Smazat

Líbím se mu, ale neosloví mě

Prý se mu líbím,ale neosloví mě.Má dost kamarádek se,kterými se normálně baví a mě neřekne nic.Proč tohle dělá,co je na mě špatného?Nechápu ho,když má někoho rád tak proč nijak nereaguje???

Asi před necelým rokem jsem si začala všímat,že se nejspíš líbím jednomu staršímu klukovi.Pořád se na mě koukal a bylo vidět,že o mě jeví alespoň malý zájem. Stále jsem čekala(čekám),že mě zkusí třeba pozdravit nebo oslovit,ale ani po tom roce nic.Na mě působí stydlivě a nesměle,ale před měsícem jsme viděla fotky s jeho kamarády jak se s nimi směje a baví.Ted‘ si říkám co je špatně,proč se na mě ani neusměje,když se mu prý líbím,nebo mě neřekne ahoj.Co je na mě špatného já se na něj netvářím nějak nedostupně nebo chladně.Jeho kamarád mi říkal,že ještě s nikým nechodil(je mu 24) což mi nepřijde nějak nenormální.Já ho sama nechci oslovit,protože si nejsem jistá zda bych na něj netlačila a je mi to i trapné většinou se potkáváme na nádraží a to není zrovna vhodné místo.Já už nevím jak se mám k němu zachovat,on má spoustu kamarádek s kterými se baví a mě neřekne ani ahoj.Mám dál čekat?Kdyby jsem viděla,že to nemá cenu tak o tom nepřemýšlím,ale když on se na mě pořád dívá a vyhledává mě, nevím.Co by jste na mém místě udělali vy.Mimochodem,už jsem jeden deníček psala,aby jste si nemysleli,že otravuju pořád s tím samým. Za případné odpovědi děkuju!
 
arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jakákoliv první interakce s opačným pohlavím může být trapná, riskantní, vzrušující. Nikdy to předem nevíš. Třeba je jen stydlivý introvert... nebo se bojí, že ho ty odmítneš... prostě má obdobné obavy co ty.

Čekej a doufej.
Zapomeň na něj.
Udělej první krok.

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Alebo ju jednoducho nechce.
Keby chcel tak sa jej prihovorí. Čumí na ňu lebo je na nej niečo smiešne alebo trápne, nič viac.

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je ten z předešlého deníčku? Jak jsi vlastně přišla na to, že se mu líbíš? Někdo Ti to řekl? Nedělal si z Tebe třeba legraci?

Chlap, který se nechá balit je u mě k ničemu a také je možné, že si to celou dobu jen namlouváš. Chlap, který má kolem sebe spousta kamarádek nemá problém oslovit ženu, tak ze sebe nedělej zoufalou a začni konečně žít a hledat někde jinde..

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

většinou se potkáváme na nádraží a to není zrovna vhodné místo. - naopak, to je dobré místo, vždyť čekáte, tak proč se nezpříjemnit čas do příjezdu vlaku/busu.

on má spoustu kamarádek s kterými se baví a mě neřekne ani ahoj.- bohužel asi mu je tvoje přítomnost zcela šumák...podívej se po někom jiném

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kolik je tobě? Já si myslím, že snad ve 24 letech je dost velkej na to, aby udělal první krok, pokud se mu líbíš. A jak jsi na to přišla, že se mu líbíš když ti ani není schopnej říct ahoj? Já bych nad takovým neztrácela ani pět minut svýho života Mrkni se po jiným!

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Chlap, který má kolem sebe spousta kamarádek nemá problém oslovit ženu

Souhlasila bych, kdybych ale takový případ neměla v hodně blízkém okolí taky má dost kamarádek (jen kamarádek..) chodí rád s přáteli a je veselý, vysmátý, ale cizí holku prostě oslovit nedokáže... Je nesmělý, už byl hodněkrát odpálkován a když už se sebral a vyjádřil se, dostal stejnou odpověď - "promiň, jsi fajn kamarád, ale..." Ne vždy je chlap schopný jen tak oslovit cizí ženskou, obzvlášť jen tak na ulici při běžném střetu
Myslím, že by ses mohla nakopnout, proč se na něj třeba neusměješ ty? Klasický oční kontakt a krátký úsměv by jej mohl ujistit, že se ti líbí a třeba už by se o něco pokusil

Reaguji na petulajz: Tak stát se to může, ale takový je většinou gay. Chápu, že je někdo nesmělý, ale nějak se začít musí.
Třeba na ní kouká jen proto, že se potkávají, tak si jí všimne a koukne na ní. Kdyby se mu opravdu ROK líbila, tak by určitě něco prohodil. Jen aby to neskončilo jako v tom filmu ženy v pokušení, když na tu matku koukal nějaký chlap od vedlejšího stolku a ona si myslela, že se mu líbí a on jí chtěl nabídnout nějaký produkt na záda nebo co
I kdyby byl nesmělý, tak pro mě takový chlap není dobrá partie, protože bych měla pocit, že nemám vedle sebe chlapa..

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: I kdyby byl nesmělý, tak pro mě takový chlap není dobrá partie, protože bych neměla ten pocit, že nemám vedle sebe chlapa..

OP je ještě mladá holčina kolem 18 - 20 let a teprve sbírá zkušenosti (zatím nemá stejné standardy jako ty). Nikdy nepsala, že hledá "pravého chlapa"... každý se nacházíme na odlišné mentální úrovni a učíme se odlišnou rychlostí.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A to, že se mu líbíš, jsi si vydedukovala jak? Jenom tak, že se na tebe dívá? Já nevím, no, ale jestli se ani neusměje, neprohodí slovo, nevyužije žádnou příležitost k tomu, aby tě oslovil, tak asi zájem nemá, no..
To, že ve 24 letech ještě s nikým nechodil je vážně trochu divné. Může to znamenat, že je extrémně vybíravý nebo nesmělý nebo mu holky prostě nic neříkají..
S tím jeho přístupem, jak ho popisuješ, bys taky mohla čekat až do důchodu, než se vymáčkne (jestli vůbec), takže máš vlastně jen dvě možnosti: 1.oslovit ho sama 2.vykašlat se na to.

Reaguji na Mooney: Tak určitě, ale já jí jen jako zkušená říkám, že pokud ji ten kluk za ten celý rok neoslovil, tak nemá zájem.

arrow
profile_image
Loraflora
od 11. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na petulajz: Ano pro něho jsou to opravdu jen kamarádky nic víc to vidím podle chování.A ano asi bych se na něj měla aspoň usmát.Reaguji na EleanorWoods: Ne gay není určitě.Reaguji na LucieVip: To,že se mu líbím jsem poznala podle toho,že se na mě koukal a začal jezdit schválně stejným vlakem co já,ale i jeho sestra mi říkala,že se mu líbím. Jinak děkuji za všechny odpovědi a asi je opravdu na čase zjistit jak to vlastně je-oslovím ho

I kdyby ses mu opravdu líbila, já stále nechápu, proč ženské potřebují řešit tento problém... je to jejich problém - chlapů, pokud se mu líbíš, musí se sám odhodlat, přece mu ještě nebudeš nadbíhat a přemýšlet, jak bys mu to usnadnila? úsměv při pozdravu nebo jen úsměv musí stačit..
řeší se to tu pořád a dokola

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: I kdyby byl nesmělý, tak pro mě takový chlap není dobrá partie, protože bych měla pocit, že nemám vedle sebe chlapa..

Hmm, je to takové divné, co? Jezdí kvůli ní stejným vlakem, ale nepokusí se ani o úsměv, natož o verbální kontakt. Jsi si jistá, že ten vlak změnil kvůli tobě? Protože to fakt nedává smysl, aby tě rok zaměřoval a ani nejmenší náznak kontaktu.. To je dost bídné i na autistu, natož na normálního chlapa
Já osobně bych tomu taky dala stopku. Chlap má mít v povaze tah na bránu, jinak je nám ženským na dvě věci.. Takový váhavý střelec by mě opravdu do kolen nedostal, no, zkus ho oslovit, aby sis jednou nevyčítala, že jsi něco prošvihla, ale já bych tomu moc šancí nedávala..
Uvidíš, držím palce

 

Váš příspěvek

Líbím se mu, ale neosloví mě

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené