arrow
profile_image
Iveta
od 4. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Yarisse,
já používám červenou řadu, nyní už tu speciální péči, teď přesně nevím, jak se ty krémy jmenují, ale je to z té červené řady - spec. péče na noc modrý a na den je k tomu denní bílý, oba jsou úžasný, pleť perfektní, ale přiznám se, že za těch 5 let jsem jinou řadu nezkoušela, pouze sprchové gely, masky, ... a všechno mi velmi vyhovovalo, ale určitě záleží na každém

arrow
Neprodává v Bazaru

Já právě váhám mezi červenou řadou a hnědou(ritch), protože mi je už 50+, ale zase mám klasickou smíšenou pleť a hutný krémy , které jsou určený na tuhle věkovou skupinu, mi absolutně nevyhovují. Potřebovala bych něco hydratačního a přitom aktivní proti vráskám a ještě liftingového a nechci patlat jednu vrstvu na druhou.Fakt za ty roky co se o kosmetiku zajímám umím každýmu poradit a teď sama sobě ne.

arrow
profile_image
xaranka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

12

Máca1
Používala jsem jak červenou řadu Végetal,tak Rich.
Myslím,že Rich je na Tebe opravdu moc hutný,z řady Végetal se dají vybrat i séra, zpevňují a vyhlazují pokožku.Zkus z červené liftingovou masku,krásně prozáří obličej.Pokud si vezmeš s sebou kalíšek, tak Ti ručitě v prodejně testřík krému poskytnou.

Já nevím, jak jinde, ale v Brně bývá s testery na prodejnách problém. Pokud není výrobek v tubě, ale jen v kelímku, testery leckdy vypadají podivně nevábně, dokonce už jsem narazila i na zkažené (a není to problém jen YR).
Spíš doporučuji říct si rovnou o vzorek, mají je od všeho možného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Včera jsem byla v Lbc v YR, zlákal mě ten Fluidní riche denní, myslelal jsem , že by mohl být na mou polomastnou pleť dobrý a také ho měli v akci, zkusila jsem si ho na ruku a byl příjemný, ještě jsem dostala vzorečky od celé hnědé řady. Hned večer jsem vyzkoušela oční a noční a byly super, ráno jsem si dala ten denní fluid a hrůza.Byla jsem celá taková lepkavá a celý den jsem věděla, že mám obličej, jestli víte co tím myslím a ani vůně mi nevoní.Nevzdala jsem to a teď večer jsem si dala ten příjemný noční a oční a pálí mě taky. Tak já holky nevím. Asi jsem měla zkusit tu červenou řadu. Ale jinak hřbet ruky mám po tom fluidním jako holčička.

Máca
No, to je tedy docela nepříjemná zkušenost... A jako krém na ruce trošku drahé, ne? A co dát tomu ještě šanci? Nebo tě to tak moc pálí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Yarisse

No jasně, že jsem tomu dala šanci, dnes ráno jsem vyměnila pleťovou vodu, teď jsem používala od Lavery, protože jsem chtěla něco přírodního, vyhrabčila jsem odstrčenou pleťovku s chemii a dobrý. Dala jsem si práci s důkladnou masaží a vklepáním,takže to tak nelepilo, jenom jsem se leskla, ale to spravil make-up a trochu pudru.Jako základ pod make-up to bude na den dobrý, už včera jsem si všimla, že se téměř nestírá a to používám jenom tonovací krém. Hlavně, že nepálí, asi si to s tou pleťovkou nesedlo, ale to se mi stalo poprvé.

Máca
Já mám taky podobnou zkušenost se vzájemným nesnášením se přírodní a klasické kosmetiky, tak na tom opravdu něco bude, myslela jsem, že v mém případě to byla náhoda.
Tak hlavně, žes přišla na super řešení, to je dobře

arrow
profile_image
kalakai
od 23. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

chci se zeptat, zkoušely jste už někdo Elixir de beaute s 30ti oleji s řady RIche? chtěla bych jej zkusit

Já chodím k nim na ošetření ,ale jinak jí nepoužívám,používala jsem jí hodně dlouho asi mezi 15-18 lety,pleť se zlepšila,ale spíše pravidelným čištěním. Teď používám Dr.Hauschka a nemůžu si ho vynachválit. I kosmetika Biodroga je fajn.

arrow
profile_image
Ganti
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Něco mi sedí, jiné ne. K ničemu byl krém proti prvním vráskám (Inositol Vegetal, bílá krabička), jak denní, tak i na oči, naprosto žádné výsledky, kvalita pleti nic moc. Strašlivý byl oční korektor Luminelle, scvrkne se v drobných očních vráskách, které jsou tím pádem víc vidět. Výborný byl oproti tomu krém Sérum Vegetale (červená krabička, intenzivní na den i noc). Celkem slušný byl i šampon Phytum Aktif na barvené vlasy (růžový). Vynikající je kůra na barvené vlasy (2 složky, musí se protřepat.) Řasenka Yria - už jsem měla lepší, tohle tak průměr.

arrow
profile_image
Iveta
od 4. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používám YR už cca 8 let a maximální spokojenost. Je ale pravda, že používám téměř výlučně pouze červenou řadu. Zpočátku základní denní a noční krém, nyní používám jak už tady někdo psal intenzivní modrý krém na noc a bílý/růžový na den.

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

87

Jaké máte zkušenosti s řadou Sebo Specific? Pozorujete někdo nějaké účinky třeba co se týká stažení pórů a jejich ozdravení, úbytek pupíků a podobných vad problematické pleti nebo je primárním efektem jen to zmatnění?
Zvažuji že tu řadu vyzkouším, ale zmatnění pro mě není hlavním cílem (to zatim maskuju odsávacíma papírkama a pudrem), spíš chci zlepšit kvalitu a povrch pleti.
Písněte prosím svoje zkušenosti s touto řadou.

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mě YR maximálne zklamal, chtěla jsem odličovač na oči, prodavačka mi doporučila ten tmavě modrý, jak je super atd. a účinnost to mělo pomalu horší jak voda, s řasenkou to ani nehlo A to ani nebyla voděodolná. Další věci ani nehodlám zkoušet, nemám ráda ty jejich prodejny...

arrow
profile_image
Edit
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No 30 zatím ještě nemám, ale za 3 roky...........ale vrásečky už nějaké jsou

Máte někdo vyzkoušené ?

http://www.yvesrocher.cz/vyrobky.asp?rada=152&kate gorie=1&subkategorie=40

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené