arrow
profile_image
Andrusinka
od 8. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, mám dotaz... může se lindaxa 10 brát i když má člověk menzes a pak bere i antikoncepci? Nemůže to na nějakou antikoncepci škodit? Díky.

arrow
profile_image
Randilek
od 7. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím... Já dnes začínám 14. týden hubnutí a zatím mám úspěšných -22 kg za sebou. Lindaxu beru asi 6 týdnů, žádné negativní účinky nepociťuju, kromě sucha v ústech.

Randílek

To je fakt dost dobrej úspěch, 22 kilo dolu je úspěch jak hrom

arrow
profile_image
zelenazaba
od 29. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Andrusinka
Já myslim že určitě, v tom příbalovým letáku je že neovlivňuje účinky antikoncepce

arrow
Neprodává v Bazaru

Spiropent - po tom se opravdu hubne.

arrow
profile_image
Jiřina
od 31. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

cristo
Spiropent - po tom se opravdu hubne
No já už teda nevím,co do sebe chcete ládovat ?

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Randílek
ahojky, chci se zeptat na důležitou věc, 22kg je úplně úžasné, taky jsem byla schopná dříve zhubnou i 15kg sama za měsíc, ale to jsem skoro vůbec nejedla a hodně chodila plavat nebo do sauny.......taky se mi ty kilogramy poté pěkně vrátily zpět. Tudíž dnes o 15let starší mám docela z rychle shozených kilogramů strach v podobě jo-jo efektu. Proto se ptám, jak jíš jako porce a jak často?? Já se snažím dnes 4tý den dodržovat rady z pořadu Jste co jíte a docela musím říci, že to jde taky,ale jsem blbec na to, že bych nejraději hupala na váhu každé ráno a to je asi blbost. Ale ten poslední díl minulou středu to byl nářez - to se asi všem hubnoucím otevřely oči dokořán. Já mám taky z neustálých diet pěkné tukové zásoby, přesně jak říkala doktorka, jak si tělo dává ze strachu ten tuk do zásoby!!! Prostě důležité je jíst a nehladovět, ale vysvětlete to nám ženám, které když už začneme hubnout chceme hlavně rychle a tak ty porce neustále okrádáme a potom se ve finále vyjídá lednička Tudíž by mě zajímalo, zda opravdu těch 22kg je ze správného jídelního režimu, či zda jsi aplikovala razantní omezení příjmu energie. Jinak fakt držím pěstičky, bezva úspěch. A ještě otázka, jak velkou nadváhu jsi měla na začátku? Bylo BMI vyšší?? Měj se hezky, ahojky.

Radnílek
Tedy spekám, to je výkon. Taky by mě zajímala úprava stravy, případně jak jsi cvičila. Já beru Lindaxi 5-tý týden a mám dole 6 kg, mám jídlo rovnoměrně rozdělené a víc se to nehne....

Vendulka
15 kg za měsíc????? To je šílenost... to už pak člověk ani nemůže vidět. Apropo, může se zeptat, kolik ti je let? Tedy, jestli to není tajné....

Hanysek, čim pomaleji budeš hubnout, tím spíš se to nevrátí a za pět týdnů 6 kg je až dost. Buď spokojená a užívej si tu pomalou změnu. Já si to také vychutnávám

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hanýsek
to vím dnes taky, že to bylo šílené............a fakt tedy spíš o hladovění a děsném sebezapření. Takto mi šlo hubnutí kolem 20ti bez problémů. Dnes mi pomalu bude 40 - tedy ještě to mám za pár A prošlo jsem si opravdu různými druhy rychlého i pomalejšího hubnutí a zase nabírání. Nejhorší to bylo v době, kdy se mi postupně narodili děti - to byly šílené skoky. Taky jsem jednu dobu praktikovala naposledy se najíst ve 14h a pak už nic..........hubla jsem šíleně, ale co naplat pak jak se člověk navrací na normální stravování - navrátili se i kila !!! Hlavně u mě hodně hraje bohužel roli psychika - pěkně se obrnit dobrým papáníčkem proti problémům - toto musím hlavně překonat. Chybami se člověk učí - v tomto případě holt na úkor sebehuntování svého zdraví. I když jsem měla postavičku kolem 20cítky hezkou tak jsem si pořád myslela, že to či ono není v pořádku a dnes co bych za to dala!!!!! Nejhorší je se k tomu ozdravnému, očistnému procesu opět postavit čelem a začít na sobě pracovat. Takže pod dohledem své obvodní lékařky dnes lindaxu 10 beru 4tý den a přesně jak píše Makena lepší bude si nestoupat na váhu (protože to mě šíleně láká a potom určitě, když nevidím výsledky hned tak i ničí) a VYDRŽET !!! Moc by mě tedy opravdu zajímala odpověd na můj předešlý příspěvek adresovaný Randílkovi............ za pomocí čeho zhubla těch 22kg (to není o lindaxe....... samotná by na to při normálním,obyčejném stravování zcela jistě nestačila!!! ) Myslím, že je nás na její postup zvědavých více. Otázka je, zda to také není to mnou zmiňované mi známé hladovění. Zatím se děvčata mějte a těším se na další Vaše příspěvky.........hezký večer.

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Makena
děkuji Ti jak jsi mi doporučila, abych lindaxu brala se snídaní, zatím to dělám tak, že si udělám syrovátkový nápoj do něho nadrobno nakrájím ananas, připravím si banán a mezitím když upijím syrovátku a sním celý banán tak pak spolknu lindaxu. Sláva hlava zatím nebolela a pocity tlaku v hlavě také odezněly. Večerní chutě se dají ukočírovat-to je zatím pro mě novinka, protože večery pro mě byly dosud vždy vražedná doba k mlsání a honění k ledničce pro něco dobrého. Tak možná jestli je to lindaxou, nebo tak celkovému přístupu nevím. Jinak mě lékárnice vůbec nic neříkala o tom, že by se normálně měla brát lindaxa půl hodiny před snídaní................. to má nějaký zvláštní význam?? Tudíž ještě jednou díky za radu.........funguje.

Vendulka

Není zač, v každé lékarně Ti toto neporadí. Mě řekla doktorka, že se má jíst půl hodiny před snídaní. Teď to praktikuji tak, že jak vstanu tak si jí du hned vzít a pak obstarám kluky a jdu se najíst. Třeba včera jsem nesnídala, ale místo toho jsem si dala ledovou kávu a pak až oběd, ale vzhledem že káva měla dost kalorii, tak se nedostavil ani pocit hladu či chuti.Ale pak už opravdu jím jen malé porce na dietu od lékařky, ale jí sem řekla, že na této kávě občas ulétnu. tak si to vynahradim tim, že si k ní nedám jídlo. Jinak o syrovátce jsem také přemýšlela, pěkně čistí pleť a teď se dělá už i s příchutěmi, mám pocit.
Jinak jsem si opět super zajezdila na roťáku a je fajn, že vidim, že se mi ty tuky daří dávat pryč, i když pomalu, ale doufám, že napořád. Tak nám dej vědět jak to jde. Pa pa

arrow
profile_image
vendulka
od 24. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Makena
ohledně té syrovátky to byla náhoda(ale říká se,že nic není náhoda) když jsem sháněla po lékárně lindaxu 10, tak v této lékárně měli zrovna akci a v košíku byla syrovátka-linie s ananasovou příchutí, tudíž když si do skleničky s takto rozdělanou syrovátkou přidám ten nadrobno nasekaný syrový ananas (pozor-teď je akce v Lidlu na čerstvý krásný velký ananas za 19,90Kč ) tak je to výborné pití. Ananas navíc pomáhá spalovat tuky, tak snad je to dobrý tip. Jinak ten ananas co v lidlu nyní prodávají za tak směšnou cenu, tak jsem včera viděla za 70,- Kč na tržnici!!!!! Úplně ten samý. A jinak jak jezdíš na rotopedu hodinu - smekám, jsi dobrá!!!! Co jsem za tak málo dní u lindaxi vypozorovala za změnu je, že se k ránu budím a nějak už mi nejde usnout. Takže jsem dnes šup pěkně po šesté hodině ranní už šůrovala v kuchyni a dala si fóra s obědem!!! Už mám vařeno Jelikož jsem už ty dietní režimy držela šíleně mnohokrát, tak jsem sama zvědavá jak to bude pokračovat, nesmím hlavně začít propadat panice a smutku, když to nepůjde jak očekávám, to mě vždy pak stáhne dolů........ to je asi nejdůležitější si uvědomit, že to děláme hlavně kvůli svému zdraví a ne kvůli lidem okolo - ti nám nepomůžou, pomůžeme jen my sami sobě. Ještě otázka, ty si porce odvažuješ? Jakmile začnu odvažovat a hlídat nějaké kalorie - v tu chvíli myslím na jídlo ještě víc, takže to už tentokrát fakt nedělám a snažím se jíst s rozumem-přiměřeně. Pa a brzo napiš. (Jinak by mě stále zajímal Randílkův dodatek - jak zhubla těch 22kg za 6 týdnů, snad se ještě ozve. )

arrow
profile_image
albi
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,tak jsem se konečně taky odhodlala něco se sebou dělat.Po porodu mi zůstalo nadbytečných 25 kilo a ty vůbec nešly dolů.Moje doktorka mi napsala Meridii a musím říct,že byla supr,za 3 měsíce jsem dala dolů 14 kilo,ale já bohužel dost ujíždím na všem co je sladké a taky se musím přiznat,že jsem si o prázdninách trošku dopřávala,tak už mám zase 5 kilo nahoře.Tak teď začínám s Lindaxou, zatím ji beru teprve 5 den a cítím se o moc lépe.Tak jsem moc zvědavá,jak to bude dál.Jinak ráda bych si pořídila orbitrek,nemáte s ním někdo zkušenost?

Vendulka

Teď už si jídlo moc nevážim, jen občas když si nejsem jistá, už mám docela zmáknutý velikosti těch porcí, ale je dobré čas od času si to převážit jen pro kontrolu.
Máš pravdu děláme to pro sebe. Určitě nepropadej panice a uvidíš až budeš chodit plavat tak to bude fajn. A taky čím větší BMI tak tím rychleji to půjde dolu ze začátku, jen si fakt nestoupej na váhu, já na ní byla po třech týdnech a jsem překvapená, ale bez toho ježdění by to nebylo takové. Já mam ráda jídlo a tak se v jídle neošidim, myslim že si nedám třeba jen za celý den jogurt a ovoce. Jsem poučena od lékařky, jak se stravovat. Bohužel je tu mnoho žen co chtějí zhubnout pár kileček a použijí k tomu lindaxu a jedí minimálně, to je celkem hazard, ale je to jejich věc a musí si sami uvědomit co chtějí. Mně bude stačit když se zbavím centimetrů a na váze mi zas tolik nezáleží, já byla vždy oplácanější, jde mi jen o můj dobrý pocit a nesnášim když si vlétě vemu sukni a ve vedru se mi udělají pupínky na vnitřní straně stehen jak o sebe dřu nohama. To my boubelky hold známe.
Jinak si pro ananas pošlu manžílka, dík za tip

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené