1. . .345678

Reaguji na mishka999:
ještě jsem se chtěla zeptat jako administrátora,jak je možné, že v jiných tématech se okamžitě příspěvky, které odbočují od tématu mažou a v tomto tématu, které jak jistě souhlasíš není o otevírání řasenek v drogerii mázány nejsou?díky za odpověd

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji isyss: ano vy otvíráte řasenku jinak

Aha, asi se tu začalo vykat? Jestli se pletu, tak mě oprav/te Ten dojem už ale nezachráníš.

Cituji isyss: štěteček je důležitou součástí řasenky a vidět ho je základ rozhodnutí zda produkt koupím či ne..,tím ovšem nemám na mysli, vidět ho na fotce na netu jak někomu zřejmně plně postačuje.
mimochodem nevšimla jsem si v některé z drogérii zákazu nebo nápisu, který to zakazuje....

Takže když přijdeš do autosalonu a budeš si chtít koupit auto, sjednáš si zkušební jízdu, pak jim ho někde odrbeš, vrátíš odřený a bude ti připadat, že je vše ok? Výrobek je znehodnocen, i když je to cenově uplně jinde - schválně uveden tento příklad, protože princip je naprosto stejný. Taky nikde není žádná cedule, která to zakazuje

Cituji isyss: mimochodem nevšimla jsem si v některé z drogérii zákazu nebo nápisu, který to zakazuje....to mi přijde zvláštní...pokud s tímto mají tak hojné zkušenosti a vadí jim to ,proč nikde nevisí nápis se zákazem.?

Tyto nápisy jsem v některých drogeriích už viděla. Obávám se ale, že pro neslušné lidi jako jsi ty, by stejně nic neznamenaly.

Reaguji na piper:
To mě zas hned napadlo, že když jde slečna do obchodu pro víno, tak jej nejdřív otevře, ochutná a podle toho, zda je pro ni dost dobré nebo ne, tak buď vrátí do regálu nebo případně ojediněle koupí Tady to asi nemá cenu, to už je o slušnosti a vlastním svědomí, zda svým chováním nepoškozuji další lidi.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji isyss: nevšimla jsem si v některé z drogérii zákazu nebo nápisu, který to zakazuje

A když jdeš do obchodu třeba pro pytlík chipsů, tak taky otevřeš jeden od každé značky, ochutnáš a vrátíš je zpátky? Přestože jsem nikde neviděla zákazovou ceduli, normální lidé to nedělají. Co jim v tom tedy brání? Že by slušnost?

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mishka999: Tady to asi nemá cenu, to už je o slušnosti a vlastním svědomí

Máš pravdu, takhle bychom se tu mohly dohadovat do nekonečna, stejně ty oči slečně neotevřem. Snad je nás slušnějších dostatek

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999:
Koukám, že v téhle věci myslíme podobně

Cituji piper: Snad je nás slušnějších dostatek

Cituji ILChazz: Koukám, že v téhle věci myslíme podobně

Snad ano, minimálně my tři

arrow
profile_image
amtulka
od 19. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nedá mi to nereagovat už jsem viděla i řasenky, které se zatavují do igelitu, právě aby některé slečny nevlezly před nákupem do několika řasenek aby nezkoumaly, která se jim zdá nejlepší, takže své opodstatnění to má, nelézt do ní! Když takovou slečnu vidím dala bych ji přes ruce a říct tytyty to se přeci nedělá navíc v dm, nebo v rosmannovi už mají u každé řasenky vytáhnutý kartáček jako vzorek, aby se skutečně KAŽDÁ slečna mohla podívat jak to uvnitř vypadá, i ta co nemá pc a přístup k internetu!

Jinak k tématu: pro mě nejlepší kartáček 2000 calories - zahnutý a Lash architect carbon black od Loreal

Cituji ILChazz: A když jdeš do obchodu třeba pro pytlík chipsů, tak taky otevřeš jeden od každé značky, ochutnáš a vrátíš je zpátky? Přestože jsem nikde neviděla zákazovou ceduli, normální lidé to nedělají.

//to je opravdu hodně hloupý příměr ..řasenky v zahraničí jsou dělány a baleny tak ,že štěteček je zvlášt a tuba je s náhradním víčkem..vše je v plast obalu..u nás to tak není,ale jedno je jisté,štěteček je prostě nutnost vidět NAŽIVO!..a ne z fotky na netu proboha...a ty co net nemají podle zdejších moralistek se asi mohou jen domnívat co za štěteček řasenka skrývá..omg tak to jste mě rozesmály ..opakuji,že je to chyba prodejce,má mít jednu řasenku od každé jako testr,je stupidní radit lidem at si ji najdou na netu.tot vše

Cituji piper: Aha, asi se tu začalo vykat? Jestli se pletu, tak mě oprav/te Ten dojem už ale nezachráníš.

právě přemýšlím ,zda má vůbec cenu odpovídat na přisprostlou ženskou ,jako vy nepochybně jste

Cituji piper: Takže když přijdeš do autosalonu a budeš si chtít koupit auto, sjednáš si zkušební jízdu, pak jim ho někde odrbeš, vrátíš odřený a bude ti připadat, že je vše ok?

//opět naprosto hloupý argument...jak jste správně napsala ,když kupujete auto musíte ho ODZKOUŠET.....už toto odzkoušení by bylo možno brát ,jako použití výrobku..a to samé platí u řasenky..já ji ale nezkouším ,pouze chci vidět její štěteček a to jinak než otevřením nejdetakže nesrovnávejte laskavě tak hloupučce ,nesrovnatelné...auto taky musíte nejdřív projet,než ho koupíte...

Cituji mishka999: Tyto nápisy jsem v některých drogeriích už viděla. Obávám se ale, že pro neslušné lidi jako jsi ty, by stejně nic neznamenaly.

..pokud je neslušnost chtít vidět výrobek na vlastní oči a vědět za co vyhazuju nemalé peníze ..tak asi neslušná jsemspokojená slušnačko?

Cituji mishka999: To mě zas hned napadlo, že když jde slečna do obchodu pro víno, tak jej nejdřív otevře, ochutná a podle toho, zda je pro ni dost dobré nebo ne, tak buď vrátí do regálu nebo případně ojediněle koupí Tady to asi nemá cenu, to už je o slušnosti a vlastním svědomí, zda svým chováním nepoškozuji další lidi.

:--DDD...a už dost už mě bolí bránice:--DD..ochutnávka vína....no jistě víno se ochutnává jsou na to ochutnávky ..běžná věc ...ale proboha už raději nepřemýšlejte
jinak odpovědi na můj dotaz o porušení pravidel tématu ,jsem se poněkud nedočkala...tomu říkám profesionální přístup..za toto by byla jinde výpověd na hodinu
slečna "moderátorka" si tu z toho prostě udělala svůj píseček na kterém si vládne ,jak jí to vyhovuje ..co se jí nelíbí maže a co jí naopak vyhovuje ,přesto že tím porušuje zdejší pravidla diskuzí,nechává bez dotčení.....a pak přicházejí do vzkazu vaše přísná pravidla a neustálé upozornování na ně..co na to říct..špatní lidé na špatných pozicích. a uplně nejlepší je,když na jiných diskuzích nepříjemně upozornuje přispívající,že mají hledat téma,protože tu už nějde podobné existuje a ne přispívat mimo téma a sama to tady porušuje extrémním způsobem. toto téma měly být recenze štětečků ,pokud dotyčné vadí otevírání řasenek ,at si založí téma a nespamuje tuto diskuzi ,není to náhodou porušování pravidel moderátorko??

Reaguji na isyss:
Máš volnou ruku kontaktovat pana Vodičku a stěžovat si na mne. Já se tady stále bavím o štětečcích řasenek a jak zjistit, který je nejlepší A ano, jsi velmi neslušná, drzá a místy i dost vulgární.

Reaguji na mishka999:
odpovědi na můj dotaz jsem se( kromě urážek ),koukám opět nedočkala a asi ani nedočkám.co...stěžovat si nebudu ,zcela neprofesionální administrátor,který navíc porušuje pravidla diskuzí, jako jsi ty, mi žíly opravdu netrhá..jen si ukázala ,že kážeš vodu a piješ víno...už to hovoří o tom ,co a jak tu děláš ,samo za sebe
až příště narazím na tvé upozornování na pravidla..pošlu screeny toho co jsi dělala zde ,třeba to někomu otevře oči ohledně tvé pozice administrátora.
Máš volnou ruku kontaktovat pana Vodičku a stěžovat si na mne. Já se tady stále bavím o štětečcích řasenek a jak zjistit, který je nejlepší ///proboha a ještě jsi ulhaná až to hezké není...no ty bláho to jsou věci

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené