arrow
profile_image
Maulie19
od 23. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím již delší dobu (cca 2 měsíce) mě trápí krupička na obličeji. Objevila se z ničeho nic, zprvu to však bylo jen mírně na bradě, takže jsem to nijak neřešila, zvláště proto, že jsem měla státnice a myslela jsem na jiné věci. Nebylo to ani nijak moc viditelné, tak jsem si řekla, že to třeba přejde samo. Poté se to ale začalo zhoršovat, krupička se přesunula i na tváře a na bradě se rozrostla do stran. Vypadá to opravdu strašně, a to sem o pleť podle mého vždy dobře starala. Nikdy jsem neměla nějaké extra problémy, sem tam nějaký pupínek, trošku mastnější pleť.
Kožní mi na to předepsala Belakne gel, a ještě jsem si koupila Jarischův roztok a Miraclean. Gel používám 6 dní, zbytek 3 dny, ale přijde mi, že je to snad ještě horší. Nijak to nemačkám ani do toho nerýpu. Nevím, z čeho to může být, jestli z toho, že jsem byla ve stresu, nebo mě ještě napadlo ze sluníčka, vždy v létě jsem měla reakci ve výstřihu, tento rok teda zatím nic. Jsem z toho nešťastná, známí si toho všímají, a ani makeup nepomůže, protože je to vystouplé a prostě to nezakryje. Přikládám i fotografie, ve skutečnosti to však vypadá ještě hůř.
Budu moc vděčná za všechny rady a zkušenosti.

arrow
profile_image
Tereza Terez
od 15. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, něco podobného mám už dlouho. Belakne gel mi předepsali taky a teda pleť jsem měla mnohem horší a ještě to začlo být červené. Já už bych ho nikdy nepoužila... Ale třeba ti to pomůže. Mě bohužel ne. Mám krupičku, akné, černé tečky, no děs a hrůza. Nic mi nepomáhá, tak promiň, že moc neporadím, snad jen to, že bych Belakne gel už nepoužívala.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené