Smazat

Komplikovaná osobnost aneb

Ahoj Holky,

založila jsem tuto diskuzi protože už si trochu nevím rady a tak doufám, že mi někdo poradí nebo předá radu ze své zkušenosti. Cca před rokem jsem se v zahraničí seznámila s klukem, který mě o po roce nějakým způsobem přitahuje jako magnet. Seznámili jsme se za celkem zvláštních okolností (to není důležité) a vznikl mezi námi milostný vztah. Já jsem ovšem po nějaké době odjela zpátky do Česka ale my i přes to zůstali v kontaktu - i když jsme si jen občas napsali. Tady bych ráda podotkla, že když jsme spolu vedli jen milostný vztah, tak šlo jen o s*x, city v tom nebyli (alespoň ne z jeho strany) a já si zpětně ani nevybavuji, že by jsme spolu kdy byli sami pokud nepočítám postel, vždycky jsme byli v obležení kamarádů. Abych se dostala k tomu, co mě trápí, asi před dvěma měsíci přijel do Česka s kamarádem, dělali si takový výlet po Evropě a hned mi psal, že mě chce vidět ale já si řekla, že mu jde jen o sex a navíc byl na druhém konci České republiky a já neměla čas takhle cestovat takže jsme se nesešli a později když odjel, tak jsem se hrozně proklínala protože mě to mrzelo. Chvilku po tom, co se vrátil zpátky domů jsme si začali opět psát ale on se prostě dokáže bavit jen o se*u anebo o věcech okolo toho, nikdy se mě nezeptal, co jsem dnes dělala či podobně, prostě mi příjde, že je to typ člověka, co nepotřebuje lásku k životu, stačí mu být s kamarády, občas někam zajít a jít si po svém zase ale mě to strašně ubíjí protože ačkoliv si na jednu stranu říkám, že je to fakt hňup tak ta přitažlivost je větší a já prostě ani po roce nemám na to, poslat ho k šípkům. Připadá mi, že kdyby mi řekl, ať se postavím na hlavu tak to prostě udělám, protože mě tak moc přitahuje.

Zajímalo by mě tedy, zda si myslíte, že jde takového člověka nějakým způsobem změnit, nebo zda jste už někdy cítily k někomu takovou přitažlivost, že to bylo prostě větší než vy a vy s tím nedokázali nic dělat.

Děkuji za příspěvky.
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Liz.a: Asi bych s ním zrušila kontakt,upínáš se na něj i na tu vzdálenost a může ti něco uniknout v reále kolem tebe.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Liz.a:
utni to, zbytečně se jen trápíš..On zjevně nemá zájem o tebe jako takovou, ale ho zajímá pouze sex..takové milenecké vztahy jsou vždy složité..nakonec to vždy skončí tím, že to z jedné strany přejde v hlubší cit...najdi si přítele, který se o tebe bude zajímat a bude tě mít rád...časem zapomeneš..

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ano, zažila a cítila a ne, nejde změnit....Když tam ty city nejsou, tak je "nevyrobíš". O jak sama píšeš, ani se tě neptá na nic jiného, než na sex...Vůbec nejde o komplikovanou osobnost, jak píšeš...to je ten bys chtěla, aby byl komplikovaný a tys ho mohla zachránit...Je to ale strašně jednoduché....v podstatě klasický případ...zbytečně se trápíš a ztrácíš čas, nestojí za to

arrow
profile_image
Patie
od 4. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám něco podobnýho. Teda, ve smyslu, že ty city mi brání ho poslat takříkajíc k šípku. Zatím tomu dávám čas, jestli se něco nezmění, ale asi jsem naivní. Ze začátku našeho vztahu bylo všechno naprosto v pohodě - nikdy to nebyl kluk, který by se ze mě "posadil na prdel", nosil mi drahé dárky a tak, prostě se za mě postavil a hrozně dlouho o mě bojoval. Vím, že mě má pořád rád, když se děje něco (v jeho očích) vážného, podpoří mě a snaží se... Jenže poslední dobou nedělá nic jiného, než že mě ponižuje. Ty narážky měl už dřív, ale většinou jsem si dělala legraci, nejsem příliš urážlivá a v mezích legrace umím pochopit spoustu věcí. Ale poslední dobou to opravdu dělá až příliš často, i před kamarády a tak. Hned na začátku jsem se to snažila stopnout a v klidu mu říct, že mi to prostě ubližuje a ať přestane. Jenže v jeho očích je pouze legrace, nedokáže pochopit, že to někoho uráží a proto to dělá vesele dál. Trápí mě to hlavně proto, že jinak je naprosto skvělej a hrozně si rozumíme, ale pak dostane tu svou rejpavku...

 

Váš příspěvek

Komplikovaná osobnost aneb

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené