Každá řasenka jiný štěteček....není snadné se v tom vyznat...jaké máte zkušenosti s různými druhy štětečků?..

Ahoj, já mám nejlepší zkušenosti s kartáčky, které jsou husté, kdy jsou štětinky rozprostřené po celé délce a šířce( ne jakoby v řadách).
Jako příklad za mě Maybelline XXL, kterou si kupuji už 3.rokem a je naprosto dokonalá, zhustí a prodlouží. Ale určitě nanést ve 2.vrstvách, pro efekt mrkací panenky.

Jj, já mám úplně stejnou zkušenost, důležité jsou husté štětinky a může být i mohutnější kartáč. Ohledně délky nevím, mám řasy dlouhé až to hezké není, nemůžu kvůli nim ani nosit sluneční brýle, ale na zahuštění jsou určitě nejlepší.

Reaguji na Julinda:
jé, ty se máš . Já mám řasy krátké, světlé a oči maličké a nevýrazné, tak je musím pořádně zvýraznit aspoň těma řasama .

arrow
profile_image
Lenísssek
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já právě s těmi hustými štětinkami moc dobrou zkušenost nemám. Byly sice dobré na objem, ale řasy slepovaly. Mám ráda, když kartáček má dlouhé i krátké štetinky. Řasy se pak dají pěkně "pročesat" Takové řasenky má třeba Rimmel, které jsem si oblíbila.

Cituji Petrolejkaa: jé, ty se máš

ona to není žádná extra výhoda - sice mi sem tam někdo vysekne poklonu, ale chodit v parném létě bez brýlí (protože ty řasy fungují jako stěrače) není žádná velká výhra, to mi věř

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ty, mě teď vopravdu překvapil štěteček u Max Factor - False lash efekt - absolutně tyhle umělohmotné štetečky nesnáším - a tohle - je to opravdu spíš štětec než štěteček dělá nádherné řasy - mám krátké nevýrazné

Cituji Malacek: mě teď vopravdu překvapil štěteček u Max Factor - False lash efekt

přidávám se, dostala jsem řasenku jako dárek a řikala jsem si,že ten štěteček bude peklo,ale je super,fakt doporučuju!

arrow
profile_image
quititek
od 28. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

asi ti každý řekne něco jiného, já mám radši ty "gumové", nejraději jsem měla štěteček od Oriflamky, byl na jedné straně krátký a na druhé dlouhý - ty štětinky gumové

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Malacek:
Reaguji na irinda:
Taky jsem se do té řasenky a štětečku skoro zamilovala, dokud jsem si ji nekoupila asi potřetí za sebou a pokaždé si říkala, jak rychle se mi vypotřebovala...píšou na ni asi 13,5ml nebo kolik, ale tolik vůbec nemá..

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Za mě určitě tahle řasenka. Má skvělý kartáček, který zhustí i prodlouží a mám řasy jak mrkací panna.

arrow
profile_image
JeansG mojeid
od 9. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
26    0
Číst hodnocení

Já jedině gumové kartáčky, ty obyčejné už několik let vůbec nepoužívám... Skvělé jsou, jak už tady holky zmínily od Max Factor - False Lash Effect nebo obě Masterpiece...a nejsou špatné ani od Maybelline - Define a Lash.

arrow
profile_image
Áď4
od 20. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám nejradši hustý kartáčky, kde jsou štětinky třeba i přes sebe...moje oblíbená: http://www.rossmannversand.de/DesktopModules/WebSh op/images/full/389259_1.jpg

Já mám hodně husté, nahoru zatočené a dlouhé řasy až do obočí.
Ono je to sice ve finále fajn, ale problém s řasenkou je docela velký.
Používám Maybelline Lash Stiletto a nemám s ničím problém. Když se nalíčím a sáhnu si na řasy, nejsou slepené a navíc vypadají opravdu přirozeně, řasenka nenechává takové ty odporné cucky a není potřeba dávám extra nánosy. Navíc se mi s ní dobře maluje od kořínků, takže Ti zdůrazní řasy od spoda až do posledního milimetru

já se řasenkou, která nemá pořádně huňatej kartáč, prostě neumim namalovat, za mě vítězí Maybelline Vol.Exp.Colossal, ale je pravda, že na tu False Lash Eff. už taky myslím)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené