Smazat

Komunikace po rozchodu - jak se zachovat?

Potřebuju poradit, jak se vypořád(áv)at s porozchodovou komunikací. Šíleně v tom tápu a asi není úplně rozumné být za tu milou a hodnou v každé situaci.

Rozešli jsme se před měsícem, téma o tom mi tady někde koluje ). Týden po rozchodu mi řekl, že už se přes to přenesl, že ho nic netrápí, že na to kouká racionálně. A tak začalo moje smiřování, dva týdny jsem se v tom plácala (ale vůbec jsem se mu neozývala) a pak se "ozval" - napíchnul se mi na fb. A tak jsme spolu začali komunikovat - on stylem, že se z toho nemůže dostat a já, že už to mám za sebou, že už je to pro mě uzavřené (i když asi úplně není). Teď o víkendu se to dozvěděla jeho rodina a nepřijala to moc dobře a dává mu to sežrat, jeho malý bráška se po mně pořád ptá, kdy přijdu. A on mi začal psát v takových asi náznacích - že mu vždycky trvá, než si uvědomí, co je pro něj dobrý, že v tom vztahu šťastný byl, ale neuměl to dávat najevo, že teď ví, že "něco" cítí víc, než kdy jindy, posílal mi citát, že "když skončí vztah neznamená to, že končí city"... a tak. A já mu pořád píšu, že už jsem prostě za tím, že jsem s tím smířená. Ale píšu mu to mile, možná ho trochu podporuju. A pěkně to asi mrším. Vůbec nevím, co dělat... najednou se přestat ozývat? Jo a dodatek - má novou slečnu. A pořád mi píše, že "v tom není naplno", že "byla asi chyba začínat nový vztah"... a blabla. Pěkně jsem se do toho zamotala, asi jsem mu vůbec neměla odepisovat a už vůbec ne mile... ale - co teď?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Tak si prvně ujasni, jestli ho chceš zpátky a obnovit tak váš vztah, nebo jestli bys do toho už nešla. Podle toho potom jednej

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale vždyť to přeci není jen na mně. On se rozešel se mnou. Já mám dělat vstřícné kroky, když ani nevím, jak je na tom on? Hrozně mlží. Na jednu stranu tyhle zprávy, na druhou píše, že neví, jak to dát znovu dohromady a jestli to po tom všem vůbec ještě jde. A já potřebuju vědět, že teď by do toho vztahu skutečně něco dával, vážil si ho.

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechci být jen za blbce, co ho bude utěšovat v mezidobí, než si najde nový šťastný vztah. Achjo, tyhle hry... to nemůžou lidi jednat na rovinu, říct, co chtějí?

No mám pocit že kdyby mu rodina řekla "ok, však si zas najdeš jinou, v pohodě", tak by ti takhle asi nevypisoval... Ale jestli mu to teda doma dávají sežrat, tak se nad sebou musel znova zamyslet a mám za to, že to dělá z velké části kvůli rodině "no jo, máma to se mnou vždycky myslela dobře a asi má pravdu, lepší holku už nepotkám"...

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

On mi takhle už píše asi 14 dní, i když je pravda, že teď víc, ty náznaky jsou otevřenější. Jeho rodina to ví dva dny. Ale nechci tu brojit za to, že to dělá kvůli mě, možná máš pravdu.

Aha, tak to se můžu mýlit, ale věř že vliv a rady rodiny udělají fakt hodně...

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mně jde spíš o to, jak přestat být tím hodným pitomcem a dokázat si s ním přestat psát a ke všemu ho ještě podporovat. Já se do vztahu, který jsme měli, určitě vracet nechci. Musela bych vědět, že je skutečně ochotný něco pro nás dělat. A nebaví mě jeho nerozhodnost a s mým utěšováním pochybuju, že se někdy bude umět rozhodnout, co vlastně chce.

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobře, tak beru na vědomí, že je to způsobené tím, že rodina z toho není zrovna šťastná. No jo, jdu sebrat všechnu svojí rozhodnost a utnout náš kontakt.

Víš co, já měla x let vztah co teda nebyl zrovna ideální, ale stejně mě rozchod hoooodně zaskočil, ze dne na den. Bulela jsem, ale mám svou hrdost, takže jsem se prostě sebrala a vypadla. Třičtvrtě roku jsme si psali jen tak jako Vánoce, Silvestr, klasická sms s přáním. On měl mezitím vztahy, já ne. A za tu dobu se všechno změnilo - já začala být úplně pohodová, samostatná holka a on zas zjistil, že ty holky co měl byly ufňukaný šmudly, takže skoro po roce se z ničehonic chtěl sejít a vrátili jsme se k sobě. Teď máme dokonalej vztah prostě, on už ví co ve mně ztratil a já se chovám úplně jinak. A od té doby říkám - vracet se k sobě má cenu, ALE rozhodně ne teď ve tvým případě. Myslíš že se za tu chvilku něco změnilo? Myslíš že si uvědomil jak dobrá pro něj jsi? Ne, to fakt ne. Takovou věc si uvědomíš časem, až sedíš víkendy sám, až potkáš někoho kdo je fakt hroznej atd., prostě teď abyste se vrátili (podle mě) fakt nemá cenu, nic se nezmění, fakt nic.

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rozhodně máš pravdu, jedna moje část ví, že to teď rozhodně nemá smysl. A ta druhá ještě pořád setrvává ve zvyku, že byl můj . Ale vím, že za tak krátkou dobu se určitě změnit nemohl, vidím to i na jeho reakcích, na jeho naprosto neměnné nerozhodnosti, vůbec neví, co od života chce, je strašně rozlítaný. Stejně tak já jsem nepřekonala staré křivdy a návrat teď by byl po čase kopií předešlého.
No, napsala jsem mu, že si s ním chci přestat psát, že se s tím musí vypořádat sám.
Ten čas nám určitě prospěje. I kdyby jen jako jednotlivcům. Díky moc za rady.

Jj, čas jako takovej je na jednu stranu zázrak. Tak ať ti to dobře dopadne

arrow
Neprodává v Bazaru

Já totiž z toho tvýho příspěvku nepochopila, co ty bys vlastně ráda. Ale souhlasím, dej tomu čas..sejde z očí sejde z mysli, přeju hodně štěstí a síly

arrow
profile_image
Doreen
od 8. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky .

No, ono je to složité... chci jeho, ale nechci návrat do "starého režimu". Chci, aby se náš vztah vyvíjel, chci od něj nějakou iniciativu. A prostě nevím, jak jednat.

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Odstřihnout a doufat, že mu budeš chybět natolik, že se bude chtít vrátit a změnit. Kór když je v tom jiná slečna..může ji mít na sex a v tobě má tu jistotu, zná tě, má tě rád..ale.. Takže hned ukončit kontakt. Říct mu upřímně že to on se s tebou rozešel, to on má někoho nového a tak co po tobě vlastně chce. Ať tě teď nechá být že se s tím chceš srovnat a také si najít jiného partnera.. A pak už neodepisovat, max na jednu sms z deseti a jen neutralně.

 

Váš příspěvek

Komunikace po rozchodu - jak se zachovat?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené