arrow
profile_image
Kačule48
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem si po přečtení téhle diskuze pořídila MF false lash effect a musím říct, že bezkonkurenční řasenka Kartáček je úplně super

arrow
Neprodává v Bazaru

mám nejradši husté štětinky a teď jak jsem si koupila MF False Lash Effect, tak musím říct, že gumový kartáčky jsou parádní.)

arrow
profile_image
Lenísssek
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gab123:
Jo, jo, ty gumové kartáčky jsou výborné. Řasy jsou pěkně oddělené...

arrow
profile_image
purple
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za mňa jednoznačne gumové, husté s kratšími štetinkami

před pár dny mi přišla řasenka od Bourjois clubbing ultra volume .. vyzkoušela jsem ji na jednom oku..(na tom druhém momentálně nemám řasy),ufikla jsem si je kleštičkami ...a musím říct,že je té náplně tam opravdu požehnaně ,a řasy sem měla tak výrazné, že bych s tím na ulici asi nevyšla..jsem světlý typ a bylo by to jak pěst na oko..takže se poohlížím raději po nějaké řasence, co řasy jen lehce zvýrazní a dělá přirozený vzhled..může někdo doporučit?.

Já mám také nejraději gumové.

arrow
profile_image
Lenísssek
od 27. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na isyss:
Tak zkus hnědý odstín, vypadá přirozeněji a není tak nápadný.

Já mám nejradši gumové typu a URL

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Eveyli: Na co jsou tam přesně ty boule na tom štětečku? Nějak jsem nepochopila smysl

Cituji isyss: ufikla jsem si je kleštičkami

Právě proto z nich mám panickou hrůzu

Reaguji na Salvador: Vím já sexy křivky no tahle řasenka mi je krasne prodlouzi a oddeli, mam jich doma 5

Reaguji na Salvador:
.._DDD..no nedoporučuju..kleštičkovat se mají nenalíčené řasy..což je např u mě fuk,pač si je ušmiknu i nenapíšený vždycky..takže kleštičky už nepoužívám...3roky sem chodila bez řas na některých místech a ne a ne to dorust..._D.děs

arrow
profile_image
kaculi
od 30. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám nejraději kartáčky plastové, podle mě zachytí řasy lépe a následně je lépe natře barvou. Dost používám řasenky od Avonu př. Shock s tím velkým kartáčkem je skvělá.

Reaguji na Eveyli: Na co jsou tam přesně ty boule na tom štětečku? Nějak jsem nepochopila smysl ///..přesně to mě taky napadlo...přece ty boule nebo naopak prohlubně nemohou dosahnout na všechny řasy nebo ne?...nemám odzkoušeno tak nevím

co říkáte na tento štětček od řasenky L’oreal Telescopic Mascara...má s ním některá kočka zkušenost? jaký je na jemné krátké řasy?..

tak jsem si dneska udělal řasenkové odpoledne v jedné drogerii...obešla jsem všechny regály všech značek, a protože to beru především podle kartáčku tak si dovolím tvrdit následující......vhodné kartáčky..tzn.husté ,ne moc široké ani velké(.ty mi totiž na mé kratunké řasy nevyhovují.).byly všeho všudy jen asi u 3 řasenek..ty ostatní byla katastrofa,některé levné značky např Miss sporty byl doslova děs a hrůza.. měly kartáčky ještě s těmi okrouhlými vrutovitými štětinkama daleko od sebe,divím se že to ještě někdo vůbec vyrábí.... ...první velmi podle mého dobrý kartáček je u řasenky Loreal ..té dvoufázové...potom od Maybelline s efektem kočičích očí a Dermacol Pump up..s těmi dvěma naposled jmenovanými v košíku jsem nakonec odcházela......hodně mě taky zajímal umělý kartáček u řasenky Telescopic ,ale připadal mi moc řídký a byl pohyblivý nedovedu si představit ,že s ním něco namaluju......zatím jsem vyzkoušela Pum up,je nová takže je ještě hodně mokrá...ale první nátěr je moc pěkný,po zaschnutí už ale druhý nátěr jde špatně a vznikají muší nožičky...což ale dělá u všech řasenek...člověk si s tím musí vyhrát...pak dám vědět dálší poznatky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené