Smazat

Kontakt s ex

Psaní a scházení se po rozchodu.... Ahoj, zajímalo by mě jak dlouho "normálně" trvá po-rozchodová diskuze, zprávy atd. Jsme od sebe rok a zatím se ještě nikdy nestalo, že bychom si vydrželi nenapsat déle než týden.

Ahoj, zajímalo by mě jak dlouho "normálně" trvá po-rozchodová diskuze, zprávy atd. Jsme od sebe rok a zatím se ještě nikdy nestalo, že bychom si vydrželi nenapsat déle než týden. Přinesl mi i nádhernou kytku k narozeninám (mnohem krásnější než když jsme spolu chodili-jen takový příklad, přičemž narozky jsme měla před měsícem, podporoval mě i během státnic atd.). Vím, že mě nemiluje a že mě nechce zpátky dokonce si teď s někým začal psát. Kamarádská diskuze mezi námi taky vyloženě není, tak nevím co si o tom myslet, teď jsme se rozhodla - nepsat, ale mám dojem, že se pak stejně ještě ozve. Bavíte se se svými ex i po rozchodu? A nemyslím teď takové to kamarádské psaní. Myslím si ale, pokud to dá s někým dohromady, že to psaní stejně utichne. Pořád mi předhazuje to, že mi přeje někoho s kým mi bude dobře apod. (to mi ještě před měsícem nepřál ) Můj názor je takový, že je mu se mnou dobře jen to není to "ono" (prostě jsem pro něj byla zajímavá výplň času zřejmě). Váš názor a zkušenosti? Díky za příspěvky.
 
arrow
profile_image
Hayle
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem měla vztahy 2 s jedním se nebavím vůbec a není důvod, s druhým jsme normálně kamarádi, máme společné přátelé tak jsme nechtěli trhat partu. Podle mě záleží na důvodu rozchodu, už mě navíc nepřitahuje, takže mi nedělá problém se s ním bavit. Druhý mě podváděl s mojí kamarádkou, tam už by to kamarádství fakt nešlo. Ikdyž mi přijde, že na mě občas tak zvláštně kouká, ale to se srovná. Jsme od rozchodu 3 měsíce. Nějak mi z tvého příspěvku přijde, že hledáš nějaké náznaky jestli by tě chtěl, ty ho chceš zpět?

arrow
profile_image
lora23
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám taky ex se kterým se normálně pobavím, pomůžu mu když něco potřebuje, pak je tu taky takový, kterému kvůli zradě nemůžu přijít na jméno (to jsou takové klasické případy). Jenže tohle je..já nevím no...je to už hodně dlouhá doba na to aby to bylo takové, jaké to je. Možná hledám náznaky, že se mnou chce být. A jestli ho chci? To bych řekla, že je zřejmě taky půl na půl. Racionálně znám důvody proč ne, ale zároveň mi pořád přijde dost fajn. Žiju normální život od té doby, seznámila jsem se i s někým dalším, jen tohle asi nedokážu uzavřít.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

On té nechce kdyby té chtěl je s tebou ale hodne chlapů tohle dělá. Navíc má jistotu že nebudeš šťastná s nikým jiným. Kašli na něj a jdi dál.

Cituji onsall: On té nechce kdyby té chtěl je s tebou ale hodne chlapů tohle dělá.

Ano ! On tě nechce, ale přenechat tě druhému taky nechce, tak přepnul do takového toho "udržovacího" režimu. Mám zato, že kdyby sis někoho našla, tak svou pozornost vůči tobě ještě zdvojnásobí.
Říká se, že zapomínání trvá 1/3 doby, co jste spolu byli. A trávit čas s někým, kdo tě nechce je ztráta času, navíc jakékoliv vztahy s ex jsou zrádné a kontraproduktivní, protože na to špatné se sakra rychle zapomíná a na to dobré se sakra hezky vzpomíná . Pro vlastní klid duše je nejlepší vymazat číslo, vyhodit z facebooku a urychleně vše dobré i špatné zapomenout.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zajímalo by mě jak dlouho "normálně" trvá po-rozchodová diskuze, zprávy atd.
Co to je porozchodová diskuze a zprávy? K čemu to proboha slouží?

Cituji dadabus: Říká se, že zapomínání trvá 1/3 doby, co jste spolu byli.

To asi ne...nějak se mi zdá , že tímto stylem zapomíná jen většina děvčat tady na omlázku. Ještě , že nejsou zas tak dlouhé ty rádoby vztahy :co se tu propírají , to by byly chuděry půlku života v amnézii

[

arrow
profile_image
lora23
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neslouží to vůbec k ničemu To spíš já ze sebe dělala tak dlouho krávu Pořád samý naděje atd. A teď se chystá pustit střemhlav do vztahu s 18

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na lora23: tak mu to přej a bude ti taktéž práno

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nikdy jsem žádný "porozchodový diskuze" a zprávy nepěstovala a vůbec nevím, k čemu že je to vlastně dobrý. Klidně se s bývalými chvíli pobavím, když se náhodou střetneme na ulici, ale rozhodně bych si nepřála, aby mi zasahovali do života dál a nedej bože jakkoliv omezovali. Zavři jedny dveře, ať můžeš otevírat další. Zbytečná ztráta času a peněz, nic víc.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si třeba nemyslím, že pokud by si někoho našel, tak by přestal. Muži jsou takoví, že si rádi nechávají zadní vrátka pro případ... Můj ex mi např. po dramatickém rozchodu píše pravidelně už několik let, přestat s tím evidentně nehodlá a naopak neustále navrhuje schůzky. Popravdě řečeno si myslím, že mě pořád svým způsobem miluje - a taky myslím, že oni to tak mají, že dokážou milovat více žen najednou. Takže i když má teď někoho jinýho, jsem pro něj pořád jeho... bývalá... milovaná... úžasná... Nechce mě prostě ztratit úplně.
Zařiď se podle toho, co je pohodlný pro tebe. Jestli tě tenhle stav drásá (protože ses ještě možná s rozchodem nesmířila), tak s ním kontakt přeruš. Jestli ti to nevadí, tak není důvod to řešit.

arrow
profile_image
lora23
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau: No tak kdyby to takhle mělo trvat i několik let..tak to by se mi nelíbilo v žádnym případě. Na "pohádky" typu Sex ve městě nevěřim.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lora23: No tak kdyby to takhle mělo trvat i několik let..tak to by se mi nelíbilo v žádnym případě

Ono záleží na tom, jak je člověk s tím rozchodem vyrovnaný. Pokud vyrovnaný je, tak mu kontakt nevadí. Pokud mu vadí, nevyrovnal se. Pro mě není problém s ním být ve spojení, případně s ním i lehce flirtovat, protože už je mi prostě lhostejný. Kdyby nebyl a vyvozovala bych si z jeho chování nějaké naděje, bylo by to samozřejmě jiné. Záleží na tom, jestli už ses s tím vaším rozchodem smířila. Jestli ne, tak kontakty nedoporučuju.

arrow
profile_image
lora23
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau:

Cituji dadabus: Ano ! On tě nechce, ale přenechat tě druhému taky nechce, tak přepnul do takového toho "udržovacího" režimu.

Jo! S tím absolutně souhlasím! Koneckonců - ruku na srdce - neděláme to i my, ženy? Nepíšeme a nekamarádíme se s chlápky, co jsou fajn na kafe a kino, neudržujeme si jejich pozornost a nejsme naštvané, když se pak vrhnou do vztyhu s někým jiným oficiálně? I když jsme je vlastně nechtěly?

 

Váš příspěvek

Kontakt s ex

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené