V době velké vody na severu Čech neměli kde bydlet lidé, natož kočky. Tak jsem od paní, která se musela vystěhovat přijala dva kocourky, které sama také našla. Jenže už mám svoje tři kočky, a tak pro Karla a Karla hledám nový, stálý domov. Jsou extrémně komunikativní a mazliví, milují kočky, psy, děti a všechny lidi - proto nemůžou do domku, byly by schopní odejít s každým kočkožroutem. Tak kdyby bylo vaší kočce smutno, nebo jste věděli o někom, kdo shání bezproblémové zvíře, prosím, písněte mně do vzkazů

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

napiš mi do SZ nějaké další údaje, kolik je jim let, jsou kastrovaní atd. Pokud bys souhlasila, tak bych je mohla poslat do různých nabídek depozit, do avíza, hyperinzerce at.
Letos jsem už takto našla krásný spolehlivý domov pro svoje nalezené 4 kotata a pokud vím, tak kamarádka takto našla domov pro 3 nalezené kočky. Občas se podaří.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Docela pochybuji, že někdo z omlazení by si je vzal, už jsem párkrát prosila o pomoc ohledně zvířat (např. děvčata ze šumperka nebo z Uh. Hradiště, vím, že jich je tady dost) a neozval se nikdy nikdo. Většinu děvčat tady zajímá spíš péče nebo přiznejme si to plané tlachy.

Kdyby to jen šlo, hned bych si jednoho vzala... jsou rozkošní
Bohužel to ještě doma nemám úplně dovolené.. jinak jsem ze severu čech, v tom by prolém nebyl..
Moc velká škoda

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji eva60: Většinu děvčat tady zajímá spíš péče nebo přiznejme si to plané tlachy.

kotatek mi je líto, ale přiznejme si, že toto je web omlazeni.cz a jak jeho nazev napovida, lide sem nechodi primarne s tim, ze budou resit zvěř.... Mozna to zni bezcitne, ale je to tak a na pomoc zviratkum a domacim mazlickum je webu nespočet. Prijde mi zbytecne to, o čem si tu holky povídaj a u čeho se odreagovávají, nazývat planými tlachy. To je jako bych na webu o kockach psala, ze si tam nikdo nechce pokecat o odlicovacim mleku.

Reaguji na MilySkritek:
Urco bych zkusila vyvesit inzeraty i na jine weby s inzerci, ktere se na zviratka orientuji. Mam s tim dobrou zkusenost. Vzdy se zadarilo tak, jak melo Hodne stesti

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji eva60: neozval se nikdy nikdo

Ono to asi bude tím, že rubriku Domácí mazlíčci navštěvují převažně děvčata, která už doma nějaké mazlíčky mají ( ne každý má možnosti udělat ze svého příbytku útulek pro vše živé, co se v okolí hýbe ) a chodí si vyměňovat zkušenosti s nimi. Taky tím, že nabídka "daruji kotě" je opravdu velice široká.
Taky doporučuji http://zvirata.hyperinzerce.cz/kotata/ nebo přinejhorším Aukro. Je to takové docela blbé prodávat zvíře jako věc za korunu, ale zas tam chodí hodně lidí a dá se tam přidávat víc fotek.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

misa_sisa
já jsem ale nikomu nechtěla udávat kotata nebo kočky, spíš se jenom někam zajít podívat. Tot vše.
Neříkám,že všechno jsou "plané tlachy" ale přiznejme si, že spousta ano. Ale i tak mě zarazilo, že v tom množství uživatelek se nenašla ani jedna, která by chtěla pomoci nebo se aspon zeptala.
Ano Omlazení je primárně o omlazení, ale je tady sekce domácích mazlíčků, kam chodí uživatelky, co snad zvířata rády mají. ale už to neřeším a nebudu řešit, od toho jsou opravdu jiné fora, kde chodí holky se srdcem otevřeným zvířatům..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Elisa, Dadabus
holky díky aspon za reakce.

arrow
profile_image
aangie
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji misa_sisa: toto je web omlazeni.cz a jak jeho nazev napovida, lide sem nechodi primarne s tim, ze budou resit zvěř.

Toto není jen kosmetický web. Možná ze začátku. Dle pana Vodičky je Omlazení myšleno jako omlazení těla i duše. A k omlazení duše patří i zvířata a vše kolem. Bohužel současná skvadra uživatelek z 90% vidí smysl života jen ve šminkách, hadrech a chlapech. Aspoň podle témat.

No já nevím, myslím, že sem chodí i třeba spoustu mladých holek s bydlících s rodiči, které si zkrátka nemohou dělat z bytu zvěřinec....
škoda, že jsou jen do bytu. teď nám u babičky umřel pejsek, tak uvažujeme právě jestli nový pes nebo kotě (to mi přijde lepsší)...ale je to do domu

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji aangie: smysl života jen ve šminkách, hadrech a chlapech

A to se nějak vylučuje ? Mám všeho výše zmiňovaného dostatek a k tomu svou Poldinku ...
Nee, dělám si srandu. Některým zdejším dámám by fakt toho psa bylo třeba aby se probrali z do sebe zahleděnosti. Btw. Tebou založená témata taky nemají právě filozoficko - ekologický podtext

Reaguji na eva60:
Ještě mne napadlo dát je na Facebook a případně nechat sdílet dál , kolega prodával mladé od své činčily a bylo pryč během deseti minut ...

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aangie: Reaguji na eva60:

holky, žádné rozbroje jsem neměla v plánu Jsem milovnicí zvířat a pomůžu kdykoliv to jde. Jen jsem chtěla poznamenat, že toto není web, kde by se podle mého dala udat koťata ...a tlachy netlachy, prostě tento web je o tom, o čem je a kdo sem chodí, ten s tím musí počítat. Myslím, že to není nic špatného se u řečí o kosmetice a chlapech odreagovat a kolikrát pobavit...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

misa_sisa
já taky nechci dělat rozbroje. Já mám taky doma plnou koupelnu přípravků, používám dražší kosmetiku (Dr. Brandt), mám botky od Blahnika a Prady, ale taky se starám o 7 koček a ted mám depozitum 2 maličké kotata a 3 kočky co donesli utratit na veterinu a doktorka mi zoufale volala, jestli nepomůžu.
Samozřejmě je mi jasné, že spousta uživatelek jsou studentky, bez vlastního příjmu, ale určitě to nejsou všechny. Hodně z vás se taky stará o zvířata.
Na druhou stranu, před časem tady byla prosba o pomoc na postřelenou kočičku (téma bylo smazané) - kromě 2-3 děvčat se neozval nikdo. A když vidím, jak se tady stále prodávají přebytky, které si děvčata bez rozmyslu koupila a na prosbu o poslání třeba jenom 50 koruny se neozval skoro nikdo, je mi to líto.

Před časem jsem poprosila uživatelky, které jsou tady ze šumperka, o pomoc - reakce ani jedna. To stejné s Uh. Hradištěm - at mi nikdo netvrdí že tady nikdo z UH není.

Jsem spíš zklamaná, že se ani nikdo neozve.

A dadabus píše správně - spoustě zdejších dam by prospělo vykročit ze své zahleděnosti a podívat se realitě do očí. A zkusit pomoct. Holky víte, ono to ani nebolí a často člověk najde touto pomocí i lék na své bolístky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji misa_sisa: kotatek mi je líto, ale přiznejme si, že toto je web omlazeni.cz a jak jeho nazev napovida, lide sem nechodi primarne s tim, ze budou resit zvěř.... Mozna to zni bezcitne, ale je to tak a na pomoc zviratkum a domacim mazlickum je webu nespočet

ještě k tomu misa_sisa : ano na pomoc kočkám je web kočky online forum, ovšem tam se schází kočkařky, které se skoro každá už starají o 2 až 60 ! koček. Holky můžou odborně poradit, mají spoustu zkušeností, ale většina pro další kočky a kotata nemá prostory. Všechny kočičí útulky mají nyní stop stav.
Proto se občas obracím i mimo odborná fora, která nejsou primárně zaměřená na zvířata ale snad právě proto jsem doufala, že by se i odsud někdo ozval.

Nejsem z toho naštvaná, spíš zklamaná, tím víc, že Omlazení mi přirostlo hodně k srdci.

arrow
profile_image
JessA
od 15. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No, je pravda, že člověk všechny domů pobrat nemůže. I tak mi minulou neděli přibila také další kočička, už čtvrtá a to jsem skálopevně říkla, že už stačilo. Jenže nezachraňte to, když se dostane do náručí. Bohužel je takových kotátek opravdu mnoho. Ale snad se jich někdo ujme. Možnosti jsou dnes veliké. Jsou moc krásní, zvláště ten mourkovatý

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené