Smazat

Kupuje Vám přítel dárky?

Ahoj holky Zajímá mě takové jedna věc - Kupuje Vám přítel dárky mimo výročí, narozeniny, Vánoce apod? Myslím dárky pro radost nebo, že to prostě potřebujete Ptám se spíš Vás holek, které máte přítele, který si slušně vydělává Moje kamarádky například dostávají jednou za měsíc nějaký větší dáreček (značkovou kabelku apod). Jak to máte vy? Nebo máte spíše doma lakomce? Opravdu mám na mysli spíše chlapy, které si dobře vydělávají.




 

Tak kytičky u nás doma se ještě nezavedli ale to mi nevadí. Vím jak to s manželem vnitřně k sobě máme a ani dárky pro mě nepřetstavují nutnost. Samozřejmě mi radost udělá...ale beru to jako něco navíc. Zrovna v pátek jsem měla narozeniny,takže mě manžel velmi překvapil , když nechal udělat dort,firma vyzdobila dům,chlebičky byly , ohňostroj a dárky a byli jsme samy dva. Prostě nádherný den.

To je krásné téma. Líbí se mi, když si v páru lidé navzájem dávají dárky, samozřejmě, když na to mají. Přijde mi to milé. Já dostávám dárky spíš menší, ale vždycky potěší, čokoláda, kytička a tak.

 

Váš příspěvek

Kupuje Vám přítel dárky?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené