arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hezký podvečer, pokusím se zkrátit svoje trápení a třeba mi poradíte.

Na internetu jsem poznala jednoho muže - neměla jsem o něj zájem, ale přesto jsem s ním udržovala kontakt " aby se neřeklo ", občas jsme si napsali, potom co ze mě dostal telefonní číslo mi psal, volal prakticky každý den. Scházeli jsme se, jednou, dvakrát. Po druhé schůzce jeho zájem opadl, u mě však stoupl - chovala jsem se aktivně, prostě jak on předtím. Začala jsem k němu cítit cosi v co jsem nedoufala, zaskočilo mě to ..... Avšak on se choval, tak jakoby o mě neměl zájem, dala jsem mu to najevo, vše popřel.

Scházeli jsme se dál, zamilovala jsem se jak malá školačka. Začala jsem panikařit, odmítala ho, přijímala, odmítala ( červen až srpen )...... Řekl, že z něj dělám vola, kamarádovi se svěřil, že ho uháním, pak dělám vola.

Prakticky jsme spolu byli pár měsíců, já pak skončila, on si našel krátce po mě přítelkyni, neozval se mi 3 týdny v kuse a já myslela, že se už neozve nikdy. Omyl. Ozýval se dál. Prakticky 6 měsíců od našeho prvního setkání jsme se spolu vyspali, předtím ztrávili krásný večer, při kterém se ke mě na veřejnosti choval jak k přítelkyni.

Nebudu to rozpatlávat ..... Přišlo se na nás, a on mě odkopnul. Dávno jsem " chápala " jeho změny nálad, názorů, chování, ale to co mi napsal " Já se Ti omlouvám, mezi náma by to nefungovalo. Smaž si moje číslo. Netrap mě. " , mě hodně ranilo. Za boha jsem z něj nedostala co mu přelítlo přes nos a proč se mnou končí. Napsal mi jen to, že nemá na to, aby mu pořád někdo vyhrožoval ( narážka na osobu, která na nás přišla a chtěla to rozpatlat, kde se dalo ).

Já prosila, nadávala, dělala scény ......

Asi za hodinu, dvě mi napsal, že můžeme být kamarádi, ale nic víc, bez užívání, že se teď vidět nemůžeme, že se někdy uvidíme, ale teď to nejde, že nemá čas mi psát, nebo že nemůže ..... Pár dní po našem rozchodu jsme se bavili zcela normálně, ikdyž jen po telefonu. Utekl měsíc a on se mi ozval s tím, že mě chce, ale bojí se zase problémů. Nic mezi námi nebylo, za pár dní vše odvolal s tím, že bude nejlepší, když zůstaneme přátelé. A zase: nemám čas, nemůžu psát, ignorace, nezvedání telefonu .....

Hm, namítla jsem, že se jako kamarád nechová ( neodepisuje mi na běžný smsky, občas ignoruje na veřejnosti ) a když jsem mu x krát jasně řekla, že končím, ať si smaže číslo, tak namítl, že ne, že budeme dál přátelé, ale teď se vidět nemůžeme, a nebo mi neodpověděl a pak napsal jakoby nic.

Od dne co jsme spolu skončili utekly 3 měsíce a je to furt dokola. V lednu se mi ozval, že mě chce, pak ignorace, pak zase normální chování. Dnes mi došly nervy: napsala jsem mu " jak se máš, zlobidlo ? ", neodepsal, tak jsem mu jasně a v klidu napsala, aby si smazal moje číslo, protože se jako kamarád nechová, že jsem si zájem o něj uvědomila, ale teď už je to jedno, ať si dělá co chce, ale nelže mi.

A já se ptám: copak jsou Vodnáři všichni takoví paka ? A jak ho získat zpět ?

Ano, chybu jsem udělala, teď už to vím. odmítla jsem ho, když mě chtěl na vztah, pak jsem se mu nabídla jako kamarádka-milenka a on toho využil. Miluju ho, a on to asi neví ......

Typické chování vodnářů Já se s chlapama vodnářema absolutně nedomluvím, nikdy je nepochopím a pochybuju, že je nějakej chlap vodnář normální Zatím sem se setkala nejméně s 10 případama, kdy prostě tohle znamení na ně sedělo a nedalo se s něma rozumně domluvit.
Takže já od vodnářů dycky utíkám. Jednomu sem nedávno dala šanci, ale po pár týdnech se choval úplně stejně nepochopitelně jako jiní vodnáři.

arrow
profile_image
Natalia90
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já sem Vodnářka a musím se přiznat,že toto taky praktikuji ...dokud nemiluju a o ten vztah opravdu pevně nestojím,tak si hraju...jednou chci,pak zas ne...hraju si a manipuluju někdy i nevědomě a ne schválně,ale je to ve mě a dělám to. Vodnáři jsou nespoutaní a milují volnost...já také do té doby než si uvědomím,že toho chlapa hodně chci,potom už se trochu zklidním...takže myslím,že ve všech Vodnářích něco takového bohužel je...

chlap Vodnář nikdy nedává najevo svoje city dá se říct, že je celkem chladný a pokud o něj stojíš musíš si ten zájem vydupat. Je většinou závislý jen na jedné věci a většinou je to auto o které se stará a miluje víc než tebe Překvapuje mě, že toho člověka znáš chvíli a už je to pro tebe takový problém )

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak holky, doufám, že to platí pouze na muže Vodnáře já jsem žena Vodnářka a troufám si říci, že takovou povahu rozhodně nemám

Reaguji na Kelča: nene tohle platí na muže trošku se o to zajímám a zatím jsem nepotkala jiného chlapa Vodnáře a taky často předsírají, že vás poslouchají a přitom jsou jen zasnění a příliš je to nezajímá takže jim musíte věci opakovat víckrát

arrow
profile_image
Haníczech
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem taky vodnář, a dost podobnou povahu mám. Nikdy nedám najevo své city, a furt se snažím chránit jakousi skořápkou kolem sebe.

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods:

Vydupat ? To uteče. Podle mýho.

Víš, on byl VŽDYCKY hrr, když měl nějaký objev a pak prý obrat o 180%, no a já truhla jsem se do něj zamilovala a chovala se jak on ( stíhačka hadr ), což se mu nepáčilo, pak jsem ho odmítala, chtěla, odmítala .... Furt dokola. Našel si jinou, ale se mnou byl v kontaktu a to jako kamarád, potom jako milenec a pak obojí dohromady, kdyby se na nás nepřišlo, nevím jak by to dopadlo.

Kolikrát jsem byla smířená s konce, který jako Ryba potřebuju z obou stran, ale on ne, že prý budeme přátelé. Nechápu to. Jak na něho ? Hodně jsem se naučila, díky němu jsem si uvědomila svoje negativa, který jsem potlačila, a nebo se naučila s nima žít ( jako můj temperament, dělání z komára velblouda, propradání depresím -> to vše je u Ryb normal ).

Chybí mi, uvědomila jsem si, že ho miluju až příliš pozdě. Jeho chování na mě bylo hr. Minulý měsíc jsem mu napsala, že prostě mi na něm záleží, mám ho ráda, beru ho takovho jaký je, ale holt zůstaneme " jen " přátelé když chce.

Přitom já vím, že tu přítelku nemiluje: kdyby ano, nepodvádí ji se mnou, neříká o ní to co říká ( o mě neřekl nikdy nic špatnýho, až na to uhánění ) a rozhodně by mě poslal jako jiný bývalky, milenky do háje. Ale mě stačí " pohrozit " s tím, že končím, že se jen vymlouvá, že nemůže psát a je aktivní, jenom že pak jsou dny, kdy prostě neodpoví, ani na blbou sms.

Vím, že on je typickej Vodnář: x vztahů, skvělej táta i syn a kamarád, ale partner k ničemu, kecka, kolikrát dělá a říká něco jinýho, slibuje, ale skutek utek, lakomec ...... Přesto ho mám moc ráda.

Reaguji na Haníczech: já jsem Blíženec a mám to podobné. Moje znamená není o přetvařování, ale jsem rozdvojená osobnost. Jedno mé já říká miluj a dej to hodně najevo a druhé já říká nedávej to najevo spálíš se dej mu čočku a není to jen ve vztazích neznamená, že každé znamení musí být takové a takové záleží taky na číslech narození apod. ale většinou to tak je. Jednoho chlapa Vodnáře znám a vůbec si s nim nerozumím a nechápu ho, protože on je tady hodně za sebe..

arrow
profile_image
_BaRuSa_
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Teď mám přítele Vodnáře a bohužel musím souhlasit se vším co ste tu napsali nějak mám poslední dobou chuť ten vztah skončit...

arrow
profile_image
inna128
od 6. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Haníczech: Jsme na tom úplně stejně

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

<span class="reaguji">Reaguji na _BaRuSa_:</span>

Holky, tak co radíte ? Já se naučila dost, např., nebýt aktivní, nehysterčit, nedělat scény, když se zpozdí ..... Ale odmítla jsem ho, a podle jeho kamarádky jsem neodmítla jenom eventuelního partnera, ale i milence a kamaráda, cítí se uražený. Jenom že to bylo o.k, pak si našel tu, s kterou je nyní a byl i se mnou ..... Kdyby se na nás nepřišlo, nezačaly pomluvy a lži o mě, ale i o něm, tak to takhle být nemuselo.

Jako on je opravdu exot. Pamatuju si na poslední naší příhodu: byl listopad a my měli domluvenou schůzku, no, domluvenou, dali jsme si o ní vědět, tak hodinu předem. No, já frajerka se zpozdila asi o 5 minut, volal mi se slovy, že tam byl, já mu řekla, že přijdu do minuty. Hm, přišla jsem na místo setkání a on nikde. Přišel až potom co jsem mu napsala, že čekám. Byl studený, ale během minuty se to změnilo.
A nebo lenoch, strašně pohodlnej, sobeckej a neůstupnej ..... Měl mi pijít naproti, řeči, že ne, že nepůjde takovou dálku, protože je mu zima. O.k, udělala jsem kompromis: přijde mi kousek naproti a zavěsila jsem. Myslela jsem si, že se naštve a nepřijde. Omyl. Přišel, byl v pohodě.
Za to mě štval s tím, že ne vždy se mi neomluvil ze schůzky.

Plánovat ? Neexistuje, prý neví co bude za pár hodin natož zítra. Jeho heslo ? Každý ať se stará o sebe.

Reaguji na artemis87:
A o takovýho opravdu stojíš?

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:

Věř mi, že dřív bych o takovýho neopřela kolo, ale on má v sobě cosi co mě přitahuje. Říkám, net, mobil -> nijak mě neoslovil a když přišel všechno se změnilo a pak to bylo čím dál " horší " a intenzivnější. Měsíce jsem zapomínala, bojovala sama se sebou, nešlo to, a proto jsem mu pak nabídla kromě přátelství i to.

arrow
profile_image
Haníczech
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Tak já taky nemyslím, že by se vodnář nějak přetvařoval, to zase asi naopak, já přetvářku nesnáším. Ale city prostě najevo nedám a své slabé stránky taky ne. A jestli to mají vodnáři stejné, tak já např. nesnáším když za mnou někdo moc dolejzá. Ale ani když mě přehlíží. Ale je bohužel pravda, že vždycky o něco nebo někoho moc stojím a jak to mám, tak už mi to nepřijde zajímavé - no komplikovaná povaha. Ale nevím, třeba to nesouvisí se znamením - ale myslím, že jo

Jinak manžel je blíženec a vycházíme moc dobře

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené