Smazat

Kontaktovat bývalého po rozchodu?

Před několika dny jsem se rozešla s přítelem. Ani jeden jsme to nechtěli, ale musela jsem. Na rozchodovou zprávu nereagoval. Nevím, co s ním je. Více níž...

Před několika dny jsem se rozešla s přítelem - nechtěla jsem, ani on to nejspíš nechtěl, ale musela jsem. Ze začátku to s ním bylo super, krásný, potom ale nastaly jeho problémy s prací, penězi. Snažila jsem se to tolerovat a doufat, že se vše zlepší. Ale po čtvrt roce jsem to vzdala, neměl na nic náladu, veškeré mé snažení přišlo na zmar, nedržel slovo. Dostal několik šancí a všechny promarnil, přestal se mi věnovat a já se jen trápila. Proto jsem mu napsala rozcházející se zprávu, ne nějakou hnusnou nebo vyčítavou. Uvedla jsem v ní, že to nejspíš nemá cenu, že to není ani vztah. Že jsem nechtěla, aby to tak dopadlo. Chtěla jsem to s ním probrat osobně, ale neměli jsme se možnost vidět a já budu teď celý týden pryč mimo domov, takže bysme se neviděli stejně. Vůbec na zprávu nereagoval, od té doby není na telefonu. Má ho vyplý (a to ho nikdy nevypíná). Není ani na sociálních sítí. Nevím, jak to vzal, nechci, aby na mě byl naštvaný a přestali jsme se spolu bavit. Nemám mu třeba napsat, jen tak? Ráda bych zjistila, jak mu je a jestli je v pohodě. Přiznám se, že jsem možná od tohoto mého kroku doufala, že se trkne do hlavy a bude mu to líto a přijde na to, o co přišel. Jenže je bohužel ten typ člověka, co to najevo nedá.
 
arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když s tebou nechce komunikovat (a klidně i proto, že ví, že to podělal on a nemá co víc k tomu říct) tak nějakým naháněním po telefonu nebo facebooku jemu ani sobě nepomůžeš.

arrow
profile_image
Trillian
od 1. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nepiš mu. Jestli telefon nikdy nevypíná, tak ho má asi zaplej a jenom tě blokuje, to taky občas dělám. Každopádně se nechce bavit, což chápu, když jste se rozešli. Dej mu čas.

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Evidentně s tebou už mluvit nechce, tak mu nepiš. Ten pocit nejistoty sice musí být dost nepříjemný, ale ber to jako uzavřenou věc.
A jinak příště bych raději ten týden nebo i dva počkala a probrala s ním takovou záležitost osobně, rozchod po SMS je docela hloupý.

arrow
Neprodává v Bazaru

No rozchod po sms nic moc a tebe tedˇ žere jak to vzal,pač ti ani neodepsal.Myslím si,že s tím počítal a čekal kdy to vzdáš.Podle toho co píšeš jak se choval mě ani neudivuje,že se tak zachoval a asi je mu to fuk.Kdyby z toho byl špatný,tak ti určitě hned volá a chce se sejít.
Vůbec za ním nedolízej,jen si bude myslet,že jsi to zas nemyslela vážně.Co jsi chtěla máš a chlapů je na světě dost co zato stojí.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přiznám se, že jsem možná od tohoto mého kroku doufala, že se trkne do hlavy a bude mu to líto a přijde na to, o co přišel.

Takže demonstračka co nevyšla,no holt se s tím smiř.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Flossy: rozchod po SMS je docela hloupý.

Mě někdo napsat rozchod přes SMS ,tak už bych dotyčného nikdy nechtěla vidět!Také bych ho blokla!Jsou věci,které se řeší jenom osobně a rozchod patří mezi ně.Nedivím se mu...

arrow
profile_image
Gill175
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči: vidím to stejně..rozejít se po sms je prostě sprosté a nefér vůči tomu druhému ať byl jaký byl

Neměla jsem jinou možnost..neviděli jsme se, když jsem se s ním chtěla sejít, neměl náladu a vzhledem k tomu, že budu teď pořád přes týden mimo domov a on přes víkendy pracuje, tak bysme se stejně neviděli..

Cituji kopaj: Když s tebou nechce komunikovat (a klidně i proto, že ví, že to podělal on a nemá co víc k tomu říct) tak nějakým naháněním po telefonu nebo facebooku jemu ani sobě nepomůžeš.

taky myslím...

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LadyMiss: nemá možnost se s nim vidět tak jí stejně nic jinýho nezbejvá.

Já teda nevím, ale zatelefonovat a jasně zdůraznit, že prostě spolu MUSÍTE mluvit i kdyby na 3 minuty! Tak by to stále bylo lepší, než poslat SMS...
Jinak souhlasím se zbytkem... Buď ví, že to nezvládl a nechce tě vidět, slyšet... Nebo to chtěl udělat taky a nechce tě vidět a slyšet... Nech ho být. Každej za sebe teď

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

On se ještě dneska někdo rozchází přes mobil ? Už ho nekontaktuj.

arrow
profile_image
Flossy mojeid
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: A co když jí ten telefon nevezme? Kamarádka měla takovýho kluka, prostě nebral telefony, na smsky neodpovídal a doma nebyl...tak co má potom dělat, to si pak můžeš zdůraznovat co chceš a jak chceš, ale máš smůlu tim spíš se ještě víc stáhne Leda, že by mu vlezla třeba až do baráku a to už je pro ní důstojnější ho odbýt smskou

Jenže Tvoje kamarádka se rozejít chtěla, byla o tom přesvědčená a neměla zájem o žádné ujišťování, že on už bude hodný a ať to s ním ještě zkusí (i tak bych ale radši počkala klidně i měsíc, abych to vyřešila osobně) . Kdežto zakladatelka tím chtěla přítele spíš jen tak popostrčit k lepšímu chování a očekávala od něj nějakou odezvu. Akorát si neuvědomila, že když mu napíše SMS, nemusí se té odezvy dočkat.

Ale už se stalo, svět se nezboří. Zakladatelce radím, ať už se v tom nevrtá, jemu to nejspíš také žíly netrhá. Na světě je ještě spousta fajn chlapů, tak přeju hodně štěstí při hledání.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ty jo rozchod po telefonu to jsi opravdu třída Trošku nevyzrálé chování , ale budiž . No pokud jsi to vyřešila takhle tak je asi zbytečný ho teď kontaktovat a zajímat se o to jak se cítí nemyslíš? .

Cituji Judr: Neměla jsem jinou možnost..neviděli jsme se,

Vždy je nějaká možnost jak to vyřešit,

Cituji Judr: Přiznám se, že jsem možná od tohoto mého kroku doufala, že se trkne do hlavy a bude mu to líto a přijde na to, o co přišel.

Jak vidíš doufat nestačí. Tvá taktika ti bohužel nevyšla tak tě to snad poučí pro příště.

arrow
profile_image
djanettka
od 21. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

obdivuju tě že si mu nenapsala třeba hned druhej den mě byto asi hlodalo že vůbec nereagoval

 

Téma Kontaktovat bývalého po rozchodu? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené