Smazat

Lidé se nemění..nebo?

Ráda bych si přečetla vaše názory na můj vztah s přítelem. Jsme spolu 3 roky. Začátek našeho vztahu byl takový podivný, myslím, že jsem se mu 100% nelíbila, ale tak nějak nám spolu bylo fajn a tak jsme spolu začli chodit...

Ahoj holky!

Budu moc vděčná za vaše rady. Bojím se, že nedokážu už objektivně uvažovat. Potřebuju se vypsat ze vztahu s mým přítelem.

Prvních pár měsíců po seznámení bylo fajn a po chvíli jsme se k sobě nastěhovali. A pak se to začalo postupně kazit. Přítel trávil dost času hraním her nebo koukáním na videa. Večer jsme spali metr od sebe, protože on má rád svůj prostor. Celkově jsem z něj cítila odtažitost a občas i trochu pohrdání (jednou mi i docela zle předhodil, že mám malá prsa apod). Začal i tloustnout a přestal se o sebe víceméně starat i když jsem mu naznačovala, že mi to začíná vadit. Nikdy za mě nic moc nechtěl platit, naopak v restauraci jsem ho kolikrát zvala já. Dárek pro mě k minulým vánocům jsem mu prakticky musela sama najít a vnutit pár dní před Vánoci, on by mi pravděpodobně ani sám nic nedal.

No a nedávno jsem se už naštvala a řekla, že to takhle dál nechci. Už jsem počítala, že se s ním rozejdu. Ale on samozřejmě najednou otočil. Že nemá skoro žádné zkušenosti se vztahy a že vlastně skoro nevěděl jak se chovat. Ale že teď už ví a že si všechno uvědomil tím, že se bál, že mě ztratí. A už několik měsíců se chová výborně. Nosí mi dárky, platí za mě vše, pořád mi říká, jak jsem úžasná a jak mě miluje. Prostě chová se tak, jak jsem celou dobu chtěla. Jenže já se bojím, že to dělá jen ze strachu z rozchodu.

Ještě ke všemu se v mém životě objevil někdo nový a já se bojím, že mi uteče šance, pokud dám druhou šanci současnému příteli, který za to dost možná ani nestojí. Jen prostě objektivně nedokážu posoudit, jak moc jsem naivní, když mu věřím, že se po 3 letech změní z hodiny na hodinu. Mám ho pořád moc ráda, ale bojím se, že se to celé vrátí zpět. Co myslíte, mění se lidé? Uvěřili byste mu?
 
arrow
profile_image
bbdot
od 4. 4. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych mu asi nevěřila. Sama máš pochybnosti, takže to nejspíš intuitivně tušíš. Je pěkný, že se ted aspon chvíli snaží, když mu teče do bot, ale až si tebou bude zase víc jistej, tak zpohodlní a vše se vrátí do stejných kolejí. To bys ho v napětí musela udržovat neustále, ale to asi nebude v zájmu ani jednoho z vás.. To, že ti naznačoval, že ho nepřitahuješ už o něčem svědčí.Oni si chlapi po čase zvyknou, že mají takovou maminku opatrovnici a radši se chvíli budou přetvařovat, než znovu vyvíjet úsilí, aby si sehnali novou. Zvlášt, když za ta léta vztahu zpohodlněli a narostl jim třeba pupík, že..

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jedno krásné přísloví říká, že lidé se nemění, pouze se čím dál víc stávají sami sebou.
Jinak zajímalo by mě, co k němu teda vlastně teď cítíš? Chtěla ses s ním rozcházet, zřejmě už ho nemiluješ (pokud jsi vůbec kdy do něj zamilovaná byla... vzhledem k tomu, že důvodem vzniku vašeho vztahu bylo, že vám zkrátka spolu bylo fajn, a potom další měsíce vám bylo taky spolu fajn... a dál nic? Neřeknu, kdybys byla rozvedená pětačtyřictíka, co si hledá přes inzerát nějakého kamaráda, ale na kvalitní, perspektivní a dlouhodobý vztah dvou mladých lidí to myslím nestačí)

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A moc jsi nám nenapsala o tom novém?

arrow
profile_image
simonex
od 3. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuju vám všem za názor. Mám ho ráda a je mi s ním (teď) dobře. Ale nedokážu říct, jestli ho ještě po tom všem miluju. Několikrát jsem s ním rozebírala (asi 10x za celou tu dobu), že se chová dost odtažitě a necítím z něj, že by mě zas tak žral. Bohužel na žádnou tuto debatu nebyla žádná reakce. Až teď, když už mu ,,teče do bot" úplně obrátil. Víte, já nemám dobré zkušenosti z minulých vztahů. Z mého posledního kluka se vyklubal agresivní alkoholik a po rozchodu jsem si slíbila, že už si nenechám od nikoho ubližovat. A ano, dalo by se to brát jako výhra, že mám někoho, kdo mě nemlátí, ale i tohle jeho odtažitý, lhostejný a nemilující chování mi svým způsobem ubližuje (ubližovalo). Já prostě už ani nevím, co je ve vztahu normální.
Toho nového jsem poznala na služební cestě. Je to cizinec a přesný opak mého přítele. Je hodně cílevědomý, má velmi pozitivní přístup k životu a dle všeho má o mě velký zájem Jen si píšeme, přítele bych nepodvedla.
Připadám si strašně naivní, že mám tendenci znovu věřit příteli. Zároveň mám ale strach, že se to vrátí za chvíli do stejných kolejí, tak jak píše bbdot...

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji simonex: Toho nového jsem poznala na služební cestě. Je to cizinec a přesný opak mého přítele. Je hodně cílevědomý, má velmi pozitivní přístup k životu a dle všeho má o mě velký zájem Jen si píšeme, přítele bych nepodvedla.

Hlavně si udělej jasno v tom, z jakého důvodu se s přítelem rozejdeš, pokud se s ním tedy rozejdeš. Že to děláš kvůli sobě, protože ti vztah nevyhovuje, on jako přítel ti nevyhovuje, a s tím, že se uvidí, co s kým bude dál nebo nebude. Na prvním místě v seznamu příčin rozchodu by určitě neměl být nový chlap - cizinec, kterého pořádně ani neznáš. Abys pak nebyla zklamaná ještě víc, až přijde rozčarování. Ony se v těchto okamžicích dělají strašně veliké chyby.

Co se týká tvého momentálně proměněného přítele, pokud je ti s ním teď dobře, můžeš tomu dát čas, ale já bych na zázračnou proměnu charakteru tedy nevěřila. No uvidíš časem sama...

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nepíšeš, kolik vám je a jestli měl tvůj přítel už někoho před tebou. Chlapi, kteří byli dlouho bez přítelkyně si pak totiž na partnerský život těžko zvykají. Zase jestli se začal snažit, tak mi přijde, že mu na tobě asi záleží. Navíc když se snaží už několik měsíců. Já bych ho tedy automaticky nezavrhovala. Ty by sis spíš měla udělat jasno ve svých citech. Pokud přítele nemiluješ, mohl by se totiž chovat skvěle celý život, ale stejně bys nebyla šťastná.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji simonex: Mám ho ráda a je mi s ním (teď) dobře. Ale nedokážu říct, jestli ho ještě po tom všem miluju.

Rozejdi se s ním. Proč být s člověkem, kterého nejspíše ani nemiluješ a kterému nevěříš. Žít neustále ve strachu, že se vše vrátí do stejných kolejí... to musí být dost vyčerpávající. A hlavně - lidé se jen tak nemění.

arrow
profile_image
simonex
od 3. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je mi 23 a příteli 28. Přítel měl přede mnou 4letý vztah, kde jeho slečna dle jeho vyprávění také nebyla moc spokojená s jeho chováním, ale on chybu hází hlavně na ní. Byl s ní prý ze zvyku. A trochu se právě obávám, že i proto je se mnou. Že je líný si hledat někoho jiného. Vím, že samozřejmě rozhodnutí je na mě, jen mě zajímá, zda jste se již někdy setkali s někým, kdo se opravdu kvůli vám změnil. Což dle vašich názoru vypadá, že na to spíš nevěříte. A asi ani já ne..

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na simonex: Milá zakladatelko, ze dne na den se určitě nikdo nezmění. Leda tak po operaci/úrazu hlavy.

 

Váš příspěvek

Lidé se nemění..nebo?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené