arrow
profile_image
Helen75
od 20. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jannettee:
Ahoj Jannettee,
napiš mi prosím jaký myslíš rozjasňovač od e.l.f. Díky

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau: Takhle to ale vůbec nefunguje. Moje kamarádka dbá na jídelníček, jí velmi zdravě a preferuje bio potraviny, pravidelně sportuje a praktikuje zdravý životní styl a pleť hezkou nemá. Můžou za to hormony a genetika a nic s tím neudělá. Já jím co chci, necvičím a pleť mám perfektní (hormony, genetika, ošetření laserem).

arrow
profile_image
Limetááá88
od 27. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravým životním stylem, a jídelníčkem to není. Ptala jsem se prodavačky v Douglasu, byla přesně takhle nalíčená a říkala, že základ je podkladová báze- rozjasňující pod make up, tu jsem si koupila a je to hned znát. Potom i třeba make up-rozjasňující a nakonec pudr-rozjasňující. Takže jsem z toho pochopila, že je vše rozjasňující Ukazovala mi i tuhej rozjasňovač, ale ten je jen na určité partie obličeje, to jsem nechtěla. Prej s tím teď vylezou všechny značky.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Starry_girl:
A co myslíš, že ovlivňuje např. hormony? Genetiku radši zmiňovat nebudu, i ta není tak jasná, jak se může zdát a jak se přezentuje.
P.S. Ošetření laserem? To bych u perfektní pleti nečekala K čemu, je-li pleť perfektní?

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau: Hormony ovlivňuje především antikoncepce, která mi sedla a po dobu užívání nemám jediný pupínek, ona antikoncepci brát nechce, že to není zdravé a tak se trápí s akné, může si kupovat všelijak drahé přípravky, chodit na různé procedury a nic jí nepomůže. V 31 letech už si nechává píchat botox, což je blbost největší.

Na laser chodím proto, že už nejsem nejmladší, podporuje tvorbu kolagenu a tím vypíná pleť (momentálně schazuji kila, která jsem nabrala kvůli onemocnění štítné žlázy a nechci mít strhaný obličej), na začátku léta jsem si namazala obličej jenom SPF15 a vyskákalo mi pár pigmenotých skvrn, které díky laseru zmizí a také zmenšuje póry a vyhlazuje jemné vrásky, které mám na čele, protože i s brýlemi špatně vidím a musím pořád mhouřit očima. Kamarádka tvrdí, že jí to samé ošetření na pleť nepomohlo a neviděla žádný rozdíl. Proč na ošetření chodím je záhadou i pro ošetřující lékařku, ale já to beru jako prevenci, nechci za dvacet let vypadat jako šarpej a mít povislé tváře až u brady, ale to neznamená, že do sebe nechám píchat botox, abych za deset let vypadala jako robocop.

Někdo má krásnou pleť prostě danou (tím neříkám, že se o ní nemusí starat) a tečka. Já mám také dané, že mi narostou husté vlasy až na zadek a kamarádka má jemné a řídké vlasy po ramena a delší jí prostě nenarostou, strava ani životní styl s tím nemá co dělat.

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Toho rozjasnění se v pohodě dá dosáhnout AHA kyselinami (odstranění mrtvých kožních buněk, tón pleti, glow...), jak uvedla Starry Girl, nebo sérem s větší koncentrací vitamínu C, nebo obojím současně. Pleť pak je a vypadá víc hydratovaná. Další vady, jako fleky, budou míň viditelné, a tón pleti bude vyrovnanější. Tenhle glow mám taky, okolí se to líbí, osobně mně to přijde někdy až moc.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Starry_girl:
Já jsem si na vlastní kůži (doslova) ověřila, že dané není nic. A že životní styl a strava právě dělá hodně moc.
A divím se, že s tvým přístupem "vše záleží na tom, jak se člověk narodí, to co dělá, nemá vliv" neustále ve všech debatách doporučuješ nějaké preparáty a zákroky. To opravdu na víru v dokonalost danou zrozením nevypadá.
Ale samozřejmě je na každém, jakou prevenci si zvolí...
Na druhou stranu s botoxem, zbytečnou kosmetikou apod. s tebou naprosto souhlasím. Jen s tím rozdílem, že člověk se může hodně změnit, když na sobě pracuje... nebo naopak třeba i nepracuje

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Krásný glow effect a vyhlazenou pleť mi dělá make up Timewise luminous-wear liguid foundation od Mary Kay.
Nemám moc vrásek, ale mám olivovou pleť, která umí vypadat pěkně nezdravě, když zrovna nejsem vyspalá a v pohodičce (což je dost často ). Tenhle make-up fakt rozzáří a vyhladí pleť skoro neuvěřitelně. K tomu rozjasňující korektor Touche Eclat od YSL, můj milovaný rudý lak na rty Armani a připadám si jako filmová hvězda.
Holky, zdravá výživa a dobrá životospráva je fajn, o tom se nepřu, ale pokud chcete vypadat jako slečna na obrázku, tak jedině rozjasňující make-up, dobrou řasenku a kvalitní rudou rtěnku.
Mrkev a sojové klíčky vám podobný look opravdu nevytvoří.
Je zvláštní sledovat některé holky v mém věku, co se daly na "přírodu". Některé vypadají skvěle a mladistvě i bez make-upu a některé připomínají uschlou větev neurčitého věku Takže mi z toho vychází, že je to darem shora a spravedlivé to asi nebude ani trochu..
A proto tu máme kosmetický průmysl, halelujááá

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: zdravá výživa a dobrá životospráva je fajn, o tom se nepřu, ale pokud chcete vypadat jako slečna na obrázku, tak jedině rozjasňující make-up, dobrou řasenku a kvalitní rudou rtěnku. Mrkev a sojové klíčky vám podobný look opravdu nevytvoří.

Nesouhlasím. Na slečně na obrázku nevidím nic tak výjimečného a ani na její pleti. Kdo je závislý na jakýmkoli líčení, tak si prostě musí přiznat, že má problém, který se jenom snaží zlepšit líčením. Čili - kdo nemá krásnou pleť i bez nalíčení a ihned potom, co vstane z postele, tak si prostě nemůže myslet, že je jeho pleť v pohodě.

Cituji amelie1111: Je zvláštní sledovat některé holky v mém věku, co se daly na "přírodu". Některé vypadají skvěle a mladistvě i bez make-upu a některé připomínají uschlou větev neurčitého věku

Ona je právě "příroda" a Příroda. Možná že kdybys sledovala detaily jejich života, tak přijdeš na dost zásadní rozdíly, které z člověka dělají buď poupátko, nebo větev. Nějako předpoklady asi budou, jenže stejně záleží na tom, jak s nimi naložíš - aneb zanedbaný např. umělecký talent tě taky nikam sám o sobě nedostane, ale záleží, jak ho pojmeš a jak ho budeš rozvíjet.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mau-mau: Nesouhlasím. Na slečně na obrázku nevidím nic tak výjimečného a ani na její pleti. Kdo je závislý na jakýmkoli líčení, tak si prostě musí přiznat, že má problém, který se jenom snaží zlepšit líčením. Čili - kdo nemá krásnou pleť i bez nalíčení a ihned potom, co vstane z postele, tak si prostě nemůže myslet, že je jeho pleť v pohodě.

Teď zase nesouhlasím já, A jsem docela ráda, že nejsem závislá na ničem. Ani na zdravém životním stylu, ani na líčidlech. A netrpím utkvělou představou, že jen já vím, co je pro VŠECHNY ženy nejlepší. Díky tomu se můžu s klidným srdcem namalovat, aniž bych musela čekat, až moje pleť bude sama od sebe po ránu nádherná Slečna na obrázku je moc hezká a byla by hezká i bez nalíčení. Když chce mít lesklou pleť, výrazné řasy a červenou pusu, tak se holt musí namalovat. Od toho máme kosmetický průmysl a nevidím jediný důvod, proč toho nevyužít. Mrkev a sojové mlíko jí k takovému looku fakt nepomůže, i kdyby si ho dala rovnou na obličej. To snad uznáš, ne?!

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zajímavá diskuze, plno rad a inspirace. Taky jsem přemýšlela nad tím, jak to ty celebrity dělají. Já jsem tedy spíš pro ten přírodní look, ale "uschlá větev" se mi moc nezamlouvá.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111:
Nemám nic proti kosmetickýmu průmyslu, pokud na něm nejsem závislá. Taky se (lehce) maluju, nicméně stále trvám na tom, že kdo není hezký a zdravě vypadající bez nalíčení, tak prostě hezký není - a buď se s tím smíří, anebo s tím něco udělá. Člověk by měl líčidla používat jenom jako zvýraznění, ne jako něco, co na sebe musí natřít, aby ze sebe udělal přijatelný zjev.
A ne, neuznávám, že určité potraviny nedělají s pletí divy, nebo ji naopak neničí. A např. ty zmíněné (přírodní) karoteny dělají moc pěkný odstín pleti.
A slečna na obrázku tak moc hezká zase není. Anebo mám prostě moc velký nároky

Cituji amelie1111: Díky tomu se můžu s klidným srdcem namalovat, aniž bych musela čekat, až moje pleť bude sama od sebe po ránu nádherná

Tohle by mě trochu deprimovalo

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Souhlasím s názory, že na dosažení efektu takovéto pleti je třeba peeling kyselinami (salicylová, glykolová), nebo možná eventuelně enzymatický peeling. Já mám např. Avene Cleanance peeling (ten ale rozhodně nedoporučuji, dost mě pálí a dráždí) a když se s ním příležitostně vydrbu, tak ta pleť druhý den skoro hází prasátka, jak se její povrch leskne (ale ne mastnotou, prostě je hladká).
No a na to dát všechno rozjasňující - báze, makeup, rozjasňovač, spíše krémové než pudrové produkty a tzv. dewy look, tedy orosený vzhled, je na světě. Zkuste krémovou tvářenku i rozjasňovač. Strobing, tedy rozjasňování, je teď hit sezony, tak toho budou plné obchody.
Bohužel mám mastnou pleť a ta se na dewy look nanejvýš nehodí. Tak na to taky bacha.

Jo a taky teda to dělá dost ta fotka. Někdy rozjasňovač není v běžném světle skoro vidět, ale třeba pod silnými zářivkami a nebo když bleskne foťák se najendou to světlo hodně odrazí a vypadá to pak takto.

arrow
profile_image
Anuschka
od 19. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přípravků se jistě najde spousta, ale bacha na to jaký to bude mít efekt po dlouhodobějším užívání...

Já takhle naletěla a začala se snažit o takové ty leske vlasy ala katie holmes...takže různá silikony zahlcená střikátka a žehlení...no hezký, pár měsíců...a pak peklo na zemi! vypadávání, struktura vlasů zničená...

Co jsem četla o podobnejch sajrajtech na pleť, tak oni ucpávaj pleť natolik, že po čase sama od sebe daleko ne-regenerace schopnější, tj. i vysušená a zničená...a bez lesku...
Já používám už jen oleje (na navlhčenou pleť, hlavně šípkový) a připadá mi, že pleť krásná, lesknoucí se (ale rozhodně ne, jako na obrázku...)

Vím, že na to se zakladatelka neptá, já jen aby pak nelitovala (jako já vlásky

arrow
profile_image
Iriguana
od 31. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky používáte někdo Pevonii? Te%d sem o ni četla článek a moc mě láka...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené