arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máte prosím Vás někdo zkušenost se společností Nutriacademy - kurz výživový poradce?Ráda bych na tento kurz šla, momentálně váhám, dočetla jsem se, že lidé v tomto kurzu nejsou spokojení s přístupem a málokdo je schopen udělat zkoušky, údajně firma nechce vychovat nové případné konkurenty - výživové poradce.Máte prosím někdo osobní zkušenost?

arrow
profile_image
JennyV
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Olif,
ne, osobní zkušenost s tímto kurzem bohužel nemám, ale taky se o to zajímám. Přihlásila jsi se na jejich kurz? Já jsem u nich bychla na denním kurzu zdravého stravování a byla jsem spokojená, ale to byla jen jednodenní záležitost. O rekvalifikačním kurzu uvažuji pořád, láká mě to. Za jakýkoliv příspěvek od tebe budu moc ráda, děkuji H.

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na JennyV: Ahoj Jenny, právě jsem odeslala přihlášku na kurz poradce pro výživu od Nutri Academy, zaplatila jsem zálohu a budu se těšit na duben, kdy kurz začíná V dubnu 2012 jsem byla na kurzu od Activ Welness v Praze.A musím říct, že pro domácí potřebu je kurz dostačující, ale pro práci s lidma to není.Není tam vůbec řešena praxe tvorby jídelníčku.Takže jsem si vytvořila svůj jídelníček a při každém vypracování pro klienta, nad tím trávím hromadu času! Proto jsem se rozhodla pro další kurz, abych si oprášila vědomosti a naučila s programem, který zjednoduší práci. Od Actviv W. jsem byla i na kurzu instruktor fitness a nebyla zase řešena praxe. Prošla jsem ještě kurzem od Renaty Sabongui - Pilates a to mělo úroveň a naučila jsem se tam dost.Takže doufám, že tentokrát z kurzu - poradce pro výživu nebudu zklamaná a dá mi to co potřebuji Kurz Nutri Academy mi byl doporučen, takže si myslím, že spokojená budu Napiš, jak si se rozhodla ty Uvažovala jsem ještě o kurzu od Mgr. Jelínka - je úžasný ! Byla jsem na jeho besedě, ale má kurz na půl roku a musí se dojíždět do Prahy.Takže jsem zvolila Nutri A., kde je možnost jet do Hradce Králové, to mám kousek.Do Prahy dojíždím už rok a půl a jsem z toho unavená, navíc to pěkně leze do peněz!

arrow
profile_image
JennyV
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Olif,

já se ještě "nerozhoupala" a přiznám se, že jsem svůj zájem přesunula zase na trošičku jinou oblast. Celkově se zajímám o pohyb a hlavně zdravý životní styl a toho se tak nějak pořád držím. Myslím si, že to má budoucnost Držím pěsti, ať se ti na kurzu líbí a jsi spokojená!! Pokud bych se proto rozhodla, tak bych dojížděla do Brna, Hradec i Prahu mám hodně daleko... Budu ráda za nějaké info, co a jak na kurzu, tak když budeš mít chuť a čas, písni. H.

arrow
Neprodává v Bazaru

Á koukám, že nás tu pátrá víc po jejich kurzech
Já mám v plánu taky absolvovat jejich kruz/kurzy. Štve mě, že jsem propásla ten jednodenní kurz zdravého stravování ale jejich stránky jsem objevila až asi týden po konání kurzu. Ale hodně mě zaujal a oslovil ten jejich kurz poradce pro výživu a dále Life Styl Koutch mám na ně zálusk. Chtěla bych pokud možno ještě stihnout ten co začíná v červnu - poradce pro výživu ale nevím, jestli budu mít na něj teď dost peněz. Ale určitě bych na něj jít chtěla i kdyby to mělo být až na další termín - který bude koncem roku a do Brna.
Reaguji na olif: tak jak jsi spokojená? Písni pak prosím info. Díky.

arrow
profile_image
Blaža
od 4. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky,chtěla jsem se na Nutri Academy přihlásit taky, ale pak jsem si přečetla tenhle článek a dost mě to odradilo. Hlavně to, že netoužím být nějakým prodejcem produktů. Doporučuju přečíst
http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/cl anek.phtml?id=653487

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Blaža: Taky jsem se koukala.... Ale myslím si, že je na každém kdo vyjde z kurzu se rozhodnout zda bude chtít nebo ne doporučovat nějaké doplňky. Já bych na ten kruz chtěla ale určitě bych nechtěla po něm pak nabízet nějaké doplňky stravy..... Jenže jaký teda vybrat kurz?

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Blaža: Ahoj reaguji na tvůj příspěvek. Dokončila jsem kurz od Nutri Academy v červnu. Žádné doplňky nám tam nenabízeli! Jen zlehka se o doplňcích zmínili. Učili jsme se tam přesně to co nabízejí. Musím říct, že to bylo docela těžké, jak teorie tak praxe! Jen tak někomu rekvalifikaci nedají! Jejich seminární práce byla dost náročná a má úroveň. Mám srovnání s kurzem v Praze a tam to bylo spíš na vydělávání peněz, hlavně nabízeli doplňky! Proto jsem pátrala a na žádný podobný kurz jsem už nechtěla! Kurz, který je údajně na vysoké úrovni je Mahra. Ale Nutri Academy také doporučuji na rozjezd

arrow
profile_image
mufink
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já kurz u Nutriacademy mám a byla jsem velice spokojená, rakt doporucuju. Je to fakt náročný a to mám nutričního terapeuta v Brne na Masárně, ale je to supr, protoze tam bylo hodne praxe, mereni, ochutnavky, proste prijemna atmosfera. Mam i predtim kurz u Mahry a to byla sama biochemie, teorie, jidelnicek jsme tvorili jen teoreticky - no to se mi moc nelibilo a co penez to stalo s dojizdenim tenkrat do Prahy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené