arrow
profile_image
Mrs.Stylish mojeid
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Objednala jsem se ke kadeřnici, jdu tam za 14 dní. Objednala jsem se na barvu a stříhání, je to docela kvalitní salon dle recenzí, pracuje s vlasovými produkty značky Matrix.
Ale... mám trochu obavu o kvalitu práce. Tím myslím, jestli to udělají alespoň trochu podle mých představ, jak mi chytne barva, jestli neodejdu domů s brekem. Mám už totiž pár špatných zkušeností. Například před dvěma lety jsem byla v kadeřnickém salonu, kde pracovali s Wellou, nechala jsem tam skoro 2.000 jen za střih a nebylo to vůbec tak, jak jsem si představovala.

Chtěla jsem se proto zeptat, jak jste vy spokojené s prací kadeřnic a obecně s barvami (blond, ale klidně i jinými) od Matrix?

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Mrs.Stylish: mám trochu obavu o kvalitu práce. Tím myslím, jestli to udělají alespoň trochu podle mých představ, jak mi chytne barva, jestli neodejdu domů s brekem.

Kvalita práce nesouvisí se značkou kosmetiky, ne?

Cituji Mrs.Stylish: Mám už totiž pár špatných zkušeností.

Já taky. Ale nehledala bych souvislost mezi značkou kosmetiky a kvalitou odvedené práce ze strany kadeřnice. Nešikovná kadeřnice, která používá nějakou exkluzivní kosmetiku, ti může vlasy udělat daleko hůř než některá s "obyčejnou" kosmetikou, ale zlatýma rukama.

Cituji Mrs.Stylish: jak jste vy spokojené s prací kadeřnic a obecně s barvami (blond, ale klidně i jinými) od Matrix?

Občas chodím ke kadeřnici, která spolupracuje s kosmetikou Matrix, a jsem s ní spokojená. Ale je to spíš tím, že je šikovná, k mým vlasům se chová šetrně a respektuje má přání. O tu kosmetiku až tak nejde. S barvami od Matrix jsem spokojená. Přijdou mi šetrné. Chodívala jsem na melíry a neměla jsem z nich zničené vlasy. Akorát když jsem pak šla do tmavší, tak se velice rychle vymývala, nicméně s tím člověk asi musí počítat, když dává barvu na melírované vlasy. Moje mamka už s barvami od Matrixu tolik spokojená není, ptž má šedivé vlasy a rychle se jí to z nich vymývá.
Když hledám kadeřnici, tak se ptám holek, které třeba mají podobné vlasy a střih jako já, se kterou jsou spokojené. Ono se taky může stát, že ti některá krátkovlasá vychválí svoji kadeřnici, ty k ní pak půjdeš s dlouhýma a zjistíš, že při rozčesávání vlasy hrozně trhá a chová se k nim nešetrně, jenom aby byla co nejrychleji hotová.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mrs.Stylish:
podle mě záleží hodně na kadeřnici..musí mít už předem určitou představu jak to bude vypadat, dle tvého přání..je ale hodně těžké narazit na fakt dobrou..a ne vždy platí dražší=kvalitní..

arrow
profile_image
stepní_vlk
od 29. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lintu: Hlavne ji rekni dopodrobna jak si to predstavujes. Ja nekdy moc mluvim a sebemensi drobnost mu hlasim, zastavuju az mi to je blbé ale aspon jsem nikdy neodesla nespokojena

Přesně to jsem se taky po letech kdy jsem nejbejvala třeba uplně spokojená naučila a považuju to za nejdůležitější, určitě důležitější než si googlovat jak je která kadeřnice šikovná. Mluvit mluvit mluvit, klidně dlouhej monolog, klidně bejt směšná a trapná, ale od tý doby už chodim domu od kadeřnice vždycky nadšená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené