arrow
profile_image
Mona__
od 16. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj děvčata,

znáte tuhle kosmetiku?Jak jste spokojené a s čím?Nově otevřen shop v Brně

Díky za info!

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

V Letmu? A už jsi tam byla? Je tam výběr?

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

myslím že je otevřený až od 24. června

arrow
profile_image
salumka
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je otevřený od pondělí 17.6. v Brně v Rozkvětu. V pondělí 24.6. je oficiální otevření za přítomnosti celebrit Bagárová...atd (mám pocit, že od 14:00hod).

arrow
profile_image
sarousek
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na salumka: aha tak super. Zajímalo by mě kolik tam stojí bb krémy-prý jsou srovnatelné se zahraničím cenově, ale tady na všech českých e shopech jsou pořád dost drahé- kolik tam třeba stojí cho bo young nebo real complete? Prosím dejte někdo info

arrow
profile_image
Sellina
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kája o tom psala, vypadá to zajímavě, uvažuju, že si udělám výlet z Prahy.

http://plum-foolery.blogspot.cz/2013/06/karolina-v -missha-aka-alenka-v-risi-divu.html

Značku Missha mám velice ráda a mám od ní opravdu spousty výrobků až už dekorativní, tak i vlasovou a tělovou kosmetiku. Jinak ceny zde a v zahraničí se vůbec nedají srovnávat, zde je to přepálené. Výše zmíněná Karolína(PlumFoolery) má taky pěknou pálku za ty výrobky. Pořád se vyplatí si to koupit v zahraničí i s poštovným než zde v ČR

Byla jsem se v obchodě v pátek podívat, moc se mi líbily rtěnky. Personál je příjemný, ochotný, vše vysvětlí, ukáže. Řekla jsem si o vzoreček BB krému a koupila si odličovač očí s bílým čajem.

Cituji Kajulina: mám od ní opravdu spousty výrobků až už dekorativní, tak i vlasovou a tělovou kosmetiku

Zkoušela jsi jejich pleťovou kosmetiku?

Cituji LaArdilla: Zkoušela jsi jejich pleťovou kosmetiku?

jj mám od Misshy cca 7 věcí co se týče pleťovky, kdyžtak se ptej jestli tě nějaký výrobek zajímá jaký je

Reaguji na Kajulina: Dostala jsem k nákupu jejich katalog a zaujaly mě krémy proti stárnutí pleti, na vrásky a oční krém. Máš zkušenost?

Reaguji na LaArdilla: Bohužel, jsem jiná věková kategorie a krémy na vrásky jsou zatím mimo mě Mám čistící mléko, Čistící olej a pak nějaké 3 krémy, teď přesně nevím

Reaguji na Kajulina: Díky, no mě už se to trochu týká a taky o tom přemýšlím jako dárku pro mamku. Takovou tu čistící vazelínu nebo jak to nazvat (je to žluté, voní to po medu a citronu), jsi zkoušela?

zde je recenze na tvářenku. v obchodě jsem byla, je to tam super. sem tam ještě chybí testery, ale slečna říkala, že je doplní, obaly rtěnek jsou krásné, já zkoušela matné rtěnky, zdály se fajn, ale nevím jak na rtech, zatím jsem nekupovala

arrow
profile_image
Kleon
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Objednala jsem si teď od Strawberrynet.com lesky Missha a jsem tedy nepříjemně překvapená - jeden mi přišel s kódem 20120113 a druhý dokonce s kódem 20110808. Je normální, že Jahoda posílá takto staré produkty? Lesky jsou tedy krásné, balení naprosto exkluzivní, ale ty kódy jsou jak na krabičce, tak na lahvičce, takže lesky nemohu nikomu darovat (objednávala jsem je jako dárek kamaráce), když jsou takhle staré. Je fajn, že ještě některé značky uvádějí datum výroby na obalech. Nicméně si myslím, že by prodejci měli prodávat zboží čerstvé a nikoliv 2 roky staré. Jakou máte zkušenost s českým e-shopem?

Pořídila jsem si korektor pod oči a jsem s ním velice spokojená, hezky kryje a velmi dobře se roztírá do ztracena. Určitě zkusím něco dalšího.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené