Smazat

Líbí se mi kluk ze školy

Líbí se mi kluk ze školy a nevím, jestli mám ještě nějakou šanci.. Nechci se vtírat, ale zase si říkám, že je lepší něco zkusit, než toho pak litovat, že jsem se o nic nepokusila..

Ahoj. Uz 2 roky se mi líbí kluk ze školy. Jsme ted v poslednim rocniku na vysoke. Pred 2 lety jsme si napsali nekolik mailu. Myslim, ze jsem na nej sla asi moc rychle. Znali jsme se od videni a ja mu napsala, zda by nesel na rande a on odepsal, ze ano, akorat pry ted neni vhodna situace. Potom sme SI jeste parkrat napsali a zacal me zdravit. Kolikrat cekal az pujdu a chtel asi neco rict, jenze jak jsem byla nervozni, tak jsem pridala do kroku. Dnes rano jsme cekali na vyuku a pozval me na kafe z automatu. Povidali jsme SI, usmivali jsme se na sebe, prohlizel si me. Myslim, ze se mu libim, to by si me po tom pozvani ani nevsimal, natoz, ze by me zacal zdravit. Nevim, jestli mam u nej nejakou sanci. Rada bych se s nim jeste videla, ale treba nema o nejake vztahy zajem, kdyz pochazime kazdy odjinud nebo ma pritelkyni. Co myslite?
 
arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechala bych to na něm a prostě si to užívala. Nech se pozvat na kávu, popovídejte si, usměj se a jen se dobře bav a nic od toho nečekej. Tipla bych to ovšem na tu přítelkyni..

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych to nechala na něm. Ty jsi udělala první krok už tehdy, když jsi ho zvala na rande. A byl to dost velký krok, takže teď je to určitě na něm

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdybys nenapsala, že jsi v posledním ročníku na vysoké, řekla bych, že to píše nějaká prvačka ze střední školy.

"Kolikrat cekal az pujdu a chtel asi neco rict, jenze jak jsem byla nervozni, tak jsem pridala do kroku. " - ve 24 letech jsi nervózní z toho prohodit pár slov s klukem, co se ti líbí?

"pry ted neni vhodna situace" - taky mi přijde, že má přítelkyni.

A pokud ne, tak tím svým superstydlivým chováním si to podkopáváš sama.

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Až se uvidíte příště, pozvi ho na kafe ty a tam si můžeš vše zjistit, třeba... nebo můžeš čekat a doufat. Každá volba má své výhody a nevýhody.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemáš co ztratit, ne? Až na sebe narazíte příště, tak bych mu řekla "co káva, nedáme zase někdy?", buďto se chytí a následně se ho můžeš na určité věci zeptat, nebo se nechytí a považovala bych to za vyřešené. Mám dojem, že nemá smysl nahánět chlapa milion let, ať se mládenec snaží, má-li něco na srdci.

Taky sem si původně myslela, že to psala nějaká holka, co je v prváku na střední škole...

máš dost možností - tak si vyber: dál ho zdrav a nic nedělej.... nech to na něm a čekej.. a nebo ho prostě příště pozvi na kafe ty a při tom se ho zeptej na to co tě zajímá - už jen podle reakcí poznáš co dál

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak už zjistil, že za automatové kafe dostane na revanš milý úsměv, přátelský rozhovor a výhled na hezkou slečnu. To je docela dobrý kšeft, takže předpokládám, že by měl mít chuť v něm pokračovat, ne ? Pokud mu v tom přesto bude bránit nějaká "nevhodná situace" , tak by si ji měl vyřešit sám. Chvíli bych počkala, co se bude dít a případně mu můžeš zkusit časem kafe "vrátit", ale lepší by bylo, kdyby vyvinul nějakou iniciativu sám od sebe
EDIT : anebo si na případné příští kafe nachystej nějaký dotaz, ke kterému bude mít co říct. Každý chlap je ješitný a rád ukáže, co má v hlavě. Mne se to nedávno osvědčilo : po deseti (!) letech vzájemných předsudků a zarputilého mlčení jsem se odhodlala jít a promluvit a zeptala jsem se něco, co sice vím líp, než on - ale udělal z toho živou debatu na půl hodiny i s takovým tím "až zas přijdeš do ČR, tak se stav, já ti to vytisknu a dovysvětlím"

arrow
profile_image
hluchavka2015
od 12. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Také si myslím, že má přítelkyni.. On sice facebook nemá, ale objevila jsem tenkrát profil jeho ségry a on tam byl na několika fotkách s jednou holkou od nich z města (vesnice). Ona studovala nebo studuje podle profilu v Praze, on je také v Praze na škole. Jednou jsem ji viděla u tramvaje s ním. Třeba už spolu být nemusí, ale nevím.. Stáli sice jen vedle sebe a nic víc, jenže to vypadá na přítelkyni. Mně říkal, že se už několikrát stěhoval z podnájmu kvůli tomu, že se mu měnili spolubydlící.. Myslela jsem, jestli třeba na to neodpoví, že bydlí s přítelkyní.

 

Váš příspěvek

Líbí se mi kluk ze školy

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené