Smazat

Líbí se vám tlustí muži?

Ahoj holky,
v práci mi zeptaly kamarádky proč chodím s mím přítelem, když je tlustý (chodíme do stejné práce). Řekla jsem jim, že se mi líbí silnější muži a ony na mě koukaly, jako na blázna. Znáte někoho, komu se líbí silní muži nebo jaký na to máte názor?

Díky
 
arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji yvonne_s: Co bych řešila spíš je, že takovej netakt (slušně řečeno) o dámách, který tohle vytáhnou, taky něco vypovídá.

Souhlasím. Vůbec by mě nenapadlo komentovat partnera mé kamarádky a už vůbec bych se něco takhle hloupého neptala. I kdyby měl tvůj přítel 200 kg, tak je to jen tvoje a jeho věc.

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Najhorší výber pre mňa je vychrtlina, tiež sa mi to prieči. A takí svalnatí ako v telke, tak to mi príde ani nie že sú škaredí ale smiešni. Si myslím že to sa asi nepáči nikomu.
Len chlapom.

arrow
profile_image
Iva16.7
od 29. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se mi nelíbí extrémy, ale normální chlapi: vysoký, normální postava, žádné přehnané svaly, hlavně nesmí být menší než já (a to i když mám na sobě 10ti cm podpatky) to bych asi nepřekousla.

Můj bývalý byl trošičku oplácaný když jsem s ní začala chodit, nevadilo mi to protože neměl pneumatiku a nic podobného, ale postupem času si ji dokázal vypěstovat a přestal mě přitahovat. Možná to nebylo jen tou jeho pneumatikou, ale spíš přístupem, kdy nehodlal cvičit a furt se stravoval jako prase (smažáky, čokoládičky, atd..).

A proti hubeným klukům nic nemám, pokud nejsou hubenější než já, nebo vyhublí tak, že jim lezou kosti.

Navíc hlavně kamarádkám může být fuk s kým já chodím, já jim to taky nekomentuji

arrow
Neprodává v Bazaru

A vadí to tobě? Ptám se kvůli tvému předešlému deníčku. Jestli to vadí tvým kolegyním, tak by mi to bylo jedno. Pokud to vadí tobě, tak by o tom přítel měl vědět. A co si pamatuji, tak jste to spolu řešili. Já mám doma "kus chlapa", není to hubeňour ani není tlustý, ale za poslední rok jsme přibrali oba, on má bříško. Na něm se to docela ztratí, je hodně vysoký, ale i tak to chceme trochu řešit zvýšeným pohybem. Nicméně důležitější pro mne je, že je to pohodový, hodný, důvěryhodný a milý člověk. Jestli takhle vnímáš svého partnera, je to fajn.

arrow
profile_image
Sewerka
od 20. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pozri kolegyne je do toho nič, každý má iný vkus je normálne že môj priateľ sa nemusí páčiť všetkým aj keď nie je tučný ... kašli na ne, ide o to čo sa páči tebe avšak musím podotknúť vzhľadom na predchádzajúci denníček že priateľ by niečo so sebou určite robiť mal, taká váha normálna nie je a spôsobí mu skôr či neskôr zdravotné komplikácie ak ich už nemá ... môjmu bratovi takto umrel dva roky dozadu spolužiak, 22 - ročný chalan a to bol ešte chudší ako tvoj priateľ ... ako jasné umierajú aj chudí ľudia ale prečo takto skúšať šťastie, takto mladý zdravý človek vyzerať nemá aj keď má predispozíciu k rýchlejšiemu priberaniu, nech si hovorí kto chce čo chce ... môj ex mal taký dosť ***** metabolizmus ale došlo to do bodu keď videl že už mu proste rastie pneumatika a začal s tým niečo robiť ... takže keď sa chce, všetko sa dá ...

no a mne sa páčia viac dobre stavaní vysokí chlapi, na niekom sa stratí aj viac kíl ale pneumatika to fakt ee

arrow
profile_image
misa4yo
od 10. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sewerka: Přítel se snaží jíst víc zdravěji, hlavní je, aby se zbytečně nepřejídal. Nějaké to kilčo už schodil. Ale nechtěla sem se cítit jako saň, tak jsem mu řekla, že to nemusí nějak extrémě přehánět, člověk z toho života jinak nic nemá, když si jenom počítá kalorie

Jinak si myslím, že 22 letý člověk určitě nemohl zemřít jen kvůli váze - musel mít i jiné zdravotní problémy...

arrow
profile_image
Sewerka
od 20. 3. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji misa4yo: snaží jíst víc zdravěji

tak to je super treba na to ísť postupne, zapojiť aj nejaký pohyb, šport a pod. ... a hneď sa bude cítiť lepšie

no áno cievna mozgová príhoda, kde rizikové faktory sú vo veľkej miere obezita alebo vysoký cholesterol, nedostatok pohybu a pod. takže pravdepodobne to bolo tým ...

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tlustý se mi nelíbí, ale normální ano Nejsem na svalovce, vychrtliny a mám ráda chlapy, co se rádi nají a neřeší diety apod.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji misa4yo: Jinak si myslím, že 22 letý člověk určitě nemohl zemřít jen kvůli váze - musel mít i jiné zdravotní problémy...

Ony ty zdravotní problémy dost často souvisejí právě s váhou, resp. s tím, co nadváha a nezdravé stravování způsobuje. Překyselení z nezdravé stravy, vysoký tlak a podobné věci rozhodně nejsou nic, co by podporovalo zdraví.

Cituji misa4yo: člověk z toho života jinak nic nemá, když si jenom počítá kalorie

Nechápu, co má ze života někdo, kdo se musí s prominutím přejídat, aby se cítil spokojeně Počítání kalorií je samozřejmě nanic, ale stejně tak naplňování si smyslu života jídlem.

vidím, že zakladatelka zalozila viacero podobnych tem (okrem tej dnesnej), vsetky sa krutia okolo nadvahy jej priatela

co si vsimam, tak zenam sa skor pacci vypasanejsi resp. pupkatejsi chlap ako vychudnuty alebo vysportovany...co sa da mozno vysvetlit tym, ze vela zien takisto necvici, tak sa nechcu citit menejcenne
inak nepochopim, ako sa dokaze zenam pacit viac pribratejsi muz (nemyslim obezny) ako vysportovany (nemyslim tych prehnane svalnatych kulturistou na steroidoch), ale chlap co ma cca 10-15% tuku

mne sa napriklad paci postava zaca efrona (bez chlpov )
ideal je pre mna nie prilis vysoky chlap, mal by byt vysoky priblizne ako alebo len o kusok vyssi (180-183cm) a primerane vysportovany

co si vsimam, tak zenam sa skor paci pupkaty alebo prilis chudy muz, hlavne ze je vysoky , ale tak kazdy ma nejake preferencie

arrow
profile_image
misa4yo
od 10. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na reality_is_prison: Perfektní tělo a povaha se kterou se dá vydržet žít nikdy nejde ruku v ruce. Co se nám líbí je jedna věc, já osobně spíš hledám člověka s kterým můžu žít v reálném životě.

 

Váš příspěvek

Líbí se vám tlustí muži?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené