arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji katula: ... ale učím se jinýmu přístupu Zatím mi to za to stojí.

"Svého" vodnáře poznávám teprve měsíc a je to jak na houpačce.. Třeba teď druhej den ani sms, ale zase v létě slíbená dovolená z jeho strany... Shodnu se s tebou na všem, co popisuješ!
Přeju nám oběma, abychom přišly, jak na ně a abychom se tímhle naučili i něco o sobě a aby nám to za to nadále stálo!... abysme to prostě vydržely. Protože my jim za to rozhodně stojíme!

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Mado: Mado, játaky asi měsíc a půl ajsem z toho paf rozčarovaná
Ano, ano, druhý den...a žádná komunikace, přesně

Cituji Mado: Protože my jim za to rozhodně stojíme!

Pevně v to doufám, i když jsem někdy opravdu na pochybách...

arrow
profile_image
elisss0
od 22. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lura12: 1/ nemám ráda, když mě chlap stíhá, je pro mě nezajímavý a baví mě opak; 2/na druhou stranu, šílím, když je tam pomlka moc dlouhá a pak už mě taky nezajímá 3/ jsem hodně výrazná a vůdčí osobnost, mám ráda volnost a do vztahu se moc nehrnu 4/ mám ráda společnost, ale pak mám dny, kdy jsem ráda sama.. 5/když se zamiluju všechno se změní a já žiju pro partnera 6/ na lidi, kteří mě neznají působím na první pohled arogantně, ale je to spíš ochrana než úmysl 7/ nemám ráda hloupý lidi a naopak mám ráda, když se můžu něco nového naučit nebo někoho nového poznat 8/ jsem sobec s vykřičníkem a to je asi ta podstata Vodnářů...prostě si hrajeme na vlastním písečku a jsme si na prvním místě

jsem vodnář a perfektně to na mě sedí, plus eště, nedám najevo své slabé stránky, když mám problémy, nepřenáším je na ostatní, jsou to mé problémy, tak si je musím vyřešit já a celkově samostatnost. Dvakrát jsem měla chlapa vodnáře, a když jsem si tady pročítala ty komentáře, tak jsem jen kroutila hlavou, pro mě to byli úžasní chlapi, udělali by pro mě cokoliv, bavili jsme se o všem, byli to vždycky oni, kteří přišli s omluvou, i když omluva ani nebyla potřeba, spíš jsem dělávala uraženou-prostě vodnářka, psávali mi často sms, žádné hádky, i když jsme mlčeli, tak jsme byli pořád nějak propojeni. Nepřišli mi vůbec složití, možná to bude tím, že jsem taky vodnář a tak nějak vím, že to, co vadí vodnářovi-chlapovi, vadí i vodnářovi-ženské)

arrow
profile_image
Papagai
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:
Vodnáře nebrat,jako společníci na zábavu,kámoši dobrý,ale do vztahu ne.Ted jsem jeden vztah z vodnářem musela ukončit.Artemis87 to napsala,jako kdybych ji vedla ruku)Jo jsou to podivíni a zranují naše city...ale jim to bohužel moc nedochází.

Vodnáře nebrat holky! Fakt ne. Pokud potřebujete city, lásku a ujišťování o ní a pomoc, když ji budete potřebovat, vodnáře jako partnera nechtějte. Teď si říkáte, že když se naučíte "neomezovat" a nevlastnit a žít s někým tak chladným, tak to bude "plus" a vycvičíte samy sebe. Ale je to blbost. V té slabé chvilce, kdy vás v životě potká něco, díky čemu se složíte (smrt blízkého, nemoc apod..), vodnář nebude ten, který vás bude konejšit v náručí. Spíš se zavře nebo si sedne k počítači a nebude vnímat okolní svět, natož vás.

Co jsem přečetla, tak se ti vodnáři tady shodujou v chování až neskutečně. Já měla s jedním takovým dlouhodobější vztah. Bylo to náročné na psychiku, jako na houpačce. Ten vztah nebyl harmonický. Když jsem se trápila, on se choval chladně a měl vlastní zájmy. Pořád jsem si říkala, jak budu nedostupná a nad věcí, ale hrozně mě to vysilovalo. Netvrdím, že byl ke mě pořád chladný, to bych s ním nebyla. Na chování mužského si já potrpím, ale prostě ten chlad a jakoby nepřístupnost vodnáře se nezapře nikdy. Možná některá máte jinou zkušenost, ale tak to je. Tak jsme to ukončili, protože jsem pak dost vážně onemocněla a on se na mě vykašlal, nevěnoval se mi ani trochu a chodil pařit s kamarády. Našla jsem si kluka vodního znamení a ten mi dává přesně tolik lásky, kolik potřebuju a je to něco úplně jiného. A vodnář, ten mi v pravidelných intervalech dává o sobě vědět a dává mi najevo že já byla zlatá holka. Pozdě. Teď už bych ho po svých zkušenostech nechtěla.

Takže pokud jste citově založené a potřebujete od partnera podporu a obejmutí a ujištění o lásce, na dlouhodobější vztah to nevidím. Časem vás to dělání paní nedostupné přestane bavit. Je to smutné, ale je to skutečně tak. Já si s tím prožila spoustu trápení.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

reaguji]megahusta[/reaguji] Reaguji na megahusta: Reaguji na megahusta: Ahoj, napsala jsi přesně to, co já si bohužel někde ve skrytu duše myslím, mám strach z toho strach a nechci si to přiznat. Přesně jak píšeš, obávám se toho, že časem mě ta nedostupnost přestane bavit a začnu se trápit. Tak, jako se asi nezmění on, nezměním se ani já.. Je to náročný na psychiku a vysiluje to. Sakra, mě to ale tak strašně štve ...

Cituji katula: Sakra, mě to ale tak strašně štve ...

Já vím, že to co jsem napsala se nečte hezky a asi se nedaj porovnávat lidi jen a pouze podle znamení, ale pokud je taková "lednička" -což je o vodnářích známo-tak to nemá cenu, když potřebuješ city. Já to zkoušea. Vždycky jsem se tomu snažila dát šanci protože mi s ním bylo krásně, ale pořád jsem se necítila jako na prvním místě. Byla jsem prostě někde mezi jeho kamarády. Nic víc, nic míň. Když jsme se rozešli, bolelo mě to neskutečně. Tím spíš, že jsem byla v hrozném stavu, zdravotně, psychicky, vyšťavená a nešťastná. A netrvalo dlouho a našla jsem kluka, kterej je o hodně citlivější a jedná se mnou jako s princeznou. Slzičky na něj narozdíl od vodnáře na něj platí. Tím nechci ponoukat k nějakému citovému vydírání, to určitě ne. Ale je krásné, když ti dá muž najevo, že ho tvé slzy trápí a ne že na to bude kašlat a bude mu to šumák (vodnář).

A taky chci dodat, že tě tím nechci odrazovat od vodnáře, ale že to je moje zkušenost s tímto typem muže a nikdo si nezaslouží se takhle trápit kvůli chlapa jak jsem se svého času trápila s vodnářem já.

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji katula: časem mě ta nedostupnost přestane bavit a začnu se trápit. Tak, jako se asi nezmění on, nezměním se ani já..

Važně doufám, že až se více poznáme, budu schopná říct, co potřebuju já cítit od něj a jestli bude chtít udělat i on mě šťastnou, bude to najevo dávat... Hrát nedostupnou je sice hezký chvilinku na začátku, ale přesně, jak to tu píšete. Je to hrozně vysilujícíc a nemít se u koho schoulit, když by to člověk tak potřeboval, to je prostě frustrující a k životu to není, když člověku jakoby furt něco chybí... No, tímhle jste mě teda holky nepotěšily...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

osobně si myslím, že to v jakém je kdo znamení nemá s charakterem člověka nic společného.Může být 1000 lidí ve znaku vodnáře , přesto každý bude jiný. Jinak mám manžela ve znamení vodnáře a je skvělý!
Já si vybírám partnera rozhodně podle jiných kriteríí a ne podle znamení.Asi je důležitější zapracovat na tom jak s dotyčným zacházet než hledat kdejaké vrtochy z charakteristiky znamení.

Cituji mikkýsek: osobně si myslím, že to v jakém je kdo znamení nemá s charakterem člověka nic společného.

To mi řekni proč takový skeptik jako ty vůbec odpovídá do těchto diskuzí?

To, co si myslíš ty absolutně nenapovídá o tom, jak se věci skutečně mají. Já jsem si partnera také nikdy nevybírala podle znamení, ale zkušenosti mě donutily těmto věcem dost věřit. To, že ty máš manžela ve znamení vodnáře a je skvělý může být čistě subjektivní dojem. Třeba jste si prostě sedli a nebo je to typický chladný vodnář a ty jsi stejně chladná jako on a tak to nevnímáš. Mimo to jsou také ascendenty apod.. Já těmto věcem nikdy extra nevěřila, ale v mém okolí ta charakteristika znamení prostě sedí až neuvěřitelně. To by člověk musel zažít aby to pochopil. To by to autorce mohl napsat každý, at znamení neřeší. Ale jak vidno, našli se lidi, kteří se dost shodujou v popisu vodnářů.

Krom toho na omlazení je mraky žen a kdyby byly hloupé a naivní, asi by znamení také nepřikládaly význam a nepsaly o tom diskuze. To, že je tu XXX diskuzí o znameních zvěrokruhu myslím znamená dost. Ale naivitu uživatelek ne. Každý člověk v mém životě který mi byl nějak blízko, od přítelů až po kamarádky a rodiče, každý z nich má prostě vlastnosti, které jsou popsány v charakteristice znamení, ve které se narodil. Je blbost, že den narození a znamení zvěrokruhu nemá s chováním nic společného. Jsou to moje zkušenosti a zkušenosti spousty lidí. Pokud je někdo vyloženě skeptik a nechce vidět jisté souvislosti, nechápu proč má tendence tady psát...

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky si nevybírám partnera ani přátele podle znamení, to snad nikdo ... Nikdy jsem ani u mých předešlých partnerů charakteristiky znamení nezkoumala, až u tohohle ... Vlastně náhodou jsem tady na to narazila a překvapilo mě, jak moc se popisy zde a zkušenosti shodují ... Až pak jsem si pořádně pročetla charakteristiku znamení Vodnáře jako takovou a zjistila jsem, že je to opravdu tak ... Toť jen moje prozatímní zkušenost.

Reaguji na 13Maartinkaa02:

svatá pravda Nikdo by mě líp nepopsal...

Jeden můj bývalý partner byl vodnář taky-ale na něho se nic z toho popisu nehodí.Byl to milý ,úplně nekomplikovaný kluk,žádné drahoty .....třeba to bylo proto,že mě opravdu miloval,třeba to byl jen jiný vodnář.

A moje nejtypickejší vodnářská vlastnost je: pořád chci co nemám-a to dost zuřivě.Potom co to dostanu,mě to brzo přestává bavit......a je to v praxi opravdu hrozné a vím to o sobě.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Natalia90: Já sem Vodnářka a musím se přiznat,že toto taky praktikuji ...dokud nemiluju a o ten vztah opravdu pevně nestojím,tak si hraju...jednou chci,pak zas ne...hraju si a manipuluju někdy i nevědomě a ne schválně,ale je to ve mě a dělám to. Vodnáři jsou nespoutaní a milují volnost...já také do té doby než si uvědomím,že toho chlapa hodně chci,potom už se trochu zklidním...takže myslím,že ve všech Vodnářích něco takového bohužel je...

pod to se jako vodnářka můžu podepsat..

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na megahusta:

no jo tak se řiď podle znamení ,když je to pro tebe tak prioritní a pomůže ti to. Takovéhle kraviny já řešit prostě nehodlám a jestli mi jde o to , abych si s člověkem porozuměla budu se řídit úplně podle jiných kritérií, rozhodně ne podle zvěrokruhu.

Cituji megahusta: Krom toho na omlazení je mraky žen a kdyby byly hloupé a naivní, asi by znamení také nepřikládaly význam a nepsaly o tom diskuze.

no jo dnes se přikládá význam úplně všemu i blbostem , což dokazuje právě plno založených diskusí tady na omlázku. Ale ono je nejjednodušší řešení svést to na cokoliv , hlavně , že dotyčný bude z obliga.Každý člověk na této planetě je originál a nenajdeš 2 totožné.Takže se mi ani nesnaž namluvit , že jsou všichni vodnáři stejní , to mě dost rozesmívá.

Cituji megahusta: Pokud je někdo vyloženě skeptik a nechce vidět jisté souvislosti, nechápu proč má tendence tady psát...

Být skeptik NEznamená říkat: "Nevěřím Vám", být skeptik znamená říkat, "Uvěřím Vám, až mi to ukážete"

Cituji Papagai: Vodnáře nebrat,jako společníci na zábavu,kámoši dobrý,ale do vztahu ne.Ted jsem jeden vztah z vodnářem musela ukončit.Artemis87 to napsala,jako kdybych ji vedla ruku)Jo jsou to podivíni a zranují naše city...ale jim to bohužel moc nedochází.

Také nemám dobré zkušenosti. Nečetla jsem podrobně všechny příspěvky, ale po prolétnutí to sedí jak p.... na hrnec. Je a štíry si už držím od těla. Jestli někomu vyhovují, tím líp, aspoň nezůstanou sami.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené