arrow
profile_image
Saela
od 22. 1. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holku, už delší dobu se potýkám s krupičkou na tváři, mimo to trpím i na větší pupínky, nebo spíše boule, co se mi dělají většinou na bradě .. vím, že by se to nemělo mačkat, ale já toho nejsem schopná vydržet .. většinou vydržím 2,3 dny na to nesahat, ale když vidím, že mi to nemizí, tak se na to vrhnu většinou z toho jde jen vodička a po pár dnech hnis.. Chtěla jsem se zeptat, zda se to najde někdo, kdo trpí stejným problémem,co vám na to nejvíce pomáhá a z čeho se vám to nejspíš dělá? Zkoušela jsem několik kožařek, ale žádná kožařka nepátrá po příčině a jen předepisuje různý mastičky, prášky, ant... atd.... Mám toho vyzkoušené víc než dost, už si nepamatuju jaký všechny masti jsem zkoušela, co si ted vzpomenu tak jsem mazala Duacgel, belakne... brala antibiotika jako azytromycin, doxyhexal... co se týče čištění pleti, přestala jsem používat micelární vodu, vatové tamponky a čistím pouze pěnou od Ryoru..
Budu ráda za vaše zkušenosti a rady

arrow
profile_image
Vevavlk
od 23. 1. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj mam dlouhodobě asi podobnou pleť, mám za sebou několik kurzu v péči o pleť, a co jsem tak pochopila, akné dědičné není ale velikost pórů ano, akné v dospělosti je pravděpodobně ze špatného čištění a špatné stravy a vůbec celé životosprávy (čokoláda, kava, cigarety ..). Většina žen tedy co se tím trápí má rozšířené póry, ktere se mnohem více zanášejí. Já na to začala používat sérum na redukci pórů a je to fakt znát, myslím že to je ta pravá prevence. Takže čistit čistit, něčím zredukovat póry a správná životospráva. 🙂

arrow
profile_image
Saela
od 22. 1. 2021
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Vevavlk: Moc děkuju za radu, hned se po něčem takovym podívám.. takže to serum používáš dlouhodobě a pomáhá ti to? Já dřív na čištění pleti používala Uriage micelární vodu, žádný zlepšení jsem nepocitovala a pak jsem se někde dočetla, že ty micelárky jsou pro plet špatný, takže mi to leží doma ..co používáš na čištění? pak mám ještě nějaké krémy a mastičky na pory od stejný značky, ale nijak mi to nepomáhá .. bude to nejspíš v té stravě a celkové životosprávě jak říkáš .. dlouho jsem myslela, že by mi to mohli dělat mléčné výrobky, ale ty nejim v extrémech.. další věc je ta káva a kouření, snažim se to omezit, tak snad přijde zlepšení ..

arrow
profile_image
Svatavak
od 9. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

17

Mám vyzkoušenou skvělou masku na problematickou pleť korejské značky Ariul, pravidelně ji používám 1x za 14 dní a pleť se mi zlepšila o 100%. Lokálně si také dávám přímo na vzniklé zánětlivé ložisko speciální náplasti na akné od Puredermu, obsahují kyselinu salycilovou, ta je zabijákem bakterií.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené