok a také nikdy předtím neměl dlouhodobý vztah.Ze začátku našeho chození mi říkal,že nikdy nechce mít děti,což tenkrát mě celkem zarazilo,ale teď? Bavíme se o našich ještě nezplozených dětech
Myslím,že na každého z nás čeká spřízněná duše a je jedno jestli je to ve 20ti nebo v 50ti letech Já věřím,že čekal na mě,a taky,že to bude na celý život,protože to je chlap-pro mne opravdu dokonalej.
Věřím,že takových chlapů je spousta,jenom čekají na svojí dušičku a to je krásný Na tvém místě bych se ho držela a buďte šťastní

Já mám takového kolegu. Je to skvělý kluk, ví jak se má chovat k ženám, je galantní a ohleduplný, umí polichotit a poradit nebo pomoct, ale žádný vztah ještě neměl, protože na to neměl čas a asi ani buňky, ale to neznamená, že by si nějakou ženu, která to dokáže ocenit nezasloužil anebo že je divný... Nelam si tím hlavu a uvidíš sama, že je to někdy lepší Ostatně tím, že nemá zkušenosti si ho můžeš v mnohém "vychovat"

No myslím, že to není nějaký velký introvert, má kamarády a vychází i se svou rodinou, takže ostatní vztahy v jeho životě jsou v poho. Já se ho nechystám pouštět k vodě, ale názory jiných lidí člověku docela pomohou.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj známej si uvědomil taky až někdy ve 30ti letech, že na světě jsou i ženy člověka to trochu zaskočí, ale má to své kouzlo!

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdyby se mu holky nelíbily, tak by se o tebe asi nepokoušel.

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemyslím si nic, každý je jiný, nesoudila bych nikoho podle toho, kdy měl první vztah ....jasně, většině lidí to asi zní divně, ale proč vlastně, není na tom nic špatného, asi k tomu nějaký důvod měl (introverze, jiné zájmy, málo času...)možností je hodně....
hlavně že je fajn, hodný, že se ti líbí, ostatní je nedůležité ...jak už bylo řečeno, lepší než nějaký proutník, to by spíš byla věc, která by mi vadila...

Mám kamaráda a jako kdybys popisovala právě jeho. Na kluky není, funguje snad všechno jak má taky (tak jednou za rok se s nějakou vyspí), ale prostě nemá štěstí a je stydlivý a takový nějaký staromilský. Už bych mu nějakou milou hodnou přála, ale pořád se nedaří…. Takže být tebou, vůbec bych se tím nenechala odradit. Můj kamarád je poklad a kdyby mě jen trochu přitahoval, neváhám se s ním pustit do vztahu!

arrow
profile_image
Morphik
od 4. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná to vypadá zvlášně, ale řekla bych, že na tom nic není. Bude to úplně normální kluk, jen na dnešní dobu moc citlivý a ostýchavý a možná se (ne)jednou ´´spálil´´. Zkrátka roky plynou a když člověk nemá opravdu to štěstí potkat někoho, kdo by za to stál, tak proč mít za každou cenu vztah. Aspoň tak si to myslím já, protože to vidím u někoho, koho moc dobře znám a i když tento člověk je báječný, těžko si lidi pouští k tělu. Tak asi tak

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím, že na tom zase tolik divného není. Každý chlap je jiná povaha. A právě možná tohle má naopak svoje výhody, protože se nemusíš bát že ti bude někde flirtovat s jinýma nebo nedej bože podvádět. Jenom budeš muset vzít víc iniciativy do svých rukou. Jak to vypadá teď mezi vámi? Zajímalo by mě, jestli to musíš být ty, kdo mu třeba první píše, jestli musíš vymýšlet co podniknete a tak. Protože u takových stydlivých chlapů to tak bohužel bývá...

Jinak mám též kamaráda, 32 let a nikdy nikoho neměl, ani žádný krátkodobý vztah, prostě nic. Panic není, spal asi se 3ma holkama za celý svůj život, ale jen na jednu, dvě noci. Přitom je to hodný kluk a myslím si, že až tu ženskou bude mít, tak pro ní udělá první poslední. Jenže prostě je to stydlín, myslím, že nemá moc seběvědomí - je silnější, sám by neudělal první krok, bývá dlouho v práci - má dobrou prac. pozici, navíc se o ty holky nějak nezajímá (kamarádka která s ním pracuje mi vyprávěla, že třeba k nim nastoupila nova kolegyně - fakt kus a všichni chlapi na ní minimálně čučeli žejo, ne-li jí hned rozebírali, a on jediný prostě ani ťuk...). Je to zvláštní no...

 

Téma Kluk který dosud neměl žádný vztah je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené