arrow
profile_image
Haníczech
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na inna128: Tak to bude asi tím znamením a ne povahama

Jinak je pravda, že na okolí působím chladně - už máma mi říkala, že jsem takovej studenej čumák, ale není to tak, to je jen nějaký dojem z vodnářů - ale myslím, že ne vědomě a umyslně dělaný, prostě je to v nás.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji artemis87: já frajerka se zpozdila asi o 5 minut

Já jsem přítele nechala na prvním rande čekat cca půl hodiny, protože mi ujela tramvaj před nosem, ale on tam naštěstí byl, ale prý volal kamarádovi a měl strach že nakonec nepříjdu no teď už je to bohužel bývalý přítel... je to taky VODNÁŘ... rozešel se se mnou protože prý nemáme stejné zájmy (usoudil podle toho, že neposlouchám stejnou hudbu jako on a nemám ráda jeden film) a jako partneři se k sobě vůbec nehodíme bla bla ... bez možnosti si o tom promluvit, komunikace vázla (vždycky muselo být po jeho). Nejhorší je to, že ho musím potkávat na VŠ takže jde vidět, že ti vodnáři jsou opravdu stejní

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na El Samah:

Ale to jo, to zas jo, vydrží. Ikdyž první rande jsem na něj musela čekat já. Říkala jsem si " voják, fajn bude tam na minutu přesně, tak holt budu taky ", omyl chlapec se o pár minut zpozdil, ale z toho se nestříli, jsme skoro sousedi

Ale když jsme se viděli předposledně, tak říkám: já " naplánovala " z minuty na minutu, on, že jo, zpozdila jsem se a on mi volá " Já tam byl ", šel prostě domů a přišel potom co jsem mu napsala, že čekám.

A to nemluvím o tom co mě opravdu " rozházelo ", třeba když jsem mu nabídla, zda se uvidíme ? Tak on, že to záleží na mě ( pokaždý, záleží to na tobě ), ne, aby napsal nebo řekl " jo chci " na moji otázku, zda chce on.

Jeden problém mezi náma byl od začátku ( věk ) a já to potom podělala ještě víc svým chováním ( stíhačka, ***** ...... ). To vím. I on to sám řekl, jeden den byl v pohodě, ohledně věku a druhý den byl uplně mimo, až apatický, že není blbej, že mu pořád vězí v hlavě věk, že umí počítat.

Já ho odmítla, protože byl na mě moc rychlý a myslela jsem, že mu jde jen o to jedno. No, nešlo, jak jsem později zjistila, ale dala jsem na drby druhých a odmítla ho. Našel si jinou, asi měsíc po mých kopačkách a s ní je doteď ( 7 měsíců ) - happy s ní nebude, stačilo mi co o ní říkal, a jak se choval ke mě ......

Ale říkám, co mám teď dělat ? Od prosince jsme se neviděli, prakticky 1x za leden se mi ozval, že chce všechno vrátit zpět, pak to odmítl, ale bavili jsme se normálně, teď je zase v tom, že mě ignoruje ( nevím proč ? lidi o něm a o mě zase drbou, vyhrožujou a to byl i důvod toho, že se mnou skončil jako s mlenkou-kamarádkou ).

Dneska ráno jsem mu napsala ( jo, včera jsem mu napsala 4 smsky ), aby byl nad věcí, v pohodě jako já, že mě nějaký kecy druhých nezajímaj, že je to skvělej člověk ikdyž je svůj, a že zůstaneme dál přátelé. Hm, mobil má od včerejšího večera vyplý.

Chybí mi, moc. Já kačena jsem si lásku k němu nechtěla připustit, přitom vím ( a to nejenom z řečí od něj ), ale zkusila jsem i automatickou kresbu ( na mě to vyšlo, na mý rodiče i prarodiče taky, tak jsem zkusila jeho i ji ) a prostě ji nemiluje, lže ji, je s ní rád jako kamarád.

Cituji El Samah: rozešel se se mnou protože prý nemáme stejné zájmy (usoudil podle toho, že neposlouchám stejnou hudbu jako on a nemám ráda jeden film) a jako partneři se k sobě vůbec nehodíme bla bla ..

Tak to je pro ně taky typický bych řekla. Nepochopitelný argumenty typu nesnáším kočky, ty máš ale kočky ráda, já mám rád psy, nemůžeme být spolu ale přitom si sami do měsíce pořídí několik koček

Taky mi přijde, že to sou často dost slaboši, utíkají před problémama a rači dělaj, že se nic neděje. Často zamindrákovaní.

Cituji artemis87: když jsem mu nabídla, zda se uvidíme ? Tak on, že to záleží na mě ( pokaždý, záleží to na tobě ), ne, aby napsal nebo řekl " jo chci " na moji otázku, zda chce on.

Cituji artemis87: jeden den byl v pohodě, ohledně věku a druhý den byl uplně mimo

Cituji artemis87: 1x za leden se mi ozval, že chce všechno vrátit zpět, pak to odmítl

Všechno todle je typický chování pro vodnáře. Který bych už teda nikdy nechtěla zažít. Přijde mi, že mívaj kolikrát světlý chvilky, přiznaj, že se chovaj hnusně, že sou slaboši, ale pak další den je to všechno nanovo a oni všechno popřou.

A dost se ti divím, že takovýho vůbec chceš. A nevím, kde bereš tu jistotu, že dyž o ní mluví hnusně, že nemluví hnusně i o tobě. Tím bych si tak úplně jistá nebyla... Kdyby s tebou chtěl být, asi dávno je...

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

<span class="reaguji">Reaguji na bucinek07:</span>

Jo, taky bych o takovýho nestála, ale on má cosi v sobě čím mě přitahuje. Vím, jistě, že o mě se špatně nezmínil, jak to vím, protože i ženská, která mě nikdy nemusela, a se kterou on se kamarádil ( bývalá přítelka, pak milenka ) tak řekla, že o mě řekl jen, to že ho stíhám a uháním, ale jinak mluvil v pohodě.

Být se mnou ? Hm, od začátku viděl problém v mém věku, jo kolikrát přiznal, že je hajzl a nechce mi ublížit a druhý den všechno popřel, že prý není blb, který existujou ( přesně jak píšeš ). Jenom že já odmítala, přijímala, všechno jen ze strachu furt dokola, pak si našel jinou a já ho chtěla - pozdě. Začali jsme teda nezávazně, jenom že se na nás přišlo, no.

Teď je s tou pindou, na větvi z ní není, ale žije - miluje komunikace ( tu ona má, já dělala, že neumím do 5 počítat ), má ji rád a děti ji milujou ( děcka jsou pro něj vším ). Kdyby z ní byl na větvi miloval ji a začal s ní novej život, jak hlásal ( všem ) nechtěl ji ublížit, nebude se mnou celý týden.

Jo, zkrotila ho v určitym směru: líp spí, jí, má lepší nálady, ale zase ji není na 100% věrný, celý život zahýbal, ona si myslí jak ho předělala. Omyl, nebýt jiný, který ruplo v hlavě, tak by do dnešní dobyl podváděl s touhle a možná, že já bych s ním nebyla nezávazně ..... Nevím.

Ale říkám: nepustil mě, když jsem odmítla přátelství byl proti, teď nereaguje a já nevím jak na něj ?

Jsem hodně temperamentní Rybka, která dřív jedná než myslí.

Reaguji na artemis87:
No ono bůh ví jak to bylo že

Cituji artemis87: Teď je s tou pindou

Ta pinda, jak ji říkáš, může být třeba 100x lepší holka jak ty..

Nevím, jak vidím, tady není rady. Vykašlala bych se na něho, protože jak vidíš, neměla bys to s ním vůbec lehký. No a co teda dělat? Leda ho ignorovat, připadně stroze odepsat. Rozhodně mu jak stíhačka nepsat několik sms za sebou..

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:

Neměla, já vím. Vykašlat ? Si myslíš, že jsem to nezkusila ? Zkusila. Nešlo to, proto jsem pak v listopadu udělala to co jsem udělala ( nezávazný vztah ).

Ona lepší ? Netvrdím, že je hloupá, blbá, nesympatická, ale zná ho skoro 20 let, vychloubala se jak ví jak na něho, jak je někdo jiný ( není ), lidi ji otevírali oči, ale ona ničemu nevěří, je jen on a nikdo jinej, věří jen tomu co on ji nalže.

Neboj, psát mu už nebudu, napsala jsem mu to dost jasně. Je to jen na něm, ale říkám hlavu mu občas zatemní mozek a jsem jak stíhačka, ikdyž díky němu jsem se už hodně naučila ovládat.

Cituji artemis87: zná ho skoro 20 let, vychloubala se jak ví jak na něho, jak je někdo jiný ( není ), lidi ji otevírali oči, ale ona ničemu nevěří, je jen on a nikdo jinej, věří jen tomu co on ji nalže.

A to se vychloubala přímo tobě? Nebo to je jen něco co ti někdo řekl že se údajně stalo?
Protože sem se kolikrát přesvědčila, že věci sou často úplně jinak a jak sou ty lidi vykreslovaní jako ti nejhorší, tak ve finále sou moc fajn.

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:

To se vychloubala kamarádce přes smsku, cituju: " Kočko, znám ho skoro 20 let, tak že už vím jak na něj teď když jsme spolu. "

arrow
profile_image
Natalia90
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bucinek07: Taky mi přijde, že to sou často dost slaboši, utíkají před problémama a rači dělaj, že se nic neděje. Často zamindrákovaní.

Nemůžes přece házet všechny do jednoho pytle. To, že je někdo zamindrákovaný není o tom co je za znamení,ale především o výchově, okolí a jaký je uvnitř. Ano některými rysy jsou si podobní,ale tím, že jsou to slaboši a zamindrákovaní s tím opravdu nesouhlasím,to není o znamení

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Natalia90:

Tak Vodnáři, promin jsou si hodně podobní, sama mám doma Vodnáře ( tatík ) a je to srábotka, neřeší problémy, maminčim mazánek, kliďas, sobec ...... O znamení to není, je to o postavení planet, ale znamení mají cosi společného, když jseš Ryba máš nějaké aspekty jako každá Ryba atd.

Cituji Natalia90: Nemůžes přece házet všechny do jednoho pytle.

Já soudím podle těch všech co sem zatím poznala a na všechny to sedělo. A mluvím o chlapech. Vodnáře ženský neřeším.

Cituji artemis87: To se vychloubala kamarádce přes smsku, cituju: " Kočko, znám ho skoro 20 let, tak že už vím jak na něj teď když jsme spolu. "

Nevím no podle jedné sms, kerá mi teda nepřijde nijak hrozná ji soudit jako pindu...

arrow
profile_image
artemis87
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na artemis87:

Tak jsem trochu pokročila. Zaměřila se na sebe a ..... Jo, uznávám napsala jsem mu dneska SMS, ale byla strohá, jasná a odměřená. Jo, napsala jsem mu, že prostě ví, že ho mám ráda, ale ta jeho ex ( která mě nemusí ) nemusí ventilovat dál moje city, pak jsem přihodila něco v tom smyslu, že je mi jedno jak si to on přebere, ať se na mě klidně zlobí, ale že já ho nedrbala, nedělala z něj nikdy vola, ale na vztah jsem potřebovala čas ....

Odepsal mi do minuty ( připravovala jsem se na jeho slavný konec, který dává najevo " konec a zvonec, čau ", " všechno skončilo, nepiš mi " , ale on mi odepsal " děkuju, ahoj " - vím, nic moc, ale furt lepší než kdyby mi dal Adi jo, a nebo nereagoval.

No, jsem blbá, no. Mám ho moc ráda, ikdyž je takovej ..... Mimoň

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené